1

Temat: Aerobic

Co myslicie o tym? Ostatnio  zapisalam się na te ćwiczenia...Byłam dopiero jeden raz i czuję się obolała...myslicie ,że to pozwoli utrzymać ciało w odpowiedniej formie?   
U nas jeszcze jest kurs jogi ale nie mam pojęcia o tej formie ćwiczeń więc może wy mi coś podpowiecie?

2

Odp: Aerobic

na pewno poprawi kondycję smile
tylko uważaj - to uzależnia big_smile

3

Odp: Aerobic

Mi sie marzy, tak jak zostanie instruktorem fitnessu. Ale.. Mam problemy z stawami kolanowymi i musze masakrycznie na nie uwazać a wiadomo, ze tu wększosc cwiczeń opiera sie na ruchu stawow kolanowych neutral

4

Odp: Aerobic

to bardzo fajna sprawa:) ćwiczyłam będąc w gimnazjum, w liceum nie miałam czasu, na studiach o tym zapomniałam:P dzięki za przypomnienie:D zaraz znajdę jakiś kurs niedaleko mnie:D

5

Odp: Aerobic

Aerobik to świetna sprawa również jako nastolatka  uprawiałam tę dyscyplinę sportu .
Byłam bardzo zadowolona i przynosiło mi to mnóstwo satysfakcji .

Teraz   tylko podryguję  w takt muzyki i nie zbyt wiele ma to z prawdziwym aerobikiem.

6

Odp: Aerobic

W szkole średniej miałam aerobik, ale na tym się skończyło sad

7

Odp: Aerobic

Boże, chcę się zapisać i na to i na tamto-jak ja na to wszystko znajdę czas:P?
ale na aerobic muszę chodzić koniecznie:D!!

8

Odp: Aerobic

areobik fajny - jak ma się z kim i gdzie chodzić, bo samej w domu przy muzyce prawa ... lewa .... nie chce się

9

Odp: Aerobic

a ja znowu zapomniałam poszukać fajnych zajęć  aerobicu:P jakoś nie mam czasu...;/

10

Odp: Aerobic

Dalej chodź na to, z czasem dla Ciebie to będzie normalka i nie odczujesz takiego zmęczenia jak teraz.

11

Odp: Aerobic

Niestety, przestałam chodzić na aerobic. Musiałam zrezygnować ze względu na godziny ćwiczeń.

12

Odp: Aerobic

Możesz w domu ćwiczyć, kupić sobie płytę z takimi ćwiczeniami np.

13

Odp: Aerobic

Pewnie, albo są takie gry fitness z matami podłączanymi przez usb do komputera i ćwiczysz z ludźmi, którzy są na ekranie.

14

Odp: Aerobic

Też fajny pomysł

15

Odp: Aerobic

Domowy aerobik przed komputerem też popieram.

16

Odp: Aerobic

Jeszcze w podstawówce ćiczylam razem z koleżanką w domu - to było fajne - jedna drugą ganiła jeśli ta za mało się starała i podchodziłyśmy do sprawy poważnie, jak to nastolatki.

17

Odp: Aerobic

Samej to nie za bardzo mi się chce sad

18

Odp: Aerobic

[quote=malenka84]Mi sie marzy, tak jak zostanie instruktorem fitnessu. Ale.. Mam problemy z stawami kolanowymi i musze masakrycznie na nie uwazać a wiadomo, ze tu wększosc cwiczeń opiera sie na ruchu stawow kolanowych neutral[/quote]

Zakup ściągacze na kolana (w każdej aptece za około 10 złotych za jeden) i zapisz się na pilates i stetching. Wszystkie ćwiczenia tak są wykonywane, żeby nie obciążać żadnych stawów, a zwłaszcza kolan i kostek. Równie dobrze się wzmocnisz i wyrzeźbisz jak na aerobiku. Brzuch moich zdaniem nawet lepiej.

19

Odp: Aerobic

Słyszałam o tych 2 ćwiczeniach, że są pomocne bardzo na odchudzanie.

20

Odp: Aerobic

wczoraj się zapisałam na siłownię i jestem bardzo podeksctowana, dziś znowu wracam. wczoraj miałam sesję siłownia i klasy... faktycznie wciąga smile

21

Odp: Aerobic

cały czas chodzę smile justyn miała rację, że wciąga smile ale tak ma być! ruszzajcie się dziewczyny!!! smile

22

Odp: Aerobic

byłam tylko 2 razy na zajęciach aerobik i powiedziałam sobie,że już nigdy na nie nie pójdę.Nie było żadnej przerwy między ćwiczeniami,nawet chwili na oddech.I do tego nie mogłam załapać układu ćwiczeń, bo niestety zawsze miałam problem z nauczeniem się jakiegokolwiek tańca.

23

Odp: Aerobic

Idzie lato, plaża i te sprawy big_smile , wiec już drugi tydzień ćwiczę domowy aerobic. Odpalam youtube i gotowe! smile Na początku oczywiscie baaardzo mi się nie chciało, ale to wciąga. Czuję się o wiele lepiej i w ogóle jakoś tak wiecej energii mam smile Pół godzinki 4-5 razy w tygodni to nie wiele, wiec do dzieła, kobitki! tongue

24

Odp: Aerobic

No, teraz tylko zaczynać aerobic przed wiosną.

25

Odp: Aerobic

Aerobik to bardzo fajna sprawa. Ja regularnie uczęszczam na aqua fitness  już 4 miesiąc. Efekty powoli już widać smile Chodzę do Aqua Fitness Center w Warszawie.