26

Odp: nasza szkoła

[quote=emilia_s292]Skoro to lubi to  myślę, że powinna spróbować smile[/quote]
też jej to mówię

gusia, a nie myślałaś o podyplomówce??

27

Odp: nasza szkoła

ale dzieciaki mają pogodę na rozpoczęcie szkoły...

28

Odp: nasza szkoła

U nas świeci słonko....

29

Odp: nasza szkoła

oddaj trochę!!!!! u nas od dwóch dni non stop pada...

30

Odp: nasza szkoła

Niebo płacze z tęsknoty za WAKACJAMI sad

31

Odp: nasza szkoła

Jest symbolem tego co przeżywa 5 milionów uczniów i tysiące nauczycieli - jak się okazuje oni też w większości nie lubią szkoły!!!

32

Odp: nasza szkoła

Ha ha, ale posada jest świetna - wolne weekendy, święta, ferie i wakacje. Możliwość dorabiania udzielaniem korepetycji. Jeszcze można urlop wziąć i chorobowe. I jeszcze prazenty dostają na Dzień Nauczyciela i zakończenie roku szkolnego.

33

Odp: nasza szkoła

No tak, ale stresy, użeranie się z uczniami i ich rodzicami z przerostem ambicji to nic przyjemnego, naprawdę...

34

Odp: nasza szkoła

Zdecydowanie. Miałam nawet taką nauczycielkę, która wybiegała z klasy z płaczem. Do młodzieży trzeba mieć podejście.

35

Odp: nasza szkoła

Masz rację. Przypomniało mi się coś. W podstawówce wydarzyło się kiedyś coś niesamowitego. Był nauczyciel, z którego wszyscy szydzili. Nie radził sobie kompletnie. Pyskowano do niego, a on tak śmiesznie krzyczał, robiono sobie z niego żarty, śmiano się, nikt go nie słuchał. Kiedyś nawet chłopcy przynieśli do szkoły pałki i go postraszyli. Nagle ten nauczyciel zniknął. Dowiedzieliśmy się, że poszedł na urlop. Nie było go przez cały rok szkolny. Wrócił jako ... tyran. Nie wiem co się stało, żadne z nas nie potrafiło nawet powiedzieć jak to się stało, że nagle zaczął budzić szalony respekt, stał się postrachem, na lekcjach było cicho, nikt już się z niego nie śmiał i nikt mu nie dokuczał. To był niby ten sam człowiek, tak samo się nazywał i wyglądał, ale stosunek absolutnie wszystkich musiał się zmienić i on tą zmianę wymusił. Wtedy tego nie dostrzegaliśmy, ale teraz to widzę - zmieniła się jego postawa, ton głosu, sposób mówienia, patrzenia nawet. Ciamajda odkryła że może mieć nad nami władzę. Takiej przemiany nigdy nie widziałam, jak żyję. Totalna zmiana.

36

Odp: nasza szkoła

Może był na obozie przetrwania i tam sobie wyrobił charakter?

37

Odp: nasza szkoła

Na pewno... Albo na sesji u psychoanalityka...

38

Odp: nasza szkoła

Roczna terapia, wszystko możliwe.

39

Odp: nasza szkoła

Albo był w Legionowie, na szkoleniu w ośrodku dla policji - tam uczą jak się stać kimś innym niż sie było do tej pory...

40

Odp: nasza szkoła

He he, tak czy inaczej pomogło mu. Ciekawe jaki wróciłby z takiego szkolenia mój były? Zapuściłby stalinowski wąs, albo a la ten drugi A.H.

41

Odp: nasza szkoła

Ale w jakim celu by tam pojechał? Przecież pisałaś że posiadł już wszystkie tamtejsze umiejętności...

42

Odp: nasza szkoła

Tyran zawsze chciałby więcej, większy wpływ, większa władza. Tylko jak mija mopjego obecnego faceta... to taki jakiś mały pokurcz się z niego robi.

43

Odp: nasza szkoła

Moi drodzy, specjalnie dla Was wprowadziliśmy NOWOŚĆ - możliwość składania życzeń bliskim! Szczegóły na stronie głównej, u góry, po lewej stronie ekranu! Zapraszamy!

44

Odp: nasza szkoła

Fajowo big_smile

45

Odp: nasza szkoła

To która pierwsza mi złoży życzenia? Tylko spokojnie, każda zdąży wink

46

Odp: nasza szkoła

Phi, Ty masz łatwiej - możesz złożyć jedne dla nas wszystkich, więc zaczynaj.

47

Odp: nasza szkoła

Mówisz i masz smile

48

Odp: nasza szkoła

Myślałam że ten portal dłużej istnieje! Tylko rok i już tak fajnie, to co będzie dalej?

49

Odp: nasza szkoła

Ja też jestem zdziwiona, że to dopiero rok. A myślałam, że do czegoś fajnego dochodzi się latami, metodą prób i błędów i że nie można od razu.

50

Odp: nasza szkoła

Aha, niektóre portale to z czasem na psy schodzą.