1

Temat: Lakier do włosów

Witajcie! Jest mi potrzebny dobry lakier do włosów. Za miesiąc będę druhną na ślubie przyjaciółki i zależy mi na tym, by włosy wytrzymały aż do nocy. Oczywiście ważne też by nie sklejały włosów. Znacie coś fajnego? smile

2

Odp: Lakier do włosów

Tylko Pantene - sprawdzona i dobra marka.

3

Odp: Lakier do włosów

Ja bardzo obie chwalę lakiery z loreala . W szczególności spasował mi ten do włosów puszących się bo z tym mam największy problem zawsze smile

4

Odp: Lakier do włosów

Ja osobiście korzystam z różnych, często kupuję różne kosmetyki tutaj [url]http://urodaizdrowie.pl/forum/post/118131/#p118131,[/url] warto sprawdzić, ciekawe oferty.

5

Odp: Lakier do włosów

Elnett Loreal - kultowy! Daje sie łatwo wyczesać, bardzo dobrze utrwala i nie skleja włosów.

6

Odp: Lakier do włosów

Ja polecam lakier bezzapachowy LV! Nie znoszę tego okropnego, drażniącego zapachu większości lakierów

7

Odp: Lakier do włosów

Jeśli chodzi o dobre lakiery do włosów, to ja mam taki:)

8

Odp: Lakier do włosów

lakiery z batiste mi się sprawdzają, albo te z Aussie, ale one są jak dla mnie za drogie.

9

Odp: Lakier do włosów

Czy jest jakiś lakier, który nie śmierdzi jak inne i nie robi sztucznego efektu na włosach? czy to wogóle możliwe ?

10

Odp: Lakier do włosów

Nie znosze lakierów, moje włosy widza go tylko jak jestem u fryzjerki i robie jakąś fryzure wyjściową, na co dzien absolutnie nie. Dusze sie zresztą jak tylko wyczuwam lakier w promieniu 100 m ;p

11

Odp: Lakier do włosów

tylko pantene z takiej zlotej serii - najlepszy

12

Odp: Lakier do włosów

Jestem tego samego zdania co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

13

Odp: Lakier do włosów

Kemon też jest ok, mam już drugi

14

Odp: Lakier do włosów

Od lat nie używam lakierów, bo źle wpływały na moje włosy... Czasem stosuję żel utrwalający albo piankę.

15

Odp: Lakier do włosów

kurde żałuję że nie pamietam z czego to było ale taka topowa marka, czerwona butelka i biała nakretka - najgorszy lakier do włosów na świecie, serio odradzam mocno

16

Odp: Lakier do włosów

Rzadko używam lakieru  bo później trudno go wyczesać z włosów...

17

Odp: Lakier do włosów

Guma do stylizacji jest lepsza dla krótkich fryzur