51

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Polecam okłady z torebek zielonej herbaty - oczywiście zaparzonych i trochę przestudzonych

52

no.. może nie samemu. fryzjer trochę pomógł wink
ale niestety sińce mimo to zostały.. tak, że problem nie do końca też usunięty...

53

Ja na zmęczone oczy stosowałam okłady z rumianek, ale niestety mało pomogły bo nabawiłam się wady wzroku. teraz czekam na korektę w Centrum Okulistycznym Nowy Wzrok.

54

Moje oczy też są zmęczone, szczególnie pracą przy komputerze.... A dodatkowo czasem czuję, że są zbyt suche - pewnie osoby, które podobnie jak ja noszą soczewki kontaktowe będą wiedziały o co chodzi wink. Myślałam nad tym czy by nie zamówić jakichś kropli do oczu np. tego typu - ], ale nie wiem które wybrać... może stosowałyście któryś z tych produktów i zauważyłyście poprawę? smile

55

Bardzo dobrym sposobem na zmęczone oczy jest przemywanie oczu ziółkami.Takim skutecznym do oczu sposobem na zmęczone oczy jest nostrzyk, letnim przemywamy zmęczone oczy i naprawdę jest efekt super.

56

okłady z ogórka ,lub rumianku są pomocne jak są opuchnięte to zimne okłady się sprawdzają

57

okłady z zimnego, choćby żelu.
Można też z zaparzonej herbaty

58

Okłady z torebek herbaty i rumianku

59

Różni ludzie stosują różne metody w takiej sytuacji. Osobiście uważam, że dobrze jest sięgnąć np. po krople. Ich regularne stosowanie pozwala szybko zregenerować zmęczone oczy.

60

Ja jadłam suszone borówki codziennie, ale dużo lepszy efekt zobaczyłam po tabletkach lutezan. Nadal do nich wracam jak zaczynają mnie oczy piec wieczorami. A od marchewki można dostać żółtych plam na skórze big_smile Jeszcze czasem okłady z rumianku robię, a pod oczy z ogórka.

61

Ja używam krople do oczu i ćwiczenia na oczy. Bardzo dużo pracuję na komputerze, czas wolny również często spędzam przed monitorem lub przed książką, dlatego czasem szczypią mnie oczy i łzawią.

62

krem pod oczy trzymany w lodowce big_smile i zimne torebki z zieloną herbatą.

63

Na zmęczone oczy rzeczywiście dobre będą okłady z rumianku. warto też zastosować nawilżające krople do oczu. A jeśli oczy są długotrwale zmęczone i bolą, to warto wybrać się do okulisty.

64

Polecam ćwiczenia oczu, mruganie przez pół minuty, albo patrzenie w różne strony, co rozluźnia mięśnie oczu napięte patrzeniem w jednym kierunku

65

u mnie żadne domowe sposoby już nie dawały rady.. niestety