101

Odp: My w konkursach

Ja już wszystko dostałam i smaruję się serum do biustu . Już dostałam w tamtym tygodniu,

102

Odp: My w konkursach

redakcja informuje, że nastąpiła pomyłka: wysłano do Emilii dwie paczki z produktami AA zamiast do Justyny, paczka została nadana dzisiaj więc prawdopodobnie dojdzie w tym tygodniu. Droga Emilio, jeśli otrzymasz paczkę z kosmetykami AA to proszę o kontakt z redakcją.

103

Odp: My w konkursach

ech... to już wiem dlaczego tyle czekam wink

104

Odp: My w konkursach

Przyszły dwie paczki ale na nazwisko Marty i tę na jej nazwisko odesłałam.

105

Odp: My w konkursach

Droga Emilko, serdecznie dziękujemy, na przyszły raz w kopertę włożymy za koszty przesyłki, ale jeszcze jedna prośba - w paczce dla CIEBIE powinna być paczka z kosmetykami AA dla Justyny, sprawdź  jeśli możesz, bo nastąpił totalny galimatias ze strony naszej koleżanki od paczek:)

106

Odp: My w konkursach

Była druga paczuszka ale z kosmetykami Karoten Bielendy? Czy mam te kosmetyki wysłać do redakcji?Jeśli tak to proszę o adres.

107

Odp: My w konkursach

Najlepiej do Justyny (adres Justyny wysłaliśmy na adres mailowy)

108

Odp: My w konkursach

Ok. już wszystko wiem. Jutro wyslę paczkę z Karotenem do Justyny.

109

Odp: My w konkursach

ale zamieszanie... cierpliwie czekam, ustalcie co komu się należy - ja nie dostałam jeszcze nic jakby co big_smile

110

Odp: My w konkursach

Faktycznie zamieszanie.....Karoten na pewno dostaniesz niedługo a co z AA to nie wiem.

111

Odp: My w konkursach

może jutro coś przyjdzie (pod warunkiem, że zostało wysłane) wink
jakby co od razu dam znać

112

Odp: My w konkursach

Zamieszanie, prawie jak z tą wiosną. Cóż ja nadal czekam, a paczusie najbardziej lubią naszą Emilię. Dzięki smile za próby wyprostowania sytuacji smile

113

Odp: My w konkursach

Skoro ja dostałam to chciałabym żebyście wy też dostały....bo was lubię big_smile

114

Odp: My w konkursach

[quote=emilia_s292]Skoro ja dostałam to chciałabym żebyście wy też dostały....bo was lubię big_smile[/quote]
:-)

115

Odp: My w konkursach

[quote=emilia_s292]Skoro ja dostałam to chciałabym żebyście wy też dostały....bo was lubię big_smile[/quote]

Ukłoniki smile i wzajemnie (do tego lubienia tongue tongue tongue)

116

Odp: My w konkursach

No kosmetyki warte tego są na prawde wspaniałe!

117

Odp: My w konkursach

Ja dostałam AA - na razie tylko serum używałam, bo nie chcę ich zużyć  za szybko póki wiosny nie ma wink Ale pięknie kawą pachną!

118

Odp: My w konkursach

[quote=agf]Ja dostałam AA - na razie tylko serum używałam, bo nie chcę ich zużyć  za szybko póki wiosny nie ma wink Ale pięknie kawą pachną![/quote]
Tak też zauważyłam że pięknie pachną!

119

Odp: My w konkursach

[quote=admin]Najlepiej do Justyny (adres Justyny wysłaliśmy na adres mailowy)[/quote]
Mam kolejny problem bo ten adres co mi przysłali to jakiejś Joanny z Pasłęka a ta Joanna to chyba nie Justyna???? Więc komu mam odesłać te kosmetyki Joannie czy Justynie???

120

Odp: My w konkursach

Może nasza Justysia to Joanna?

121

Odp: My w konkursach

Właśnie , o ile się orientuję to Justyna M. a nie Joanna? I co teraz mam zrobić? Może ktoś mi odpisze z redakcji.

122

Odp: My w konkursach

Może napisz prywatna wiadomość do adminka z tymi informacjami!

123

Odp: My w konkursach

[quote=emilia_s292]Właśnie , o ile się orientuję to Justyna M. a nie Joanna? I co teraz mam zrobić? Może ktoś mi odpisze z redakcji.[/quote]

Joanna Sz. to nie Justyna M. !!!!

124

Odp: My w konkursach

ups... smile
ja jestem Justyna M. wink

125

Odp: My w konkursach

No właśnie tez tak myślałam a mam adres Joanny Sz. Napisałam do redakcji i na razie nikt mi nie odpowiedział.