1

Temat: szkoła fryzjerska

Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam smile Właściwie zwróciło mi się już po 2gim zabiegu! Jako jedyna firma prowadzą szkolenia z 17 metod przedłużania, zagęszczania i nie chirurgicznego uzupełniania włosów. Osobom, które odbyły kurs przedłużania włosów przysługuje wysoki rabat na włosy , a co za tym idzie można później w atrakcyjny sposób oferować swoje usługi w kosztach naprawdę interesujących, stąd mam właśnie dużo klientek.

2

Odp: szkoła fryzjerska

"Trwało szybko"... mówi samo za siebie.

3

Odp: szkoła fryzjerska

Myślę, że sam kurs przedłużania nie wystarczy żeby pracować jako fryzjer. Lepiej zrobić kurs dający kwalifikacje zawodowe  , na którym można nauczyć się wszystkiego z fryzjerstwa.

4

Odp: szkoła fryzjerska

Osobiście uważam, że warto szkolić się i rozwijać w tym, co nas interesuje, ale z drugiej strony dobrze jest zorientować się w opłacalności danego zawodu. Co jak co, ale uważam, że fryzjerstwo to ciężki kawałek chleba - duża konkurencja i trzeba być naprawdę dobrym w tym co się robi.

5

Odp: szkoła fryzjerska

W niektórych szkołach naprawdę  stawia się na praktyczną naukę zawodu, więc warto zorientować się, jak przebiega edukacja i czy uczniowie chwalą swoją szkole. To najlepsza rekomendacja.

6

Odp: szkoła fryzjerska

Jak ktoś ma do tego  talent to warto skończyć taką szkolę i już w praktyce rozwijać umiejętności.