1

Temat: Kawa

Lubicie pić kawę? Przyznam się,że lubie rozpuszczalną z mlekiem,słodką.i capuccino...Kiedys piłam zwykła mieloną ale jak zaszłam w ciążę to odrzucał mnie zapach i smak kawy ....i teraz już mi tak nie smakuje...Niektórzy piją ,mimo że im nie smakuje ,bo inni piją...A wy? jakie lubicie i pijecie?

2

Odp: Kawa

Glownie rozpuszczalna z cukrem i duza iloscia mleka skondensowanego smile Mielona wypije ale nie przepadam.

3

Odp: Kawa

A i lubie tez kawy smakowe oraz capuccino glownie malibu/amaretto:)

4

Odp: Kawa

jak kawa to tylko zbożowa wink

5

Odp: Kawa

z ekspresu z pianką mmm właśnie kończę smile

6

Odp: Kawa

Nie pijam kawy - raz spróbowłam i nie przeszło i już ani rusz tongue

7

Odp: Kawa

O zbozowa rano w sobote do swiezej buleczki pycha smile Dobra jest waniliowa smile

8

Odp: Kawa

o nie... tylko nie smakowe wink

a zbożową też lubię!

9

Odp: Kawa

ja zaczęłam pić niedawno kawę:) zawsze musi być z mlekiem i cukrem:D
lubię tez zbożową kawę INKA:)

10

Odp: Kawa

Fusiasta - czarna, bardzo mocna z odrobiną cukru. Tylko w filiżance.

11

Odp: Kawa

Cappucino jeszcze wypiję, ale zwykłej mielonej i rozpuszczalnej nie mogę bo bardzo wypłukują one magnez i mam skurcze w nogach (jeszcze w tym samym dniu) sad

12

Odp: Kawa

o kurcze, może zrób sobie badania krwi... a profilaktycznie zagryzaj kawę gorzką czekoladą big_smile

13

Odp: Kawa

a! i lubię cafe latte big_smile

14

Odp: Kawa

[quote=Antalis]O zbozowa rano w sobote do swiezej buleczki pycha smile Dobra jest waniliowa smile[/quote]

Też lubię zbożową i staram się przekonać córkę do niej

15

Odp: Kawa

Mój syn uwielbia inkę. Ale robię ją na mleku (takie oszustwo), bo samego nie bardzo chce.

16

Odp: Kawa

Kawą zaczynam dzień - w domu mała filiżanka rozpuszczalnej z mlekiem bez cukru. w pracy kawka z ekspresu z mleczkiem, przed wyjściem mocne maciupkie espresso i po obiadokolacji w domu - kolejna. Uwielbiam smak kawy, poza tym ciężko byłoby mi chyba bez niej przetrwać . . .

17

Odp: Kawa

taki styl picia kawy praktykowałam mieszkając w Szwecji - jak po kilku pierwszych dniach spytałam czy mają herbatę to spojrzeli na mnie zdziwieni... i wyciągnęli jakąś starą ostatnią torebkę liptona i dali mi z pytaniem "coś ci dolega? boli cię brzuch?" big_smile

oni tam piją tylko kawę i wodę

18

Odp: Kawa

Całkiem logicznie. Herbata bardzo pomaga na moje bóle żołądka.

19

Odp: Kawa

kurcze, herbaty tez piję dużo, hm, ciekawe czy to tak zdrowo wink

20

Odp: Kawa

[quote=pinkmause]Całkiem logicznie. Herbata bardzo pomaga na moje bóle żołądka.[/quote]
ja wiem, że to jest logiczne, bo czarna pomaga, tylko śmiałam się, że oni tam herbatę kojarzą tylko z bólami brzucha, a u nas jest to jednak dość popularny napój smile

21

Odp: Kawa

[quote=a.filipowska]kurcze, herbaty tez piję dużo, hm, ciekawe czy to tak zdrowo wink[/quote]
w nadmiarze wszystko może zaszkodzić wink

22

Odp: Kawa

kawka rozpuszczalna ze śmietanką i pół łyżeczki cukru .... czasami jak mam więcej czasu to bita śmietana na kawce posypana cynamonem - pycha

23

Odp: Kawa

Ależ rarytasy. A nawiasem mówiąc, faktycznie ten cynamon ma coś w sobie.

24

Odp: Kawa

rarytas ... ale ile później zmywania bo smietanę ubijam w blenderze więc kawka choc pyszniutka robiona naprawdę bardzo sporadycznie lub .... gdy najdzie mnie wielka ochota

25

Odp: Kawa

Mnie naszła, a daleko mieszkasz?