126

Odp: Bielizna

[quote=pinkmause]Znowu wyjdzie na to, że ja jakaś inna... big_smile[/quote]
ee tam
ja Ci powiem że ja mam 4 piżamki
jedna taka a la męska flanelowa długie spodnie, koszula na guziki
druga też długa ale już babska, brązowo-ecri
i dwie krótkie spodnie i koszulki

tylko narazie nie używam w domu wink

127

Odp: Bielizna

Ale to już zawsze lepiej... big_smile

128

Odp: Bielizna

To w piżamkach nikt nie gustuje, to może powiecie jaką pościel lubicie. Taką wykrochmaloną na sztywno, białą a może zwariowaną i kolorową?

129

Odp: Bielizna

zwariowaną i w ludowe wzorki smile smile
zaraz załączę foto

wykrochmaloną lubię, ale... nie to żebym krochmaliła wink

130

Odp: Bielizna

Ja wykrochmalonej nienawidzę. I białej takiej w kwiatuszki. Fuj. Gustuję w kolorowych, zwariowanych geometrycznych wzorach. I zawsze mam problem z doborem prześcieradła i jasieczków. A jak mi nie pasują kolorystycznie, to się nie wysypiam... sad

131

Odp: Bielizna

ja mam w owieckzi i grzybki pizamke big_smile

132

Odp: Bielizna

Uwielbiam ładną pościel ale nie krochmale moje córki mają bajeczne z ze Shrekiem  lub z zespołami muzycznymi, ja natomiast uwielbiam tworzywa naturalne bez żadnych sztuczności także bielizna najlepsza dobrej jakości to  bawełniana

133

Odp: Bielizna

Mój synio też ma ze Shrekiem, na zmianę ze Spider-manem i Kubusiem. Tej ostatniej to już nie bardzo sobie życzy. Ostatnio nawet się awanturował o prześcieradło, bo z pieskami już mu nie pasuje sad

134

Odp: Bielizna

Nie lubię wykrochmalonej...i lubię kolorową....obecnie mam w niebiesko-zielone listki...

135

Odp: Bielizna

A ja sobie właśnie upatrzyłam takie cudeńko.
Ależ mi się podoba...

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images42.fotosik.pl/129/81ed321558a91d2c.jpg[/img][/url]

136

Odp: Bielizna

fajna, podoba mi się smile

a widziałyście tą tongue?

[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b52490ddf8f1c75e][img]//images42.fotosik.pl/129/b52490ddf8f1c75em.jpg[/img][/url]

137

Odp: Bielizna

a ja śpię pod taką: wink
[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=32221a9f1f69ff6c][img]//images50.fotosik.pl/217/32221a9f1f69ff6cm.jpg[/img][/url]

138

Odp: Bielizna

a ja śpię pod dwoma ze spidermenem - gdzy w nocy przechodze do syna lub w barbi calineczce - gdy zwerbuje mnie córka

139

Odp: Bielizna

A jak mąż???

140

Odp: Bielizna

a mąż śpi sam tongue

141

Odp: Bielizna

Ta czarno-pomarańczowa jest super. Mi się też podobają takie bardziej nowoczesne, choć wczoraj właśnie rozmyślałam o dzieciństwie, kiedy dużo czasu spędzałam u mojej śp. babci i dziadka - u nich zawsze pościel była sztywna, wyprasowana i pachniała takim po prostu zwykłym mydłem. Aż mi się łza w oku zakręciła i chciałabym bardzo znowu poczuć ten zapach i tą sztywność pościeli...

142

Odp: Bielizna

[quote=angelcity89]fajna, podoba mi się smile

a widziałyście tą tongue?

[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b52490ddf8f1c75e][img]//images42.fotosik.pl/129/b52490ddf8f1c75em.jpg[/img][/url][/quote]
taką dostała moja koleżanka na panieński wink

a na ślub innej kupiłam z Twisterem big_smile

143

Odp: Bielizna

Ja nie chciałabym takiego czegoś.
Chyba za stara jestem...

144

Odp: Bielizna

to było raczej dla żartu smile
ja bym wolała z twisterem jednak smile
albo z jakimś ładnym wzorem... ale w przypadku panieńskiego nie chodziło o wzór tylko o zabawę wink

145

Odp: Bielizna

tez bym wolala z twisterem smile

146

Odp: Bielizna

W dniach 3 i 10 października w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie odbył się dzień dobierania biustonoszy z firmą Triumph.

Pierwszą edycję „Wielkiej Akcji Triumph i magazynu Glamour Dobierz Biustonosz z Ekspertem” mamy już za sobą. Akcja miała na celu zwiększenie świadomości Polek, że zadaniem biustonosza jest podparcie piersi, modelowanie ich lub podkreślenie.

Szkoda, że tak późno to wynalazłam sad

147

Odp: Bielizna

a ja słyszałam o tym, ale problem w tym, że triumph ma kiepską rozmiarówkę sad
nie widziałam np. nigdy u nich 60-tki sad

148

Odp: Bielizna

ja też słyszałam o tej akcji, ale akurat w te weekendy nie było mnie w Łodzi sad

149

Odp: Bielizna

Wszyscy uwielbiamy ładnie zapakowane podarunki.
Bielizna PASSION Free Your Senses jest pakowana w śliczne pudełka przekładane papierem kredowym. Przemyślany, uważnie wybrany zakup w kuszącym opakowaniu podobnie jak bielizna jest tak zaprojektowane, by w uwodzicielski sposób poprowadzić do znajdującego się wewnątrz prezentu.

150

Odp: Bielizna

a ja kocham sie we wstażeczkach, kokardkach w bieliźnie smile