1

Temat: szkoła fryzjerska

Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam w Beauty for You. Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam smile Właściwie zwróciło mi się już po 2gim zabiegu! Jako jedyna firma prowadzą szkolenia z 17 metod przedłużania, zagęszczania i nie chirurgicznego uzupełniania włosów. Osobom, które odbyły kurs przedłużania włosów przysługuje wysoki rabat na włosy Beauty-for-You, a co za tym idzie można później w atrakcyjny sposób oferować swoje usługi w kosztach naprawdę interesujących, stąd mam właśnie dużo klientek. .Może spróbujesz tego? Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz dyplom w języku polskim i angielskim oraz zestaw startowy (50 pasemek włosów słowiańskich, cążki do zaciskania ringów, szydełko z zapadką). Można u nich dostać potem rabat na włosy i to aż 40%, wtedy mam spory zysk dla mnie! No i na początku byłam po kursie zdezorientowana, nie wiedziałam co dalej, ale dobre jest to że oni pomagają Ci, służą radą, uczą też jak zdobyć klientów!  Teraz zastanawiam się nad odbyciem kursu na instruktorkę, oczywiście również w Beauty for you. Na pewno dostanę rabat:) Zajrzyj sobie na ich stronkę beauty-for-you. Pozdr !

2

Odp: szkoła fryzjerska

"Trwało szybko"... mówi samo za siebie.

3

Odp: szkoła fryzjerska

Reklama, jak reklama.

4

Odp: szkoła fryzjerska

Myślę, że sam kurs przedłużania nie wystarczy żeby pracować jako fryzjer. Lepiej zrobić kurs dający kwalifikacje zawodowe [url]http://www.szkoly.gowork.pl/oferta-edukacyjna/kwalifikacyjne-kursy-zawodowe[/url] , na którym można nauczyć się wszystkiego z fryzjerstwa.

5

Odp: szkoła fryzjerska

Osobiście uważam, że warto szkolić się i rozwijać w tym, co nas interesuje, ale z drugiej strony dobrze jest zorientować się w opłacalności danego zawodu. Co jak co, ale uważam, że fryzjerstwo to ciężki kawałek chleba - duża konkurencja i trzeba być naprawdę dobrym w tym co się robi. Nie uważasz, że lepiej wybrać się na chociażby [url=http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/profesjonalna-obsluga-trudnego-klienta-2017-01-12-krakow.html]tego typu szkolenie[/url], które może przydać się w biznesie niezależnie od tego w jakiej branży działamy?