1

Temat: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Jestem bardzo ciekawa czy ktoś był kiedyś u wróżki? Jak wygląda taka wizyta? I czy spełniło się  coś z jej wróżb?

2

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Nie byłam i nie pójdę, po doświadczeniach koleżanki...

3

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Nie wierzę w wróżki na tel. piszą bzdury nie raz się o tym przekonałam.

4

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

A ja byłam....szczerze mówiąc to było dawno temu i zbyt duzo już nie pamietam. Wiem, że mówiła, że wyjadę i to się sprawdziło, ale to takie na wyrost.

5

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

ja byłam dawno temu, wydałam 100 zł ale wszystko się sprawdziło, tylko nie trzeba nikomu mówić co ma być tylko czekać...

6

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

nie wierze we wróżki

7

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Trudno by mi było uwierzyć w to, co mówi, i zachować powagę. Po prostu nie wierzę, że można przewidzieć przyszłość... Poza tym, ciekawiej jest być zaskakiwanym (oczywiście mile!) przez życie...

8

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

coś czasem w tych ludziach jest tajemniczego ale to chyba musi być coś w rodzaju daru od Boga a nie wyuczone!

9

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ja wolę się kierować intuicją i uważam, że to jest dla mnie wielki dar od Boga.

10

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

A ja spotkałam kiedyś wróżkę, która przepowiedziała mi wiele rzeczy, które się sprawdziły i od tamtego czasu wierzę w ich nadprzyrodzone zdolności...

11

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

[quote=niechcemisie]Ja wolę się kierować intuicją i uważam, że to jest dla mnie wielki dar od Boga.[/quote]


to prawda - jest bowiem coś takiego jak szósty zmysł, a na wróżki radze też uważać, bo to może być niebezpieczna zabawa

12

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

właśnie - koleżanka nie mogła się długo po takiej wizycie otzrąsnąć, takich rzeczy się dowiedziała.... Zamiast wyjść z tego pocieszona i z wiekszym optymizmem, wyszła za załmana...

13

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Straszne. Zamiast wróżki powinna się wybrać do przyjaciółki, która ją pocieszy i pomoże optymistyczniej spojrzeć na świat.

14

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

ja natomiast patrzę na całą sprawę z lekkim powątpieewaniem i przymróżeniem oka. trudno żeby samemu coś w swoim życiu przewidzieć, a co dopierow  wżyciu kompletnie nieznajomej osoby.

15

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Bylam w sumie trafilam tam przez przypadek i powiedziala mi ze znajde meza blondyna i bede miala  synow a juz mialam wtedy meza i to czanego i mam kochana coreczke smile

16

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Nigdy nie byłam u wróżki, ale chyba bałabym się iść, że mi przepowie coś złego i tylko bym czekała na to, myślała i się martwiła.

17

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

[quote=emilia_s292]A ja byłam....szczerze mówiąc to było dawno temu i zbyt duzo już nie pamietam. Wiem, że mówiła, że wyjadę i to się sprawdziło, ale to takie na wyrost.[/quote]
Mało kto dziś nie wyjeżdża, takie czasy... Zwłaszcza za pracą... Więc to przepowiednia żadna smile

18

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Też tak stwierdziłam...

19

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

A może warto iść, do wróżki i się dowiedzieć co mnie czeka w przyszłości i się nie bać ?
Sama nie wiem.

20

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Tylko czy wróżka prawde ci powie

21

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Właśnie, wydam kasę, a Ona powie coś oględnie i po kasie.

22

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Przeważnie tak mówią....ogólnie

23

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

No właśnie i nic mi po tym nie przyjdzie, a za tą kasę co ma  stracić , to dam na przejazdy do szkoły.

24

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

nie ma co wyprzedzać przyszłości. co ma być to będzie...

25

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Tak, powie coś przykrego, to będę się zamartwiać, powie coś dobrego, to będę znów się łudzić i czekać na to dobre i  kiedy to przyjdzie.