76

Odp: My w konkursach

tak o płatki postaram się "powalczyć", marzy mi się brak "worków" pod oczami smile
a poezja jest po prostu nie dla mnie, nie znam się na niej i nie przepadam, niech więc dostanie się komuś, kto potrafi ją decenić smile

77

Odp: My w konkursach

To ja przyłączam się do was do walki! jeśli chodzi o płatki!

78

Odp: My w konkursach

[quote=emilia_s292]To ja przyłączam się do was do walki! jeśli chodzi o płatki![/quote]

MAM nadzieję, że będzie uczciwa i nie będziemy się zbytnio kąsać, ani drapać hi hi hi i absolutnie niedozwolone jest podbijanie sobie OCZU!

79

Odp: My w konkursach

hej... mnie się nie chce walczyć sad
nie mam nastroju

80

Odp: My w konkursach

płatki fajne, tylko muszę sobie poprzypominać różne "sposobiki" - przeważnie coś robię do czego jestem przyzwyczajona i nie szufladkuję w główce tego jako porady smile

81

Odp: My w konkursach

[quote=agf]przeważnie coś robię do czego jestem przyzwyczajona i nie szufladkuję w główce tego jako porady smile[/quote]
otóż to! smile smile smile

82

Odp: My w konkursach

[quote=agf]płatki fajne, tylko muszę sobie poprzypominać różne "sposobiki" - przeważnie coś robię do czego jestem przyzwyczajona i nie szufladkuję w główce tego jako porady smile[/quote]

Ale płyty nie są za porady, tylko za bloga...

83

Odp: My w konkursach

ale ja o płatkach pisałam...

84

Odp: My w konkursach

no tak, jak ślepy nie doczyta to zmyśli, przepraszam za nieporozumienie tongue

85

Odp: My w konkursach

a są w ogóle jakieś płyty??? smile

86

Odp: My w konkursach

tak do poezji są płyty smile

87

Odp: My w konkursach

patrz, a ja o płytach nie doczytałam, myślałam, że tylko tomiki wink

88

Odp: My w konkursach

[quote=agf]patrz, a ja o płytach nie doczytałam, myślałam, że tylko tomiki wink[/quote]
to tak jak ja big_smile
ale fakt, nie zagłębiałam się wink

dzień dobry smile
piękny dziś dzień się zapowiada - czyste niebo i słońce...

89

Odp: My w konkursach

dzień dobry! mam co raz mniej czasu żeby zaglądać tu ale postaram się, bo bardzo przyzwyczaiłam sie do Was dziewczyny!

90

Odp: My w konkursach

u mnie też słonecznie i słupek rtęci rośnie smile i bardzo pozytywnie!

91

Odp: My w konkursach

tak pozytywnie trzymaj dalej , bo mnie podnosisz na duchu!

92

Odp: My w konkursach

nie ma problemu, podzielę się moim słoneczkiem ze wszystkimi smile

93

Odp: My w konkursach

tylko zostawcie trochę słoneczka dla mnie na weekend, ok?

94

Odp: My w konkursach

[quote=agf]tylko zostawcie trochę słoneczka dla mnie na weekend, ok?[/quote]

ja tam dałabym wszystkim, którzy tylko go potrzebują, dużo słońca i pozytywnej energii smile

95

Odp: My w konkursach

A propos konkursów i porad - pytam mojego męża czy zna jakieś fajne tricki i sposoby na coś , a on na to: niewydajny pracownik - po premii ... Nie ma to jak pomoc smile

96

Odp: My w konkursach

A ja dałabym te płatki właśnie wszystkim kobietom które ich potrzebują  na 8 marca ale prezencik!

97

Odp: My w konkursach

[quote=biedroneczka4]A ja dałabym te płatki właśnie wszystkim kobietom które ich potrzebują  na 8 marca ale prezencik![/quote]

Wszystkim??? A skąd taki sponsor? Niewykonalne, ale marzyć można, czemu nie... tongue

98

Odp: My w konkursach

[quote=admin]Uprzejmie przypominamy, że to redakcja decyduje o jakości wirtualnych pamiętników, nie ma więc mowy o otrzymaniu nagrody za ilość, tylko... jakość. Trzyosobowa komisja wyłoni trzy autorki najlepszych blogów. Najlepszy blog to taki płynący z serca, bo zdajemy sobie sprawę, że portal odwiedzają osoby o różnych kompetencjach językowych. Liczą się dla nas historie z życia wzięte, doświadczenia w wychowywaniu dzieci, prowadzenia domu - ujęte w ciekawą  formę.[/quote]


tak samo miało być z fotoblogami - a poszło na ilość, zreszta w poprzednim konkursie na blog - również byle co byleby dużo...

99

Odp: My w konkursach

Dziewczyny, czy dostałyście już może paczuszki z konkursów???

100

Odp: My w konkursach

nie neutral