226

Odp: ach, te kociaki...

Emilio, to fajnie, że masz i Ty kota.

227

Odp: ach, te kociaki...

Nie wiem czy fajnie bo już powoli mnie denerwuje ten kot....

228

Odp: ach, te kociaki...

Co takiego robi? Przecież kociaki są takie słodkie...

229

Odp: ach, te kociaki...

Najgorsze jest to że jak mała śpi to on się rzuca na nią. Albo jak biega po mieszkaniu to łapie ją za nózki i wbija od razu w nią pazury i zęby. Ja już tak mam nogi pogryzione i podrapane, że wstyd mi je pokazywać.

230

Odp: ach, te kociaki...

Boże, to ja bym nie chciała takiego kota.

231

Odp: ach, te kociaki...

Teraz go nie oddam bo szkoda... mimo że jest niegrzeczny to jest słodki...

232

Odp: ach, te kociaki...

No tak, człowiek się przyzwyczaja, a to istota żywa, a nie rzecz i jak się znudzi, to go w kąt.

233

Odp: ach, te kociaki...

Tak. Wzięliśmy go to teraz musimy z nim wytrzymać! A i mała, mimo iż ją gryzie i drapie, to go uwielbia.

234

Odp: ach, te kociaki...

Ja mam takiego samego, ześwirowanego kota. Ale ja chciałem mieć takiego kota-łowcę, nie bez powodu nazwaliśmy ją Ninja smile. Taki kot potrzebuje obecności ludzi, nie może przebywać długo sam, bo będzie się stawał bardziej agresywny (samotność stresuje takiego aktywnego kota, on potrzebuje "publiczności" do swoich akrobacji)
Jak masz zdjęcia kota, to na facebooku na profilu e-karma.pl jest teraz konkurs, wystarczy wrzucić fotkę i opisać swojego kota, za co go kochasz itd. Można wygrać zapas karmy albo inne fajne gadżety smile

235

Odp: ach, te kociaki...

[quote=emilia_s292]Najgorsze jest to że jak mała śpi to on się rzuca na nią. Albo jak biega po mieszkaniu to łapie ją za nózki i wbija od razu w nią pazury i zęby. Ja już tak mam nogi pogryzione i podrapane, że wstyd mi je pokazywać.[/quote]
Na pewno ma układ z twoim mężem, który pewnie nie chce żebyś pod jego nieobecność zbyt eksponowała wdzięki.... Dlatego tak drapie i gryzie po nogach No chyba że męża też... smile

236

Odp: ach, te kociaki...

Hahahaha męża też gryzie smile

237

Odp: ach, te kociaki...

Moja kotka też każdego gryzie, na wsi u rodziców pogoniła ich starego psa. Zaatakowała też kocura i ten kocur (taki wielki, wiejski włóczęga) ją mocno poturbował, ale miała za swoje.

238

Odp: ach, te kociaki...

I co już nie gryzie??

239

Odp: ach, te kociaki...

Gryzie dalej, nic jej to nie nauczyło, ale to po prostu urok mojego kota. Uwielbiam ją oglądać kiedy czai się na komary, naprawdę ma w sobie tyle tego instynktu łownego, nie widziałem drugiego takiego kota. No i te ewolucje w powietrzu, przebiegi po ścianach, odbicia od ścian, coś pięknego:d

240

Odp: ach, te kociaki...

To przynajmniej się pośmiejesz i Ci wesoło.

241

Odp: ach, te kociaki...

wcale mnie nie gryzie emila nie kłam !!!!!!!!!!!!!!!!!

242

Odp: ach, te kociaki...

hahahhaha gryzie, gryzie smile

243

Odp: ach, te kociaki...

Ktoś kogoś gryzie jednak, więc może prawda leży pośrodku i to Sebastian gryzie kota?!?

244

Odp: ach, te kociaki...

na pewno go całuje a czy gryzie ????!!!

245

Odp: ach, te kociaki...

Dla tych co lubią pomagać:

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images50.fotosik.pl/334/157bdd6da4138d71med.jpg[/img][/url]

246

Odp: ach, te kociaki...

Witam Martę smile

247

Odp: ach, te kociaki...

ooo kto się pojawił smile
witamy!

248

Odp: ach, te kociaki...

[quote=emilia_s292]na pewno go całuje a czy gryzie ????!!![/quote]
Namiętny jest chłopak, więc na pewno...

249

Odp: ach, te kociaki...

hahahaha będzie musiał to przeczytać smile

250

Odp: ach, te kociaki...

Jak tu zajrzy kiedyś... to na pewno...
Ale chyba przestał nas lubić, nie chciałaś się z nim spotkać Emilio, więc sobie poszedł polować na innym forum smile Możesz się czuć winna utraty tak cennego rozmówcy smile