1

Temat: Ozdoby własnoreczne

Ja na przykład maluje sama obrazki na ściany , są w mojej kuchni i pokoju-salonie, a czy któraś z dziewczyn też tworzy jakieś ozdoby na święta, stroiki i dekoracje? a może szyje sama lub majsterkuje, to też się zdarza?

2

Odp: Ozdoby własnoreczne

robię ozdoby na choinkę
a w tym roku złożyłam z żółtego papieru (wg. instrukcji origami) kurczaczki do święconki big_smile

3

Odp: Ozdoby własnoreczne

nie mam zdolności manualnych;) wole wybrać się do sklepu i coś kupić:D
ale jak byłam mała to robiłam łańcuchy na choinkę:P

4

Odp: Ozdoby własnoreczne

Lubie takie duperelki - robienie z niczego cos smile.

Planuje cos ekstra wymyślić na świeta smile

5

Odp: Ozdoby własnoreczne

trzymam kciuki, ja co roku planuję coś extra i najczęściej kończy się na planach sad

6

Odp: Ozdoby własnoreczne

czasem pomagam siostrze, bo ona ma zdolności plastyczne smile i często coś sama robi.

7

Odp: Ozdoby własnoreczne

ja ostatnio dałam koleżance pomalowany własnoręcznie i wypieczony talerz smile

8

Odp: Ozdoby własnoreczne

jakbym tylko miała więcej wolnego czasu..
Lubię malować - zwłaszcza sypka pastela i farby witrażowe
składam origami - ostatnio modułowe
fimo i modelina - najbardziej wdzięczny materiał do prac plastycznych
i wszystko inne co tylko nowego uda mi się znaleźć.. także nowe wątki z pomysłami mile widziane smile

9

Odp: Ozdoby własnoreczne

a któraś z Was może zajmuje się decaupage?? (nie wiem czy dobrze napisałam)

10

Odp: Ozdoby własnoreczne

[quote=justyna]a któraś z Was może zajmuje się decaupage?? (nie wiem czy dobrze napisałam)[/quote]


ja mam zamiar zacząć probowac tak na większą skale - bo do tej pory to tak lekko liznęłam ;P

11

Odp: Ozdoby własnoreczne

Dziewczyny ja jestem samoukiem i pewnie też nie wiele wiem na temat malowania ale mozemy sobie nawzajem pomagać , pozdrawiam ! I postaram sie pokazać moje obrazki i rysunki.

12

Odp: Ozdoby własnoreczne

Ja lubie robić ozdoby na święta..kiedyś jak byłam mała to na choince mieliśmy tylko ozdoby zrobione własnoręcznie ,bo bombki i reszta były drogie....

13

Odp: Ozdoby własnoreczne

Ja tak jak już gdzieś pisałam uwielbiam pakować prezenty, poza tym w tamtym roku sama robiłam ozdoby na choinkę - suszone owoce, orzeczy, cynamon, kokardki, wstążeczki...

14

Odp: Ozdoby własnoreczne

Dziewczyny czy tu jest jakaś galeria można by wstawiać jakieś fotki swoich prac!

15

Odp: Ozdoby własnoreczne

Można - zapoznaj się z tematem dodawanie zdjęć smile Mnie już nauczono big_smile

16

Odp: Ozdoby własnoreczne

Ok! dzięki!

17

Odp: Ozdoby własnoreczne

w dziale ostanim "do administracji" nauka wstawiania zdjęć smile

18

Odp: Ozdoby własnoreczne

no no no - stworzymy galerię prac własnych smile

19

Odp: Ozdoby własnoreczne

No i temat dla mnie.
Robię na szydełku i haftuję (krzyżyki i inne) wszystko - ozdoby, ubrania, biżuterię i dodatki.
Zawsze mam pełna rzeczy rozpoczętych i sukcesywnie kończę.

20

Odp: Ozdoby własnoreczne

Podziwiam ciebie bodeta bo od zawsze chciałam coś takiego robić ale jakoś nie wychodzi cierpliwości nie mam? czy talentu?

21

Odp: Ozdoby własnoreczne

super smile!

22

Odp: Ozdoby własnoreczne

ja także lubię próbować swoich sił wrobieniu różnego rodzaju własnoręcznych rysunków, ozdób, itp. itd. nie zawsze wychodzi ale ile przy tym radości

23

Odp: Ozdoby własnoreczne

dziewczyny pokażcie swoje prace  , podzielcie sie swoimi pomysłami i może ktoś sie skusi i odkryje w sobie pokłady ukrytych talentów!

24

Odp: Ozdoby własnoreczne

dziewczyny pokażcie swoje prace  , podzielcie sie swoimi pomysłami i może ktoś sie skusi i odkryje w sobie pokłady ukrytych talentów!

25

Odp: Ozdoby własnoreczne

Ja to jestem antytalent, ale też z przyjemnością pooglądam... big_smile