1

Temat: sposoby na zmęczone oczy

Dziewczyny,
chciałabym się Was poradzić: co stosujecie na zmęczone oczy? Ostatnio wieczorem zaczęły szczypać mnie oczy. Mam dużą wadę wzroku i nosze soczewki, przy czym staram się je po przyjściu do domu zamieniać na okulary. Do tego wieczorkiem lubię sobie posiedzieć na czacie smile. W nacie dorwałam jakiś preparat z borówką, pryzmin i nawet jest lepiej. Ale może macie jeszcze jakieś domowe sposoby na to, żeby poprawić komfort widzenia. Słyszałam kiedyś o ćwiczeniach na oczy, ale nie wiem na czym polegają.
Czy ktoś stosował borówkę, czy prawdą jest, że
"Wyciąg z czarnej jagody wpływa korzystnie na regenerację barwnika odpowiadającego za zdolność widzenia o zmierzchu, pomaga zapobiegać krwawieniom do siatkówki poprzez wzmacnianie ścian naczyń włosowatych.
Dodatkowo PRYZMIN borówka z luteiną A + E, dzięki zawartości karotenoidu – luteiny, ma właściwości przeciwutleniające."

Co sądzicie o borowce, może ktoś ją stosował?
Gdzieś przeczytałam o jedzeniu marchewki, działa?

2

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Na zmęczone oczy warto przykładać zimne łyżeczki wyjęte z zamrażalki.
Na ostrość widzenia pomaga kompot z jagód i pij go często.

3

Odp: sposoby na zmęczone oczy

ja notorycznie nadużywam kropel Visine smile

4

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Mi pomagaja torebki z herbatą

5

Odp: sposoby na zmęczone oczy

krople homeopatyczne stosowałaś...

6

Odp: sposoby na zmęczone oczy

ja też ma wzrok już na pewno sokoli, ale dużo rysuje i to niestety ma swoje minusy

7

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Na zmęczone oczy, to łyżeczki zimne z zamrażalnika i jakieś krople do oczu.

8

Odp: sposoby na zmęczone oczy

ja w lpdówce trzymam żel ze świetlika .Zimny nałozony na oczy przynosi im wielką ulgę a opuchlizna szybko znika .
Kiedyś miałam takie fajne żelowe okulary z silikonu .Wkładało sie je na kilkanascie minut do lodówki a potem zomne nakładało na oczy .
Byłam z nich bardzo zadowolna.

9

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Polecam krople do oczu Hyabak. świetnie łagodzą podrażnienia wywołane np. długotrwałą pracą przy komputerze, niwelują pieczenie i łzawienie. Nie zawierają konserwantów i można ich używać na soczewki kontaktowe.

10

Odp: sposoby na zmęczone oczy

można też położyć plasterki zimnego ogórka...

11

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Dla mnie to dziś 9. godzina przed kompem, więc chyba zacznę testować Wasze rady smile

12

Odp: sposoby na zmęczone oczy

uuuuuuuuuu to długo siedzisz

13

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Internet wciąga... to fakt

14

Odp: sposoby na zmęczone oczy

no tak. ja też wiele czasu spędzam pisząc ale przeważnie artykuły ale to przeważnie póznym wieczorem

15

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Mąż nie ma za złe, że nie poświęcasz mu tych wieczorów?

16

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Jak siadam wieczorem to on przewaznie wtedy pracuje na nocki. A jak ma na rano to szybciej idzie spać. Także dajemy radę.

17

Odp: sposoby na zmęczone oczy

To w ogóle się widujecie? smile

18

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Tak. Teraz mam wolne a on pracuje na zmiany więć pół popołudnia spędzamy razem i weekendy. a za tydzień to ma urlop więc się nacieszymy sobą.

19

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Jeśli mała znowu nie przerwie w kulminacyjnym momencie sad

20

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Miejmy nadzieję że nie przerwie wink

21

Odp: sposoby na zmęczone oczy

wiesz, czasem to się przez to małżeństwa rozpadają, bo facet zarzuca zonie ze się skupia za bardzo na dziecku, a on jest z boku... Szkoda ze nie macie jej komu 'podrzucić" na dzień lub dwa

22

Odp: sposoby na zmęczone oczy

U nas tak nie jest. Nie zaniedbuję męża bo staram się też o niego dbać a on mi pomaga jak może. a nam mała nie przeszkadza a że czasami przerwie to nic się nie stanie.... będą inne razy....

23

Odp: sposoby na zmęczone oczy

To dobrze ze nie jest egocentryczny, bo niektórzy są zazdrośni o czas ktory  żona poświęca dziecku

24

Odp: sposoby na zmęczone oczy

on świata nie widzi poza córeczką!!!

25

Odp: sposoby na zmęczone oczy

No to Ty mogłabyś być zazdrosna:) ale oczywiście nie jesteś...