26

Odp: ach, te kociaki...

mieszkam w bloku... a drzwi na balkon i tak są otwarte:P

27

Odp: ach, te kociaki...

A jak wstajesz, to jak on reaguje? Chce się bawić, czy nie ma to większego znaczenia?

28

Odp: ach, te kociaki...

Moja to pełna kultura - do rana śpi smile tylko jak widzi, ze już nie śpie to się upomina o jedzenie tongue

29

Odp: ach, te kociaki...

A czyścicie swoim kotkom uszy? Bo ja sama to się boję, a latać do weterynarza, to duży koszt.

30

Odp: ach, te kociaki...

Ja nie czyszcze, nigdy nie czysciłam.
I lekarz mojej też nie czyścił nigdy. Ale chyba dlatego, że siedzi w domu i jakis nadzwyczajnych ruchów gdzie by mogła się upaćkac nie ma.

31

Odp: ach, te kociaki...

Nie chodzi o upaćkanie tylko o woskowinę. Mój weterynarz kazał mi czyścić. A ja się najnormalniej boję.

32

Odp: ach, te kociaki...

pinkmause- jak wstaje to nie ma ochoty się bawić... i wie, że morką karmę dostanie dopiero jak wstanę.

chusteczkę higieniczną nawijam sobie na palec i delikatnie czyszczę kociakowi uszy:)

33

Odp: ach, te kociaki...

[quote=pinkmause]Nie chodzi o upaćkanie tylko o woskowinę. Mój weterynarz kazał mi czyścić. A ja się najnormalniej boję.[/quote]


a mi nic takiego nie mowił moj weterynarz i nie czyszcze tongue.
Ale będe musiał sie go przy najbliższej okazji o to zapytac.
Wiem że Ona sama sobie uszy myje łapka i na dobrą sprawe nie widzialam by miała w uszach woskowine.

34

Odp: ach, te kociaki...

czy Wasze koty też się bawią jedzeniem:P? dałam dziś Luckowi kawałek kiełbaski i teraz gania za nią jak szalony:P
a wiecie ile frajdy może sprawić obierka po ziemniaku:P? po co wydawać kasę na zabawki dla kota:P

35

Odp: ach, te kociaki...

Jak mu dam zbyt duży kawałek, albo już jst najedzony, to też się bawi. Podobniedrażem, czy orzeszkiem - podrzuca, łapie, turla...

36

Odp: ach, te kociaki...

a ja potem muszę chodzić i szukać tego by mi przypadkiem nie spleśniało i nie śmierdziało:P

37

Odp: ach, te kociaki...

No tak, tak...
Ja miewam też myszki, ptaszki, ślimaczki, a nawet jaszczurki... takie sobie "zabaweczki" przynosi.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images37.fotosik.pl/209/52c5ff8b60e24992.jpg[/img][/url]

Ostatnio edytowany przez pinkmause (2009-10-12 19:43:11)

38

Odp: ach, te kociaki...

mój mi nie znosi żadnych biednych zwierzątek, bo całymi dniami przesiaduje w domu:) chyba, że akurat jakaś mucha się przypałęta, biedna i niczego nie świadoma:P

39

Odp: ach, te kociaki...

Jak byliśmy na wyjeździe to moja przynosiła mi ogony jaszczurek tongue

40

Odp: ach, te kociaki...

to pewnie był prezent dla ukochanej pani:D:P

41

Odp: ach, te kociaki...

Kotki tak mają - przychodzą się pochwalić zdobyczą.

42

Odp: ach, te kociaki...

co lepsze to dla pana/pani tongue

43

Odp: ach, te kociaki...

Ja mam kotkę perską - plus jest taki, że to kot kanapowy i nie lubi skakać, rzucać się na firanki czy choinkę, nie wspina się po wyższych szafkach , ufff

44

Odp: ach, te kociaki...

a minusem chyba to, że gubi sierść bardziej od innych kotów-przynajmniej tak słyszałam;)

45

Odp: ach, te kociaki...

oj gubi gubi sad  Chyba, że się ją regularnie czesze - wtedy nie. nasza jakoś tego nie cierpi, więc czeszemy ją jak już jej się zaczną kołtunki robić. Ale jak kogoś długo nie ma w domu to taki kot jest idealny, bo większość czasu prześpi smile

46

Odp: ach, te kociaki...

moja lubi byc czasem czesana oczywiscie jak ma nastroj ku temu tongue

47

Odp: ach, te kociaki...

Mój pupil śpi właśnie na moich kolanach. A jak się zbudzi, bywa rozkoszny, nawet jeśli wskoczy na biurko i troszkę nabałagani.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images40.fotosik.pl/209/140f2e390fefbc3amed.jpg[/img][/url]

A czy wiecie, że koty potrafią skakać 7 razy wyżej niż wynosi ich własna wysokość...?

Ostatnio edytowany przez pinkmause (2009-10-14 08:17:56)

48

Odp: ach, te kociaki...

a wiecie, że bardziej niebezpieczne jest jak kot wyleci z pierwszego piętra z oka niż z dziesiątego?

49

Odp: ach, te kociaki...

moja polujac zleciała z 4 piętra, ale miała tylko zbity ogon.

50

Odp: ach, te kociaki...

A wiecie, że koty wbrew utartej opinii są doskonałymi pływakami?