76

Odp: Bielizna

A są i piękniejsze i droższe. A jak.
Np. wysadzany (bagatelka) diamentami - Fantasy Bra za 10 milionów dolarów - białe złoto, 2900 brylancików i jeden 70-karatowy:

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images40.fotosik.pl/209/e160e10fe0c3e543.jpg[/img][/url]

Ktoś coś wspominał, że należy pomyśleć o gwiazdce???

77

Odp: Bielizna

a mają mój rozmiar?? smile

78

Odp: Bielizna

nie no ten jest boski .... jednak ja poproszę ten złoty.... rezygnuję z czarnego

Ostatnio edytowany przez asiula83 (2009-10-12 21:57:37)

79

Odp: Bielizna

To jeszcze nie koniec tych rozkoszy. Nie mam pojęcia jak z rozmiarem, bo robią po 1 sztuce - ale jak zapłacisz to pewnie zrobią.
O takie dla przykładu:

Fantasy Bra za $6.5 mln - około 2000 brylantów o łącznej wadze 800 karatów… (zdj.1.) i Fantasy Bra za $12.5 mln - białe złoto, 2900 drobnych brylancików, 22 rubiny i spory brylant o wadze 101 karatów… (zd1.2) - mnie osobiście podoba się najbardziej.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images41.fotosik.pl/209/ecab086ce34b68e9med.jpg[/img][/url]

Ale najdroższe na świecie bikini zostało zrobione bez nitek i tkanin - tylko brylanty i platyna. Nie, żeby jakieś byle jakie brylanty - tylko te co większe i najwyższej jakości, średnio 150-karatowe. Autorem bikini jest kompania “Steinmetz Diamonds”, a światu zostało zademonstrowane na modelce Molly Sims. I kosztuje bagatela $30 000 000… (zdjęcie raczej zbyt skromne do publikacji).

Ostatnio edytowany przez pinkmause (2009-10-13 08:20:34)

80

Odp: Bielizna

zemdlałam
cudo.... i weź załóż na to bluzkę lol

81

Odp: Bielizna

To pod  bluzkę może ten model byłby lepszy - 630 gramów czystego złota, 7,5-karatowe brylanty? 2 000 godzin pracy zajęło japońskim jubilerom wykonanie tego staniczka.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images37.fotosik.pl/209/c81980af855271d4.jpg[/img][/url]

Powiem wam, że mnie zatkało jak to poczytałam. big_smile

82

Odp: Bielizna

ja jednak nadal uważam, że moje staniki za 160-200zł są DROGIE big_smile

83

Odp: Bielizna

Jedyne "pocieszenie", że można nosić je pod bluzkę.

84

Odp: Bielizna

po co blzuka big_smile? z cyckami na wierzch mając takie staniki tongue

85

Odp: Bielizna

a weź przestań, dziś to pod podkoszulką, koszulą, pod swetrem i kamizelką i pod kurtką jeszcze brrr ZIMNO

86

Odp: Bielizna

To na dzisiaj odpowiednia jest wersja zimowa bielizny. Chociaż mówiąc szczerze, nie wiem czy ma być w tym ciepło, czy zabawnie...

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images42.fotosik.pl/125/46ab1a3b24886f21med.jpg[/img][/url]

87

Odp: Bielizna

dzięki, wybiorę polar smile

88

Odp: Bielizna

VS - mniami smile
rękawusie są super smile

89

Odp: Bielizna

rewelacja .... te staniki i szczyt marzeń, chyba nieosiągalny

90

Odp: Bielizna

Ale jak fajnie pomarzyć w taki paskudny dzień jak dzisiejszy...

91

Odp: Bielizna

mnie się teraz marzy jakieś ładne bikini
bo przyrzekłam sobie, że miniony sezon był ostatnim ze starym kostiumem smile

92

Odp: Bielizna

Z kostiumem kąpielowym zawsze mam straszny kłopot. Podobają mi się 2-częściowe, skromne, ale nie bardzo mam co włożyć do górnej części, a te wszystkie push-up są paskudne. Strasznie mi trudno kupić coś dla siebie sad

93

Odp: Bielizna

to moze toplesss wink zamiast push up

94

Odp: Bielizna

Kiedy tylko mam możliwość. Ładniej wygląda opalenizna big_smile Ale piersi, no cóż...niekoniecznie.

95

Odp: Bielizna

ja sobie kupiłam pierwszy raz jednoczęsciowy tongue
ale...

Jak zawsze VS wink ale to nic tongue
Jak znajde zdjęcie to Wam pokaze  smile

96

Odp: Bielizna

Czekamy, z ciekwością, bo ta firma to ma cudeńka...

97

Odp: Bielizna

No ma cudeńka i juz sporo majątku na cudeńka wydałam wink

98

Odp: Bielizna

Wierzę, ale jak tu się oprzeć?... Kobietka to taka krucha istotka.

99

Odp: Bielizna

z kostiumem to i ja miałam problem i w końcu nie mam takiego jak chciałam - w internecie owszem są, ale nie kupię nie przymierzając. Mój typ: usztywniane miseczki, szerokie ramiączka, ale do tego majtki tylko ze sznureczkami po bokach, bo inaczej wszystko mnie wkurza jak się wrzyna. I albo nie ma góry, albo dołu, a jak jest taki co mi odpowiada to nie można wziąć innego rozmiaru góry i dołu, grrr

100

Odp: Bielizna

a ja wlasnie z allegro kupilam tongue bez mierzenia big_smile