51

Odp: My w konkursach

A ja właśnie się dowiedziałam, że wygrałam w konkursie na recenzję tygodnia i już wybrałam sobie książeczkę jako nagrodę. smile

52

Odp: My w konkursach

Gratuluję serdecznie!!!

53

Odp: My w konkursach

dostałam awizo - albo nagroda z portalu w spódnicy albo kosmetyki z kobieta.pl smile
ale mi się nie chce już wychodzić... chyba jutro odbiorę

54

Odp: My w konkursach

Ja biorę udział w konkursie z moją córeczką. konkurs nadal trwa więc proszę Was serdecznie o pomoc smile

[url]http://pl.lennylamb.com/#chusty/konkurs/235[/url]

[url]http://ebobas.pl/galerie/zobacz_zdjecie/15062[/url]

z góry dziękuje za Waszą pomoc smile pozrawiamy

55

Odp: My w konkursach

jak tam połowy? Ja ciekawa jestem ile nagrod wychodzi rocznie co u niektórych osób? warto zapisywać!

56

Odp: My w konkursach

Dobry pomysł na założenie osobnego tematu.

57

Odp: My w konkursach

sluchakcie już są wyniki konkursu walentynkowego i jak na razie znowu pustki u mnie, ale może ktoś ze znajomych wygrał?

58

Odp: My w konkursach

Otrzymują zestawy wyszczuplające na wiosnę Expresso Slim serii AA:
eva45   340
gusia1000  311
Pyza  217
Justyna  65
biedroneczka  63
agf  62
emilia_s292  60
amonique  56
glizdeczka  47
Kolorowapani  45

Gratuluję - zwłaszcza znanym mi osobom smile

59

Odp: My w konkursach

No to bardzo fajnie! Gratulacje dla wszystkich! A nowy miesiąc niesie za sobą nowe konkursy i też bardzo odlotowe nagrody!

60

Odp: My w konkursach

[quote=pinkmause]Otrzymują zestawy wyszczuplające na wiosnę Expresso Slim serii AA:
eva45   340
gusia1000  311
Pyza  217
Justyna  65
biedroneczka  63
agf  62
emilia_s292  60
amonique  56
glizdeczka  47
Kolorowapani  45

Gratuluję - zwłaszcza znanym mi osobom smile[/quote]
nie rozumiem...  to chodziło o ilość? jury miało patrzeć na jakość zdjęć... choć nie powiem, miło że jest mój nick ...

61

Odp: My w konkursach

Witamy w naszym gronie świetne blogowiczki, które otrzymują zestawy Bielenda:

Pinkmause

Amonique

Emilia

Madzia

Justyna

Biedroneczka


No cóż, gratuluję smile

62

Odp: My w konkursach

ja tez wszystkim gratuluje i także maleńkiej bo też pięknie prowadziła bloga! Wracaj do nas!

63

Odp: My w konkursach

[quote=justyna][quote=pinkmause]Otrzymują zestawy wyszczuplające na wiosnę Expresso Slim serii AA:
eva45   340
gusia1000  311
Pyza  217
Justyna  65
biedroneczka  63
agf  62
emilia_s292  60
amonique  56
glizdeczka  47
Kolorowapani  45

Gratuluję - zwłaszcza znanym mi osobom smile[/quote]
nie rozumiem...  to chodziło o ilość? jury miało patrzeć na jakość zdjęć... choć nie powiem, miło że jest mój nick ...[/quote]

no wiadomo o ilość...

Bedroneczka - nie ma czego gratulować mi, chyba jedynie tego, ze nie poleciałam na ilosć by pisać lub wrzucac co popadnie....

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2010-03-01 13:14:59)

64

Odp: My w konkursach

Również gratuluję !

65

Odp: My w konkursach

[quote=malenka84][quote=justyna][quote=pinkmause]Otrzymują zestawy wyszczuplające na wiosnę Expresso Slim serii AA:
ciach
Gratuluję - zwłaszcza znanym mi osobom smile[/quote]
nie rozumiem...  to chodziło o ilość? jury miało patrzeć na jakość zdjęć... choć nie powiem, miło że jest mój nick ...[/quote]
no wiadomo o ilość...
Bedroneczka - nie ma czego gratulować mi, chyba jedynie tego, ze nie poleciałam na ilosć by pisać lub wrzucac co popadnie....[/quote]

zajrzyjcie do wątku o tym konkursie na głównej stronie - specjalnie pytałam o co chodzi.... przykre to
myślę, że nikt nawet nie oglądał tych zdjęć

Ostatnio edytowany przez justyna (2010-03-01 17:10:12)

66

Odp: My w konkursach

dlatego mam niesmak i odchodze na jakiś czas...
jakoś nie cierpie wyścigu szczurów neutral

67

Odp: My w konkursach

Krótka informacja: dla 3 najlepszych blogowiczek, księgarnia Astrum ufundowała nagrody - 3 tomiki wierszy i płyty CD

[url]http://urodaizdrowie.pl/tomiki-wierszy-dla-blogowiczek[/url]

68

Odp: My w konkursach

Gratuluję dodatkowych nagród!

69

Odp: My w konkursach

O! to chyba nowy konkurs? Bo zaraz przez pomyłke ludzi powprowadzam w błąd!

70

Odp: My w konkursach

tak nowy, nowiusieńki;
ja odpadam, więc zapraszam do zabawy, a poczytam chętnie smile

71

Odp: My w konkursach

Następny wyścig, ja też chyba nie dam radę!

72

Odp: My w konkursach

Uprzejmie przypominamy, że to redakcja decyduje o jakości wirtualnych pamiętników, nie ma więc mowy o otrzymaniu nagrody za ilość, tylko... jakość. Trzyosobowa komisja wyłoni trzy autorki najlepszych blogów. Najlepszy blog to taki płynący z serca, bo zdajemy sobie sprawę, że portal odwiedzają osoby o różnych kompetencjach językowych. Liczą się dla nas historie z życia wzięte, doświadczenia w wychowywaniu dzieci, prowadzenia domu - ujęte w ciekawą  formę.

73

Odp: My w konkursach

No to w takim razie OK! Zawsze można pisać o sprawach życiowych!

74

Odp: My w konkursach

[quote=biedroneczka4]No to w takim razie OK! Zawsze można pisać o sprawach życiowych![/quote]

to mam już za kogo trzymać kciuki smile

75

Odp: My w konkursach

Nie śpiesz sie tak bo ja teraz będę miała więcej roboty bo wiosna, a tak ogólnie i szczerze to wole powalczyć pewnie tak jak i ty o te płatki!