1

Temat: Oryginalny strój dla panny młodej

Biała suknia odchodzi do lamusa. Według mnie ciekawą propozycją są np. suknie z górą koloru bordo lub całość w kolorze łososiowym. Co myślicie o takich kreacjach?

2

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Ostatnio widziałam taką opcję: biała suknia z czarnymi dodatkami (czarne koronkowe rękawiczki, czarne różyczki na sukni, kapelusz z czarnymi dodatkami) mnie się podobało, Panna Młoda ma tatuaże więc to do niej idealnia pasuje!

3

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Czerń kojarzy mi się z żałobą, więc może miałaby symbolizować żal po utracie wolności?

4

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

widziałam  bordo, widziałam z czernią i widziałam róż - NIE NIE NIE smile
no i sama przymierzałam też z zielonym dodatkiem, jednak pomimo, że ta ostatnia bardzo mi przypadła do gustu wybrałam kolor tradycyjny - w tym wypadku jestem za klasyką - biel, ecru ew. kość słoniowa...

5

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Bielutka suknia wygląda najpiękniej  jednak, jednak można uzupełnić ją przez oryginalne dodatki; piękny kapelusz, bolerko, bukiet kwiatów itp, a widziałyście kiedyś zamiast sukienki spodnium lub garniturek do slubu dla kobiety?

6

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

ja przymierzałam garsonkę - była piękna! ale doszłam do wniosku, że garsonkę mogę założyć każdego dnia do pracy - ślub jednak jest większą uroczystością smile

7

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Nie jestem zwolenniczką czarnych lub bordowych sukien do ślubu sad

8

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Tylko jako dodatek lub góra jest do zaakceptowania w przypadku sukni do ślubu kościelnego, całość w tym kolorze nigdy!

9

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Różne są gusty więc mogę mówić za siebie - byle nie za bardzo dziwaczna, to może być nawet dwukolorowa smile

10

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Jakos czern mi sie nie pobodoba...... smutno sie kojarzy. Najlepiej jakby panna mloda byla ubrana w taki kolor pistacjowy. Taki zielonkawy i do tego mily dla oka. I symbolizuje nadzieje- ...na udane zycie. smile

11

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Też mi się podoba... Ale czasem lubię zaszaleć i coś oryginalnego dodać do tradycyjnego wdzianka...

12

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Na przykład co? Kwiatek do kożucha? wink

13

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Widziałam kiedyś piękną, ciemnoczerwoną i ogromną suknię. Dziwnie to wyglądało, bardziej balowo niż ślubnie.

14

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Ale na żywo czy w jakiejś gazecie o modzie lub na pokazie?

15

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Na żywo. W kościele w dodatku i to ładnych kilka lat temu, kiedy jeszcze raczej biel królowała.

16

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

To jakaś miejscowa 'celebrytka"-ekscentryczka była?

17

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Nawet nie wiem kto to. Przypadkiem widziałam, ale suknia zrobiła wrażenie na mojej kilkuletniej osobie. Miałam jakieś 8 lat.

18

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

która planuje ślub na Kanarach??? big_smile big_smile big_smile

19

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Ja z pewnością nie.
Doda chwaliła się, że na ślubie z Nergalem będzie ubrabna tak, że nawet ksiądz na nią będzie leciał.

20

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

a to Ci ciekawostka, a kiedy ona ten ślub bierze?? smile
chętnie zobaczę big_smile


ej... a oni kościelny wezmą?? yikes

21

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

A to o sukience to widziałam w jakimś wywiadzie. I nikt tego nie wymyślił, bo sama mówiła przed kamerą.

22

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

no i git big_smile
a co do przysięgi, to nie musi mówić o tym akurat wiem - jedna osoba może mówić a druga nie, tak ejst to praktykowane w przypadku niewierzacych/ nieochrzczonych smile

23

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

[quote=niechcemisie]Ja z pewnością nie.
Doda chwaliła się, że na ślubie z Nergalem będzie ubrabna tak, że nawet ksiądz na nią będzie leciał.[/quote]
To raczej nietrudne, zwłaszcza jak ksiądz wyposzczony wink

24

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Gdzie szukać... wyposzczonego?

25

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Czasem się nie składa, jeśli niezbyt atrakcyjny to raczej nie może za bardzo na litość parafianek liczyć... Wtedy wyposzczony...