76

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Dla dziwaczek, a takich teraz nie brakuje więc projektanci się prześcigają...

77

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

A co sądzicie o krótkich sukienkach ślubnych?

Ostatnio edytowany przez Melcia (2013-08-29 09:43:02)

78

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Cześć po dłuższej nieobecności - jestem na świeżo po 2 ślubach. Widze to tak: nie ma co sie oglądać na rodzine, znajomych i przyjaciół tylko wesele sobie zorganizować pod siebie. Mam przemyślenia po wizycie u mojego długoletniego dentysty w Bielsku - bardzo mądry Pan który przytoczył wizję swojego ślubu sprzed lat, kiedy wszystko było robione pod rodzinę. Więc abstrahując od tego - zdecydowałam się na krótką sukienkę ślubną!

79

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Krótkie są modne, wygląda się w nich dziewczęco. Jeden warunek - figura musi być dobra:)

80

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Nie jestem za takimi rozwiązaniami. Biel jest klasyczna, piękna i ponadczasowa. Po co kombinować?

81

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

A co powiecie na taki fascynator na głowę? Jak myślicie, nie jest zbyt odważny? Trochę wydaje mi się duży, ale z pewnością byłoby wiadomo kto jest panią młodą:)

82

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Mnie by chyba nie pasował, ale to zależy co kto lubi:)a co do sukni ślubnej to chyba najbardziej podoba mi się taka srebrna jak ta z kolekcji

83

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Ja kocham styl boho. jest bardzo oryginalny, a zarazem kobiecy. Na pewno bardziej kobiecy niż gorsetowe princeski smile I ja uszyję właśnie taką - w salonie w Warszawie

84

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Czemu nie, jak lubisz smile

85

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Ja też wolę zwiewne i proste sukienki, princesski przez nadmiar materiału strasznie pogrubiają, tak mi się przynajmniej wydaje.

86

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Krótka sukienka do ślubu jest bardzo oryginalna, wciąż to rzadkość...

87

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Kolorowa:) Sama bym taką chciała, dużo tiulu i kolor bordo z białym

88

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

A może taka suknia jak balowa z XIX wieku...?

89

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Czarna suknia jest najciekawsza