126

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

hejka. W tym roku jadę na rodzinną majówkę w Jastrzębiej Górze  Koleżanka podesłała mi tą ofertę i jest bardzo ciekawa pod względem atrakcji dla dzieci i dorosłych. Np jest nielimitowany dostęp do Parku Wodnego, a w nim 3 baseny, hydromasaż, jacuzzi, rwąca rzeka, zjeżdżalnia Anakonda, przeciwprąd dla dorosłych dla dzieci animacje w Parku Wodnym z konstrukcją zabawową, ścianką do wspinaczki, basenem z piłeczkami, zabawkami sensorycznymi. Dlatego jedziemy żeby odpocząć i relaksować się.

127

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

wybieram sie na splyw sanem w moich okolicach i na wedrowke po bieszczadach ,a potem na  organizowane imprezy dla szkół z moim dzieckiem na koniec roku szkolnego.

Ostatnio edytowany przez marta10 (2017-04-27 14:01:02)

128

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Ja miałam jechać nad jezioro... I "na szczęście' się przeziębiłam, wyjazd odwołałam, i wyszło mi to na dobre bo teraz grzeję się w ciepełku, a znajomi marzną... Majówka to już tradycyjnie zimna jest w naszym kraju..

129

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Działka to najlepsza opcja!

130

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

W niedzielę byłam na działce, jutro też pojadę jak będzie pogodnie.

131

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Działka to taki nasz narodowy, majówkowy sport widzę big_smile Mnóstwo moich znajomych też spędziło w ten sposób długi weekend.

A mi się udało całkiem ciekawie. Jednego dnia wybrałam się z kolegą na wycieczkę rowerową po okolicy. Kilka wiosek za moim miastem jest dwór szlachecki z przylegającym do niego parkiem, z którym wiąże się tragiczna historia z czasów II wojny światowej. I kiedy spacerowaliśmy po dworskim parku, zagadał do nas bardzo miły pan opiekujący się majątkiem. Zaproponował, że oprowadzi nas po wnętrzach, które na chwilę obecną nie są zamieszkane.

Zapisałam się też na warsztaty z lasoterapii. Były wspaniałe! Takie z "kąpielą leśną", ćwiczeniami, aromaterapią, przytulaniem drzew i jednoczeniem się z ludźmi i przyrodą.

132

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

O tak, energia drzew jest naprawdę duża, uspokaja i pozwala się zatrzymać w tym codziennym biegu...

133

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Byłam nad zalewem Zegrzyńskim