76

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

dobra majówka to również taka spędzona z przyjaciółmi przy zimnym piwku i ognisku smile

M jak Majowe słoneczko:)
A jak Alkohol..  np. zimne piwko:)
J jak Jałowcowa kiełbaska z grilla lub ogniska:)
Ó jak Ówka - główka, oczywiście pełna ciekawych pomysłów:)
W jak Wesołe towarzystwo, żeby rozkręcić imprezkę:)
K jak Kumple, z nimi nigdy nie jest nudno:)
A jak Atmosfera, oczywiście gorrrąca:)


aaa i dołączam zdjęcie z majówki 2008:)

[url]http://w103.wrzuta.pl/obraz/6wzIhxe3OX7/dsc02485[/url]

Ostatnio edytowany przez ANUSIA90 (2011-05-10 22:04:56)

77

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Słuchajcie, mój pomysł na majówkę jest ściśle związany z moim nowym facetem, czyli Edziomanem - Krystianem. Taką mam ochotę zrobic coś szalonego, oczywiście wiem, że muszę przedtem go oczarować i skorzystać z kilku zabiegów.. No więc mój pomysł jest jednak związany z pewnymi kosztami, ale mam nadzieję, że otrzymam wsparcie od mojej babci hihi. Chciałabym zabrac go na weekend do Gniezna lub Torunia do jakiegoś hotelu zamku - do zimnej pałacowej komnaty z kominkiem - brrr, ale byłoby romantycznie, leżelibyśmy na skórach z niedźwiedzia i patrzyli sobie w oczy, prawda że wspaniały pomysł??

78

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Rzeczywiście, pomysł odjazdowy, ale ja bym wolała zamek w jakimś ustronnym miejscu i żeby było mało gości akurat.

79

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

hehhe no żeby krzyczeć można było big_smile

80

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

No tak , to fakt, że jak majówka i grillowanie czy miłe chwile przy ognisku, to nie może sie obejść bez muzyki i wesołego śpiewania czy okrzyków radości smile Trzeba się cieszyć każdą miłą chwilą smile

Najlepiej i najbezpieczniej w takim przypadku na swojej posiadłości spędzac majówkowe wieczory, bo niektórym może przeszkadzać nasza radość smile

A pod namiotami spędzał ktoś z Was majówkowe wypady? Może byc całkiem przyjemnie smile

81

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

A ja majówkę spędziłam bardzooo wesoło
Otóż parę dni temu były moje " okrągłe" urodzinki. Zabawa niesamowita, co prawda w niewielkim gronie samych wariatów, ale wspomnień majowo urodzinowych co nie miara. Drugi dzień po urodzinach mogłam się wyspać i pojechać na widowisko gdzie tańczyło dużo zespołów. Dziewczyny rozmarzyłam się, jak zobaczyłam te wyginające się baletnice, aż mnie tam ścisnęło. Takie figury, takie nogi, matko!!!!! coś niesamowitego. Taka mikstura duszy i ciała.
Jak zobaczyłam tą lekkość i uśmeich na ich twarzach, to przyznam się tak zazdrościłam im... że ohh i ahhh smile))
Co prawda nieźle się uśmiałam, bo jeden pan przechodząc przez taką siatkę, dość niską ale jednak nogę trzeba było do góry podnieść, ( siatka ogradzała scenę ), zahaczył biedaczek swoim szefostwem i zwinął się z bólu, na początku wszyscy wybuhli megaa torpedalnym śmiechem, ale potem to mi go żal było.... nawet piwska od kolegów nie chciał... także było wesoło smile i oczywiscie masa zdjęć... ale to nie mogę za dużo pokazywać... smile)

A 3 majowego wolnego dnia, moja zachwycona osoba totalnie się rozchorowała. Czułam, że w głowę mam jak rondel z gotującymi się parówkami, buzujący z gorąca. ( czytaj wysokiej temperatury, zaledwie 39,4).


Dziewczyny smacznego torcika smile)

tylko jak tu zdjęcia dodawać.. w sumie dlaczego ja na to forum nie zaglądałam, tylko tak przypadkiem przez konkurs... ale ja baran jestem...

82

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

[quote=malgosia74]No tak , to fakt, że jak majówka i grillowanie czy miłe chwile przy ognisku, to nie może sie obejść bez muzyki i wesołego śpiewania czy okrzyków radości smile Trzeba się cieszyć każdą miłą chwilą smile

Najlepiej i najbezpieczniej w takim przypadku na swojej posiadłości spędzac majówkowe wieczory, bo niektórym może przeszkadzać nasza radość smile

A pod namiotami spędzał ktoś z Was majówkowe wypady? Może byc całkiem przyjemnie smile[/quote]

a no śpiewanie o taaaaak:) jakieś wspólne majstrowanie dźwięków (czyt. walenie w co się da, właśnie taki fajny filmik wygrzebałam w kompie właśnie z majówki 08 ;D), albo karaoke w barze ze znajomymi też zawsze jest wesoło:)

majówki pod namiotami jeszcze nie spędzałam, ale chciałabym..
chociaż chyba za zimno jeszcze na namioty przynajmniej w tym roku było zimno.. bo się właśnie pogoda popsuła:(

83

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

hmm.. czytałam jeszcze o majówce studenckiej w Chorwacji..  7 dni.. i rewelacyjne atrakcje codzienne imprezy na plaży pod hotelem, na statku i w klubach oraz wycieczki fakultatywne smile hmm na pewno ze studentami nie byłoby nudno- sama jestem studentką i wiem jakie mają szalone pomysły:) jak myślicie? a no i słyszałam, że Chorwacja jest piękna.. smile był ktoś na dłużej tam?

