276

Odp: Zupy ...

chyba pomidorowa będzie - dawno nie było
smile

277

Odp: Zupy ...

mniam, ulubiona mojego synka big_smile

278

Odp: Zupy ...

[quote=pinkmause]mniam, ulubiona mojego synka big_smile[/quote]
to może zrobię więcej? big_smile

[img]//www.bdsklep.pl/data/gfx/icons/large/5/6/2765.jpg[/img]
a takie zupy jadacie??

279

Odp: Zupy ...

pierwsze widzę, zupy to gotuję sama, a na pomidorową chętnie się załapię smile dziękuję za propozycję tongue

280

Odp: Zupy ...

Polecam zupkę z czerwonej fasoli, którą nauczyła mnie moja koleżanka z Armenii:

- czerwoną fasolę namoczyć na kilka godzin (około 1/2 paczki), usmażyć cebule na maśle, w osobnym garnku gotować fasolę z dodatkiem bulionu drobiowego, pod koniec gotowania dodać pokrojone w kostkę ziemniaki, na koniec dodać cebulkę, troszkę czosnku, posypać obficie zielona natką pietruszki, podawać z pieczywem ; pyszna rozgrzewająca zupa!

281

Odp: Zupy ...

Ja też sama gotuję zupy...a tę z czerwonej fasoli to bym z miłą chęcią spróbowała!

282

Odp: Zupy ...

ja czerwoną fasolę (taką z puszki w zalewie) dodaję czasem do sałatki śledziowej smile

283

Odp: Zupy ...

[quote=Kolorowapani]Polecam zupkę z czerwonej fasoli, którą nauczyła mnie moja koleżanka z Armenii:

- czerwoną fasolę namoczyć na kilka godzin (około 1/2 paczki), usmażyć cebule na maśle, w osobnym garnku gotować fasolę z dodatkiem bulionu drobiowego, pod koniec gotowania dodać pokrojone w kostkę ziemniaki, na koniec dodać cebulkę, troszkę czosnku, posypać obficie zielona natką pietruszki, podawać z pieczywem ; pyszna rozgrzewająca zupa![/quote]
trochę to podobne do tej zupy co ja robię z cieciorki smile

284

Odp: Zupy ...

zupy to chyba jedno z prostszych dań, co się wrzuci to coś wyjdzie smile

285

Odp: Zupy ...

[quote=agf]zupy to chyba jedno z prostszych dań, co się wrzuci to coś wyjdzie smile[/quote]

znam takich, co twierdzą, że dobra zupa to majstersztyk sztuki kulinarnej, ale co ja tam wiem, garów raczej nie lubię, muszę tolerować smile

286

Odp: Zupy ...

ja na przykład mam problem z dobrym rosołem....
neutral

287

Odp: Zupy ...

rosołek to moja ukochana zupka, najlepiej wołowy, mniam mniam big_smile

288

Odp: Zupy ...

ja specem od kuchni też nie jestem, więc moje zupy są po prostu zjedliwe ;0 żadne tam kulinarne rozkosze podniebienia...

289

Odp: Zupy ...

najczęśćiej gotuję rosół, pomidorówkę lub ogórkową bo dzieci tylko takie lubią

290

Odp: Zupy ...

u mnie znowu pomidorowa, ostatnio Luby stwierdził, że to  jest chyba moja ulubiona zupa big_smile

291

Odp: Zupy ...

ja ostatnio robię zupy z soczewicy, fasoli, cieciorki itp, dodaję mielony kminek, mojemu mężowi bardzo smakują. Jednak pomidorowej nigdy nie zdradzę!

292

Odp: Zupy ...

z cieciorki była w zeszłym tygodniu smile
marzy mi się rosół... hmmm...

293

Odp: Zupy ...

[quote=justyna]u mnie znowu pomidorowa, ostatnio Luby stwierdził, że to  jest chyba moja ulubiona zupa big_smile[/quote]

pomidorowa to ulubiona zupa mojego syna, chyba nawet mógłby jeść codziennie smile Ja najbardziej lubię rosół wołowy, chociaż ostatnio rozkoszuję się żurkiem tongue

294

Odp: Zupy ...

żurek w chlebku z jajeczkiem i dobrą biała kiełbaską - to jest to!

295

Odp: Zupy ...

A ja nie lubię żurku ani białego barszczu...

296

Odp: Zupy ...

mniam, na zakwasie jest boski, choć śmierdzi niemiłosiernie wink

297

Odp: Zupy ...

żurek lubię, ale bez przesady. pomidorowej nie przebije wink

298

Odp: Zupy ...

Mnie naszła ochota na kapusniak.....w całym domu śmierdzi kapustą a mała ucieka do sąsiadów....

299

Odp: Zupy ...

u mnie śmierdzi czosnkową, ale leczę się czym mogę tongue tongue

300

Odp: Zupy ...

a mi po głowie chodzi żeby wypróbować przepis o jakim wczoraj usłyszałam - zupa ziemniaczana ze skwareczkami, hm....