101

Odp: Bielizna

[quote=a.filipowska]nie kupię nie przymierzając. [/quote]

Nigdy. Na taki luksus to mogą sobie pozwolić tylko super wymiarowe kobietki. Ja nią niestety nie jestem. ;(
Mam w sumie tylko jeden model biustonosza, który mogę kupić "w ciemno". I Pani  w sklepie o tym wie. Jeśli tylko pojawi się w kolorze, którego jeszcze nie mam, to biorę... Bez mierzenia.

102

Odp: Bielizna

Ta bielizna ..słodka..a z kostiumem kąpilowym też mam problem..lubie dwu częściowe ale muszę mieć duży stanik a mały dół.. w tym roku kupowałam osobno...i przerabiałam dół żeby pasował trochę do góry...

103

Odp: Bielizna

ja też kupuję w necie... choć w przyszłym roku chyba zaszaleję i kupię coś w sklepie stacjonarnym, otworzyli w Wwie jeden w którym powinno znaleźć się coś dla mnie smile
odkładam kasę...

104

Odp: Bielizna

a kostiumy w jakich kolorach lubicie?

105

Odp: Bielizna

Jak zawsze cieplutkie, soczyste, słoneczne. Ale czarny też jest mi bliski.

106

Odp: Bielizna

gładkie czy w jakieś wzory?  ja raczej kolorowe (przewaga turkusu lub pomarańczu i ze wzorami)

107

Odp: Bielizna

Raczej gładkie, ale może być jakaś ozdoba - koraliki, cyrkonie, klamerki itp. Ale delikatne i gustowne, tak jak całe bikini. Z wzorków: kropeczki, panterka, paski. Nie kwiatki, te do mnie nie przemawiają... Może być też dwu kolorowy.

108

Odp: Bielizna

raczej we wzorki delikatne, a kolory jak najbardziej letnie

109

Odp: Bielizna

moje wzorki - poplątanie z pomieszaniem, jednym słowem abstrakcja smile

110

Odp: Bielizna

Przysła zima, czas pomyśleć o majciochach ocieplanych i kalesonach.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images46.fotosik.pl/214/1d88c80d116237db.jpg[/img][/url]

111

Odp: Bielizna

haha ja jeszcze przed, więc będę marzła smile

112

Odp: Bielizna

ja też big_smile
ale ta opcja po bardzo ciekawa tongue

113

Odp: Bielizna

a ja po, ale z obrazkiem się nie zgadzam!!!  tongue

114

Odp: Bielizna

[quote=a.filipowska]a ja po, ale z obrazkiem się nie zgadzam!!!  tongue[/quote]
ufff to dobrze wink

115

Odp: Bielizna

Ja też raczej nie, chociaż staż już ładny, ale mam koleżanki, które kupują takie majciochy.

116

Odp: Bielizna

he he he ja takie nakładam gdy przyjezdza ... koleżanka

117

Odp: Bielizna

[quote=asiula83]he he he ja takie nakładam gdy przyjezdza ... koleżanka[/quote]


strach pytać o więcej big_smile

118

Odp: Bielizna

Ja serio pisałam. Mam takie koleżanki, że jak pójdę z nimi do sklepu to obciach, bo oglądają lub kupują takie spadochrony...

119

Odp: Bielizna

ee tam wstyd ...
co kto lubi - bez przesady big_smile

120

Odp: Bielizna

oj te stringo-golfy urocze sa big_smile

121

Odp: Bielizna

ja pod spódnicę albo sukienkę nakładam takie reformowe majtusie wink mówię o majtusiach wyszczuplających .... bo w wersji stringów to ja nie widziałam jeszcze gatek

122

Odp: Bielizna

A piżamki - w czym śpicie?
Latem w koszulkach, frywolnych i bardzo kobiecych. Jesienią przechodzę na piżamki bawełniane - syn się wyśmiewa, że dziecinne. A zimą na grubaśne piżamki, misiowe i cieplutkie. I koniecznie muszę mieć skarpetki!!!

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images42.fotosik.pl/128/a664b5a003fbac35.jpg[/img][/url]

123

Odp: Bielizna

oo tak skarpetki zimą TAK
my narazie sami, więc o piżamki się nie martwimy... jak dojdzie Ten Trzeci, to wtedy Wam napiszę, ale znając życie pewnie męska bawełniana na guzki, koniecznie w kratkę..

124

Odp: Bielizna

skarpetki jak najbardziej szczególnie gdy nie mam męża, a piżamki zawsze mi szkoda kasy - chociaż bardz mi sie podobają szczególnie w kratkę

125

Odp: Bielizna

Znowu wyjdzie na to, że ja jakaś inna... big_smile