84

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

do Chorwacji , za granice to tez świetny pomysł, takie wypady studenckie to mistrzostwo świata !!  chorwacja jest przepiękna

85

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Szkoda, że taka majówka jest tylko raz w roku - tyle nowych fajnych pomyslów do wypróbowania big_smile

86

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

[quote=justyna]Szkoda, że taka majówka jest tylko raz w roku - tyle nowych fajnych pomyslów do wypróbowania big_smile[/quote]
  E tam ... maj ma 31 dni i weekend wystarczy żeby zrobić grilla i odrobinę zaszaleć smile
Trzeba sie odrwać czasem od codzienności i wrzucić na luz smile

87

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

mnie czeka kilka dni w Brukseli , więc na pewno zaszaleję big_smile jedne wielkie zakuuuupy big_smile też fajny pomysł na majówkę

88

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

oooo matko ale fajniutko smile)) dziękuję smile i gratuluje smile)
Bruksela ?:) ooooo no to fantastycznie zazdroszczę smile)) jak cholerka smile

89

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

WIECIE DZIEWCZYNY może jak długo ważny jest kupon?:)

90

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Dziewczyny a gdzie w tym roku na majowke?? w kraju czy za granica?? a jak za granica to gdzie? wspomniana w tamtym roku Chorwacja?? smile

91

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

wczoraj wieczorem znalazlam strone [url]http://www.partycamp.pl/[/url] ... co myslicie o tej ofercie??

92

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

My jedziemy nad jezioro. Trochę aktywności, dużo gotowania na świeżym powietrzy i przede wszystkim wyłączony telefon.

93

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Ja w tamtym roku byłam na Kaszubach w tym roku chciałabym się wybrać na pojezierze brodnickie i zwiedzenie tych terenów. Tam chciałabym się zatrzymać w Głęboczku smile Oglądałam na ich fanpage'u zdjęcia z tamtych okolic, niesamowite miejsce smile

94

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Góry, góry i jeszcze raz góry! Sama wybieram się do Bukowiny Tatrzańskiej, do tamtejszego hotelu. Zamierzam dodatkowo skorzystać z oferty Spa i term, co by mieć naprawde niezapomniany weekend big_smile oprócz tego, oczywiście wędrówki po górach wink Mam nadzieje, że pogoda dopisze !

95

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Maturzyści to mają majówkę...
Chyba ci, którzy przygotowywali się systematycznie, a nie w ostatniej chwili. oni mogą sobie pozwolić na wyjazdy.

96

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Ciekawe ilu takich było big_smile

97

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Nie znam. Syn koleżanki, który pisał w tym roku matmę, bo w tamtym nie zdał, wogóle się nie przygotowywał. Majówki jednak też nie miał, bo niemiecki zakład nie może sobie pozwolić na to, zeby polski pracownik odpoczął.

98

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

rany matura........ kiedy to było ??? big_smile

ja pisałam w 1999 wink

i nawet pamiętam swój temat z polskiego big_smile

99

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Niby teraz jest prostsza z polskiego i niektórych innych przedmiotów. Tyle że niektórym sprawę utrudnia matematyka... obowiązkowa matematyka.

100

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Kiedy się tylko ociepli, jedziemy z koleżankami do Zbydniowa. Zrobimy sobie coś a la wycieczka + piknik w dworskim parku.
Póki co studiujemy dzieje Horodyńskich i historię Zbydniowa.
We dworze tym, podczas drugiej wojny światowej odbyło się wesele. Państwo młodzi mieli wiele szczęścia, że zaraz po ślubie wyjechali w podróż, ponieważ do dworu wtargnęli Niemcy i wymordowali całą rodzinę... tzn. prawie całą. Dwóch braci zdołało się ukryć. Przez dwa dni obawiali się wyjść, a kiedy już to zrobili, zobaczyli ściany ociekające krwią.
Ciała zostały pochowane w dole zasypanym wapnem. Nie ma grobu i nikt go nie szuka w obawie, że Niemcy zaminowali teren.

W lesie znajduje się kamienny pomniczek, miejsce pochówku Jana Ponińskiego. Niedługo przed powstaniem listopadowym odwiedził Horodyńskich. Miał majątek w pobliżu. Niestety pewnego razu posłano sługę do jego pokoju, a ten wrócił przerażony - Poniński podciął sobie żyły.

Niegdyś w miejscu dworu był inny. Podobno rejony te należały do jednych z ulubionych terenów łowieckich Władysława Jagiełły. podobno w majątku tym zatrzymała się niegdyś sama królowa Jadwiga podczas swojej pordróży, co było ogromną nobilitacją dla mieszkańców wsi.

Takich ciekawostek znalazłoby się więcej. Jedziemy zobaczyć dwór i park wokół niego, ale chcemy wiedzieć na co patrzymy, dlatego każda z nas musi przeczytać najpierw książkę "Historia Zbydniowa. Dzieje rodu Horodyńskich."