126

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

My wybieramy się nad morze, i koniecznie zabieramy ze sobą  parawan.

127

Do tej pory w majówkę nie wyściubiałam nosa poza Polskę. Za granicą z moim Michałem byliśmy dwa razy, w ramach dwutygodniowych urlopów. Teraz postanowiliśmy wybrać się na Maltę, tam mieszka od kilku lat moja siostra. Trochę szukaliśmy fajnych ofert, by znaleźć naprawdę ciekawe przeceny za pośrednictwem wyszukiwarki. A jeszcze jak skorzystaliśmy z kodów , to wyjazd wcale nie nadwyręży nam kieszeni.

Ostatnio edytowany przez jubik (2017-03-29 12:05:05)

128

hejka. W tym roku jadę na rodzinną majówkę w Jastrzębiej Górze  Koleżanka podesłała mi tą ofertę i jest bardzo ciekawa pod względem atrakcji dla dzieci i dorosłych. Np jest nielimitowany dostęp do Parku Wodnego, a w nim 3 baseny, hydromasaż, jacuzzi, rwąca rzeka, zjeżdżalnia Anakonda, przeciwprąd dla dorosłych dla dzieci animacje w Parku Wodnym z konstrukcją zabawową, ścianką do wspinaczki, basenem z piłeczkami, zabawkami sensorycznymi. Dlatego jedziemy żeby odpocząć i relaksować się.

129

wybieram sie na splyw sanem w moich okolicach i na wedrowke po bieszczadach ,a potem na  organizowane imprezy dla szkół z moim dzieckiem na koniec roku szkolnego.

Ostatnio edytowany przez marta10 (2017-04-27 14:01:02)

130

Ja miałam jechać nad jezioro... I "na szczęście' się przeziębiłam, wyjazd odwołałam, i wyszło mi to na dobre bo teraz grzeję się w ciepełku, a znajomi marzną... Majówka to już tradycyjnie zimna jest w naszym kraju..