76

Odp: Jak mieć więcej energii

Może trzeba zadbać o zdrowszą dietę albo zdecydować się na aktywność fizyczną, spędzanie więcej czasu na świeżym powietrzu? A w ostateczności zapytać lekarza

77

Odp: Jak mieć więcej energii

Żeby mieć dużo energii tzreba zdrowo jesć:) polecam owoce, warzywa, jedzenie naturalne/eko:) Zamawiam do domu świeże  owoce i warzywa
Polecam tym, którzy dużo pracują, róbcie zakupy przez internet:)

78

Odp: Jak mieć więcej energii

kolorowa dieta, składająca się z warzyw i owoców i uprawianie sportu. to jest TAK proste wink

79

Odp: Jak mieć więcej energii

Mnie sport też dodaje energii, jak się porządnie zmęczę na siłowni to potem mnie nosi smile myślę, że to też zasługa Biovitalu który jakiś czas już piję, znacząco zwiększył mi wydajność organizmu. Podejrzewam, że brakowało mi żelaza, mięsa nie jem a warzywa które mają ten minerał też nie do końca mi podchodzą. Anemii niby nie miałam, ale badania na sam poziom żelaza nie robiłam także pewnie tam było za nisko. W każdym razie teraz jest o wiele lepiej, ćwiczę jak tylko mogę i rzadko kiedy spędzam czas w domu na kanapie, telewizor może dla mnie nie istnieć.

80

Odp: Jak mieć więcej energii

Powiem Wam, że z tą dietą to naprawdę tak działa, bo jeśli jem za dużo, albo rzeczy ciężkie, albo słodycze, ogólnie coś uznawanego za niezdrowe, to czuję się zmulona, ociężała, rozładowana. Lekkie jedzenie z dużą ilością warzyw zawsze sprawia, że czuję się lepiej.

81

Odp: Jak mieć więcej energii

Racja, czasem warto nawet zrobić pół dnia głodówki...

82

Odp: Jak mieć więcej energii

> Gabika napisał/a:

> Racja, czasem warto nawet zrobić pół dnia głodówki...
O ile nie jest się osobą, która jeszcze tego samego dnia to nadrobi hmm Jak ja...

83

Odp: Jak mieć więcej energii

Mojej mamie kupiłam suplement, dobrze działa na pamięć żeń szeń, który jest tam w składzie, dodaje sił, poprawia nastrój,  mama czuje  dużą zmianę na plus ma  dużo więcej energii i już nie czuje się ciągle zmęczona.

84

Odp: Jak mieć więcej energii

Suplementy to nie wszystko, ważna jest też psychika, czy człowiek ma pasje, znajomych, hobby, czy czuje się potrzebny... Czasem zwykłe wyjście z domu dodaje energii i chęci do życia...

85

Odp: Jak mieć więcej energii

Więcej energii daje nam sen, oraz dieta wegańska

86

Odp: Jak mieć więcej energii

Dziewczyny, witamina D działa cuda, jeśli brak energii jest spowodowany jej niedoborem. Zachęcam do zrobienia badania poziomu wit. D smile Mi się wydawało, że nie mam jakichś dużych niedoborów, a okazało się, że przy normie 30 mam tylko 11 jednostek mimo suplementacji. Ten suplement chyba witaminę D3 miał tylko w nazwie. Lekarka przepisała mi inny i działanie było widoczne bardzo szybciutko.

87

Odp: Jak mieć więcej energii

Jedna sprawa, że brałaś, a inna czy organizm ją wchłaniał... Może niedobór wynikał z problemu z przyswajaniem jej?
Ja raczej stawiam na ruch, spacery, kontakt ze zwierzętami - to mi dodaje energii:)

88

Odp: Jak mieć więcej energii

Jezeli jest sie chronicznie zmeczona to trzeba badać tarczyce i wątrobe i zmienic swoja diete na wiecej sytrusów i warzyw a z mies raczej chude i białe (kurczak, indyk) albo ryby pokroju łososia.

89

Odp: Jak mieć więcej energii

Z tymi cytrusami to lepiej teraz uważać, bo wychładzają organizm i mogą przyczyniać się do przeziębienia, a przecież nasze polskie owoce mają też sporo wit. C, np. niedoceniona czarna porzeczka czy dzika róża...

90

Odp: Jak mieć więcej energii

Moja babcia często wpada w dołki.tylko siedzenie w domu i generalnie nic nie potrzeba itp itd..zielarz kiedyś zalecił jej tarczycę bajkalską i po tygodniu Babcia dzwoni żeby ją do fryzjera zapisać bo "jak ona się ludziom tak pokaże";) rewelacja chęć do życia wróciła.

91

Odp: Jak mieć więcej energii

Taaaak, już była lewoskrętna witamina za niebotyczne pieniądze - po czym okazało się, że każda witamina C jest prawoskrętna z natury, więc to był niezły kit:D Uwielbiam czytać takie wstawki marketingowe dla naiwnych. Pamiętajcie, że najlepiej przyswajalna jest wit. C z owoców i warzyw, a nie ta z suplementów!!!

Ostatnio edytowany przez Cynthia (2020-12-08 17:05:23)

92

Odp: Jak mieć więcej energii

Paradoksalnie ludzie którzy pobudzają się kawą, wcale nie mają więcej energii, bo po chwilowym skoku ona szybciej się kończy... Widzę to po mojej siostrze, która tak właśnie robi i skutki są odwrotne od zamierzonych.

93

Odp: Jak mieć więcej energii

Uprawiać sport!