1

Temat: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

Wiadomo, że to musi być niesamowity wieczór, że panna młoda musi czuć się na mim doskonale, że wszystko powinno być powiązane z mającym odbyć się weselem, tylko tak naprawdę co to powinno być? Jednym pasuje impreza w klubie, tancerz - ciacho, innym jakieś wyjątkowe podróże czy gry. Nie brak w necie specjalnych, najwymyślniejszych ofert jak na panienskie.pl A co Wam najbardziej odpowiada na taki wieczór?

2

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

Wieczór najlepiej uzależnić od samej panny młodej. Niech będzie pięknym wydarzeniem dla niej, ale miejsce, styl i poczucie humoru niech będzie dobrane przede wszystkim do niej. Jeden z wieczorów, na którym byłam w ubiegłym roku odbył się w parku, na trawie, było cudownie i zupełnie inaczej niż zazwyczaj.

3

Mi się marzy taki spontaniczny wyjazd np nad jezioro, wynajęcie domku i imprezka do białego rana w babskim gronie z dobrym czerwonym winem w roli głównej!

4

Anuka, coś w tym stylu organizuje na Mazurach miejscówka o nazwie Księżycowy Dworek. Generalnie oni robią weekendy dla singli, podczas których przygotowują szereg atrakcji (imprezy, gry, zabiegi kosmetyczne itd.), co ma na celu nawiązanie nowych kontaktów poprzez dobrą zabawę w gronie samych singli. Jednak z tego co się orientuję, na indywidualnych zasadach mogą zorganizować także wieczór panieński/kawalerski - warto sprawdzić, bo może to być niezapomniana przygoda, zwłaszcza że sceneria piękna. Szczegóły są na stronie Księżycowego Dworku (laczymywpary.pl).

5

Też właśnie szukam jakiegoś pomysłu, bo siostra niedługo wychodzi za mąż i czas się za to zabrać big_smile

6

ja bylam w klubie ale pannie młodej nie zbyt się to podobalo mnie osobiście podobają się limuzyny z wyposazeniem

7

Koleżanka ostatnio organizowała wieczór panieński w You&Me Bar na ul. Żurawiej w Warszawie. Niby nic specjalnego, ale zabawa była super. Podają nam świetne drinki - margerita truskawkowa oraz przepyszne dania. My skupiłyśmy się głównie na dobrej zabawie, drinkach i sałatkach. Przepyszne jeśli mam być szczera. Do tego jeszcze te wszystkie przyprawy i zioła orientalne. Super. Sama pewnie nigdy bym tam nie poszła, ale w gronie znajomych zabawa była świetna. Wróciłyśmy bardzo późno do domów. Rezerwacje można też robić on-line . Nie potrzebowałyśmy żadnego striptizera:) Kobitki umieją się bawić we własnym gronie, po co na wieczorze panieńskim mężczyźni?:)

8

Ja bym chciała ognisko nad jakąś wiodą, najlepiej w noc świętojańską, byśmy sobie puszczały wianki na wodę:)

9

ja właśnie mam przygotować , może dziewczyny dostarczycie mi kilka fajnych pomysłów na tą noc?:)

10

Niedawno byłam na wieczorze panieńskim. Wprawdzie nie byłam organizatorką, ale załatwiałam wynajem fotobudki. Dziewczyny wpadły na pomysł poszaleć z gadżetami i powygłupiać się przed obiektywem. wyszło naprawdę wesoło i....... wesoło smile

11

[quote=Basiencja]Wiadomo, że to musi być niesamowity wieczór, że panna młoda musi czuć się na mim doskonale, że wszystko powinno być powiązane z mającym odbyć się weselem, tylko tak naprawdę co to powinno być? Jednym pasuje impreza w klubie, tancerz - ciacho, innym jakieś wyjątkowe podróże czy gry. Nie brak w necie specjalnych, najwymyślniejszych ofert jak na panienskie.pl A co Wam najbardziej odpowiada na taki wieczór?[/quote] Relaks smile Ja przed swoim ślubem byłam na zabiegach kosmetycznych smile Do Laser DeLux trafiłam z polecenia znajomej. Warto było, skorzystałam z depilacji laserowej i mikrodermabrazji.

12

My miałyśmy taki wyjazdowy i to w parku rozrywki . Naprawdę pełne zaskoczenie no i do tego gwarantowane noclegi także impreza udana...

13

A może w starym tramwaju z 1928 r.?

14

Ciekawe propozycje dajecie, ja ostatnio planowałam swój panieński i było piwo rozgrzewka a potem na kluby big_smile

15

A może zorganizować mini golfa?. W innych miastach na pewno też są smile Myślicie, że będzie to niebanalny pomysł na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru?

16

Mój panieński miał miejsce w wynajętym domku nad jeziorem. Część imprezy spędziłyśmy na plaży, na szczęście pogoda dopisała, a część w domku i było super! Oczywiście jeśli ktoś chce się wybawić na imprezie, to lepszy będzie klub, ale sceneria domku nad jeziorem, dobre wino, przekąski i grono przyjaciółek, to świetna opcja na ten konkretny wieczór smile

17

W doborowym towarzystwie miejsce nie jest najważniejsze tylko pomysł i dobry humor:)