26

Odp: jaką wodę pić?

Summerlove, wiem ile tam jest tych zanieczyszczeń, bo kiedyś ktoś mi jakimiś urządzeniami to pokazywał i kusił, by kupić filtr do zlewu.

27

Odp: jaką wodę pić?

Jak oczyszczanie organizmu to woda źródlana - ja piję z Dobrawy - w domu zwykłą, a jak wychodzę to w mojej torebce nigdy nie zabraknie ichniejszej wody żurawinowej - mniam smile

28

Odp: jaką wodę pić?

Mi bardzo smakuje woda wysokomineralizowana. Gazowaną też niepogardzę. Wody z kranu nigdy nie piłam i nie mam zamiaru. Już wolę przegotować sobie wodę, poczekać aż wystygnie i wtedy ją wypić, boję się konswekwencji bo wypiciu kranówy.

29

Odp: jaką wodę pić?

Niektórzy nawet do kawy/herbaty kupują tą w 5-litrowych butlach.

30

Odp: jaką wodę pić?

Czytałam że kranówa jest lepsza od niektórych butelkowanych więc skąd oni ją biorą? Z kałuży?!???

31

Odp: jaką wodę pić?

Ja pijam tylko wodę niegazowaną, nigdy nie sięgam po gazowaną. Mam tak po części z przyzwyczajenia - moi rodzice do domu zawsze kupowali niegazowaną - a po części z własnego wyboru. Ostatnio zaczęłam od czasu do czasu kupować sobie takie małe buteleczki leczniczej wody - Wielka Pieniawa (jest dostępna np. w Almie, Realu).

32

Odp: jaką wodę pić?

Ksymena, może z kranu, tylko że wyleży się w plastiku co jeszcze bardziej obniża jej jakość.

33

Odp: jaką wodę pić?

kranówa jest lepsza, zwlaszcza że niedawno (w październiku bodajże) wymieniali filtry (przynajmniej w Warszawie) i jak pokazali wyniki badań, to.... piję tylko z kranu big_smile
kiedyś nosiłam wodę oligoceńską, teraz już jej nie tacham, skoro lepszą mam w kranie....

34

Odp: jaką wodę pić?

A słyszałam, że bardzo dobra jest Ustronianka z jodem.

35

Odp: jaką wodę pić?

Ja uwielbiam Staropolankę, zwłaszcza tą delikatnie nasyconą CO2. Czasem dodaję do niej cytrynki smile

36

Odp: jaką wodę pić?

a ja najczęściej piję przegotowaną, zawsze więcej zagotuję i mam co pić

37

Odp: jaką wodę pić?

a mi nie smakuje taka przegotowana woda wink
z cytryną ujdzie - jak nie mam czego innego to piję, jednak wolę mineralną, ew. ze studni oligoceńskiej...

38

Odp: jaką wodę pić?

Ja lubię Żywiec Zdrój i Veroni Mineral - obie smakowe. Nie znoszę czystej wody,a mój facet kocha i codziennie pije - Cisowianka i Buskowianka, czasem inne.

39

Odp: jaką wodę pić?

ble... nie znoszę tych smakowych wód big_smile

40

Odp: jaką wodę pić?

Ja wręcz  uwielbiam, ale tylko te dwie, reszta mi nie smakuje, podobnie jak sama woda.

41

Odp: jaką wodę pić?

ja mogę żłopać samą wodę - kinga, muszynianka, muszyna itp są pycha!

42

Odp: jaką wodę pić?

Fe, i nie znoszę gazowanej!

43

Odp: jaką wodę pić?

oo gazowanej to i ja nie lubię big_smile
ew. taką lekko, ale naturalnie gazowaną - typu muszynianka

44

Odp: jaką wodę pić?

Są tacy co innej nie przełkną. Konsekwencje są takie - częte picie gazowanych napojów, w tym wód, powoduje częste zgagi.

45

Odp: jaką wodę pić?

zgadza się - na dłuższą metę picie gazowanych szkodzi

46

Odp: jaką wodę pić?

Podobno nie powinno się jej pić przed i podczas treningów... tylko zapomnialam niestety dlaczego. ktoś wie?

47

Odp: jaką wodę pić?

gdzieś tu była odpowiedź na forum, wpisz w wyszukiwarkę... to coś z bąbelkami, oddychaniem i płucami tongue

48

Odp: jaką wodę pić?

Może bąbelki wypełniają płuca i nie można oddychać... wink Czyli - podawać wrogowi smile

49

Odp: jaką wodę pić?

moją ulubioną jest żywiec i ten z gazem i ten bez smile

50

Odp: jaką wodę pić?

Przegotowana woda i troszkę cytryny: pycha!