26

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

[quote=niechcemisie]Gdzie szukać... wyposzczonego?[/quote]
dobre big_smile
może taki zaraz po seminarium?? jeszcze nie wie gdzie się zakręcić wink

27

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Chyba zaraz po przyjęciu do seminarium, bo zaraz po seminarium to oj, ciężko będzie wyposzczonego znaleźć. Tyle że taki bardziej byłby Nergalem zainteresowany niż Dodą, a ona nie lubi konkurencji.

28

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Wiesz, może jednak jest jakiś procent, którego chłopcy nie zainteresują... Myślisz, że wszystkim tam odbija?

29

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

ja mam nadzieję, że część z nich to naprawdę ksieża z POWOŁANIA smile

30

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Z tych księży których znam (oczywiście poniżej 50 roku życia), to żaden nie jest nieatrakcyjny... Chyba jednak większość woli chłopców, skoro żadnej pannie nie udało się ich zbałamucić..?

31

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Pamiętam jak były kiedyś u mnie w parafii prymicje... Razem z przyjaciółką płakałyśmy za tym księdzem, bo taki przystojny był... Ahh... 10/10 big_smile

32

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Nam ksiądz na religii, który zerkał w stronę jednej z dziewczyn (gwoli ścisłości czternastoletniej), powiedział otwarcie, że gdyby miał jeszcze raz wybierać, księdzem by nie został.

33

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Jak nie pedał, to pedofil... niestety.

34

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Bez przesady... Znam kilku naprawdę fajnych księży i to takich z powołania, ani nie są pedałami, ani pedofilami...

35

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Summerlove,  Ty nawet poważnymi rzeczami potrafisz wywołać usmiech na mojej twarzy.
Ninek, ja nie trafiłam jeszcze na takiego. większą sympatię wzbudzają we mnie pełni życia i radości zakonnicy, Baraci Mniejsi Kapucyni. Tacy powinni być duchowni.

36

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

[quote=Ninek]Bez przesady... Znam kilku naprawdę fajnych księży i to takich z powołania, ani nie są pedałami, ani pedofilami...[/quote]
A pytałaś któregoś o to wprost?  Przecież nie będą Ci się zwierzać z tego, co robią "po godzinach"... A pozory mylą, oj mylą... Myślisz, ża jak taki założy sukienkę to już popęd mu zanika? Jakoś go musi realizować albo sublimować. Stąd księża w agencjach towarzyskich, stąd pokątne romanse w wiejskich (choć nie tylko) parafiach, a potem dzieci księży (sama znam dwójkę), albo molestowanie dzieci, bo tak najlatwiej.

37

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Do niektórych młodych same się panny garną, grzech nie skorzystać jak Pan Bóg dał wzięcie.

38

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Jest subtelna różnica między pannami które wiedzą, co piszczy w trawie i bezbronnymi dziećmi...

39

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Celibat jest wbrew naturze, stąd takie problemy... nie wymagajmy od zdrowych, dorosłych mężczyzn, żeby nie mieli kosmatych myśli kiedy hormony buzują...

40

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

[quote=niechcemisie]Summerlove,  Ty nawet poważnymi rzeczami potrafisz wywołać usmiech na mojej twarzy.
Ninek, ja nie trafiłam jeszcze na takiego. większą sympatię wzbudzają we mnie pełni życia i radości zakonnicy, Baraci Mniejsi Kapucyni. Tacy powinni być duchowni.[/quote]

Oj zgadzam się ! Kapucyni to wyjątkowo pozytywni i zwariowani ludzie !

41

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

[quote=summerlove]Jest subtelna różnica między pannami które wiedzą, co piszczy w trawie i bezbronnymi dziećmi...[/quote]
Kiedy patrzę na niektóre dzieci to rzeczywiście... subtelna. Jedynie lekka wzmianka w metryce.
Uważam, że osoby, które mają pracować z dziećmi: książa, nauczyciele, trenerzy, opiekunowie itd. powinni przechodzić jakieś testy psychologiczne, które pozwoliłyby ograniczyć nabór dewiantów na tego typu stanowiska.

42

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Testy mogłoby być dobrym pomysłem, ale to kosztuje. A w naszym pięknym kraju na nic pieniędzy nie ma.

43

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Unia ma, Unia da.

44

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Unia ma do póki się nie rozpadnie...

45

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

... dopóki rząd unijnych funduszy nie rozkradnie.

46

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Specjaliści twierdzą, że UE już nie długo pociągnie... Więc trzeba zagarnąć jak najwięcej, póki jeszcze się da...

47

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Unia powstała po to, żeby była praca dla kolesi polityków - to są pieniądze, o jakich siewam nie sniło moje drogie...
Kolejny absurd to europarlament - przecież więcej niż połowa posłów nie zna innego języka niż ojczysty, to po co oni tam są, jak myślicie?!?

48

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Dobre pytanie Summerlove... Ehh..

49

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Przypomina mi się biblijne proroctwo Daniela, który interpretował sen króla Baltazara.

"Oto olbrzymi posąg stał przed tobą; wielki był ów posąg, potężny jego blask, a straszny jego wygląd. Głowa tego posągu była ze szczerego złota, jego pierś i jego ramiona ze srebra, jego brzuch i jego biodra z miedzi, jego golenie z żelaza, jego nogi po części z żelaza, po części z gliny. "

Złota głowa miała oznaczać babilońskie imperium, ramiona i pierś Medo-Persję (dwa ramiona połączone piersią - dwa zjednoczone państwa), brzuch i biodra Grecję, żelazne nogi to Imperium Rzymskie, które jak pamiętamy z historii zostało podzielone. Po jego upadku powstały dzisiejsze państwa europejskie jak palce u stóp.

"Ty, o królu, jesteś królem królów, któremu Bóg Niebios dał królestwo, moc i siłę, i chwałę, w którego ręce na całej zamieszkanej ziemi dał ludzi, polne zwierzęta i ptactwo niebieskie, którego uczynił władcą tego wszystkiego; ty jesteś głową ze złota. Ale po tobie powstanie inne królestwo, słabsze niż twoje, a potem trzecie królestwo z miedzi, które opanuje całą ziemię. Czwarte królestwo będzie mocne jak żelazo, bo żelazo wszystko kruszy i łamie; i jak żelazo, które kruszy, tak i ono wszystko skruszy i zdruzgocze. A że widziałeś nogi i palce po części z gliny, a po części z żelaza, znaczy, że królestwo będzie rozdzielone, lecz będzie miało coś z trwałości żelaza, jak widziałeś żelazo zmieszane z ziemią gliniastą. A to, że palce u nóg były po części z żelaza, a po części z gliny, znaczy, że królestwo będzie po części mocne, a po części kruche. A że widziałeś żelazo zmieszane z gliniastą ziemią, znaczy: zmieszają się z sobą, lecz jeden nie będzie się trzymał drugiego, tak jak żelazo nie może się zmieszać z gliną."

Tak więc niby Unia jest, ale cóż z tego... jedności prawdziwej nie będzie nigdy.

50

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

A Nergalowi lepiej jednak w krótkich włosach niż w długich tongue