26

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Oj, chyba wezmę jakieś prywatne lekcje u Ciebie...

27

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

A jesteś z Krakowa?:)

28

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

No niestety nie sad ale może jakiś kurs korespondencyjny...

29

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

No, no........ wyczuwam miętę big_smile

30

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

[quote=emilia_s292]No, no........ wyczuwam miętę big_smile[/quote]
To zakręć Tymbarka tongue. Ej ja z chęcią bym pokazał ćwiczenia, ale tak przez forum to się nie da. Chyba, żebym podsyłał filmiki treningowe z youtube, ale kto by Cie motywował wtedy:)

31

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Hahhahaha. Nie piję Tymbarka. Motywacja jest najważniejsza....

32

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

No dziwne, że nie zauważyłem odpowiedzi w tym wątku. Motywacja jest bardzo ważna, na muay thai mamy trenera doskonałego (albo zespół trenerów). Pierwszy z nich jest prezesem Polskiego Związku Muay Thai, złoty człowiek, potrafi skrytykować tak, że cała sala się śmieje, łącznie z tym skrytykowanym. Twardy facet, bardzo silny fizycznie, mimo wszystko pełen radości i ciepła. Drugi trener motywował nas samą swoją obecnością, najlepszy zawodnik z naszego klubu, pokusiłbym się, że najlepszy polski zawodnik muay thai bez względu na kategorię wagową (a do 60 kg, to na pewno najlepszy, możecie zobaczyć jego filmik [url]http://www.youtube.com/watch?v=tulJG5ypdsY[/url] ). Trzeci trener to był taki młodziutki koleś z zaciętą miną i on nas po prostu zabijał treningami, motywacją była chęć opuszczenia sali smile. Ale każdy rodzaj motywacji złożył się na nasze umiejętności, które naprawdę widocznie rosły.

33

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

fajny filmik.

34

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

jak ktoś jest takim samym antysportowcem jak ja, to polecam taniec - cudownie robi wink
nie trzeba się aż tak namęczyć, a figurka zyskuje - ostatnio zapisałam się na salsę i daję radę smile

35

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Moja lista jest długa wink
Jedne regularnie, inne sporadycznie, ale sport zawsze był w moim życiu bardzo ważny..
Przez blisko 20 lat wyczynowo uprawiałam jeździectwo (głównie skoki ale też ujeżdżenie, wkkw czy wyścigi), mam  papiery instruktorskie w tej dyscyplinie.. Poza tym mam licencję nurka P2 i bilardzistki wink

A do tego amatorsko czysto  fitness wszelkiej maści (thai bo, ABS, barbell etc), spinning, biegi, tenis, narty..
Nie wyobrażam sobie bez sportu życia big_smile

36

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

teraz to tylko rowerem jeżdżę,ale kiedyś na judo chodziłam;)

37

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja jak się nie ruszę i nie zacznęznów ćwiczyć jak kiedyś, to niedługo pozostanie mi chodzenie na zajęcia rehabilitacyjne.

38

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

hula hop <3
no i ,muszę wrócić do ćwiczeń, bo jak tak dalej pójdzie to z figury nic nie zostanie sad

39

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Kiedyś dużo jeździłam na rowerze, a teraz nawet go nie posiadam :-/

40

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Jedyny sport jaki ostatnio uprawiam to surfowanie... aż sobie nadgarstek otarłam i palec wskazujący nadwyrężyłam.

41

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Obecnie biegam od około 3 tygodni oraz ćwiczę wg 8 minute (legs i buns). Polecam smile

42

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Aerobik - polecam!

43

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Zbyt niestabilne stawy mam, albo tak mi się wydaje od czasu drugiej kontuzji. Boję się wykonywać energiczne ruchy i nie mogę tego przemóc sad

44

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Aktualnie biegam i chodzę na fitness, jeszcze niedawno chodziłam na taniec ale niestety zbyt to obciążało mój budżet tongue

45

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

To mogłaś podłapać parę sztuczek z zajęć i odtworzyć je u siebie w domu mniejszym kosztem smile

46

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Też tak na początku robiłam ale niestety mój pokój jest za mały na takie wygibasy i niestety nie miało to większego sensu.

47

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

To tak jak u mnie. Po przemeblowaniu zrobiło się przestronniej, ale wtedy dostałam komputer stacjonarny i trzeba było wstawić biurko z krzesłem, więc znów jest tyle, że jedynie na gimnastykę mogę sobie pozwolić.

48

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Dla mnie sport zawsze swoistym rodzajem kary przez wf tongue  Ale w końcu się zmotywowałam i zaczęłam chodzić wiosną na zumbę smile Świetna sprawa, bardzo energetyczne zajęcia i ile można przy nich kalorii spalić ;D Teraz oprócz tego chodzę na fitness : pilates, ABT i TBC smile

49

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Rozbrykałaś się niewiasto. Ta zumba widzę podbija serca, bo już kolejna osoba zachwala.

50

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Kiedyś trzeba było się w końcu za siebie wziąć tongue A zumba faktycznie coraz bardziej popularna się staje wink Ale wiadomo dużo też od instruktorki zależy.