1

Temat: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

Wiadomo, że to musi być niesamowity wieczór, że panna młoda musi czuć się na mim doskonale, że wszystko powinno być powiązane z mającym odbyć się weselem, tylko tak naprawdę co to powinno być? Jednym pasuje impreza w klubie, tancerz - ciacho, innym jakieś wyjątkowe podróże czy gry. Nie brak w necie specjalnych, najwymyślniejszych ofert. A co Wam najbardziej odpowiada na taki wieczór?

2

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

Wieczór najlepiej uzależnić od samej panny młodej. Niech będzie pięknym wydarzeniem dla niej, ale miejsce, styl i poczucie humoru niech będzie dobrane przede wszystkim do niej. Jeden z wieczorów, na którym byłam w ubiegłym roku odbył się w parku, na trawie, było cudownie i zupełnie inaczej niż zazwyczaj.

3

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

Mi się marzy taki spontaniczny wyjazd np nad jezioro, wynajęcie domku i imprezka do białego rana w babskim gronie z dobrym czerwonym winem w roli głównej!

4

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

Anuka, na Mazurach robią weekendy dla singli, podczas których przygotowują szereg atrakcji (imprezy, gry, zabiegi kosmetyczne itd.), co ma na celu nawiązanie nowych kontaktów poprzez dobrą zabawę w gronie samych singli. Jednak z tego co się orientuję, na indywidualnych zasadach mogą zorganizować także wieczór panieński/kawalerski - warto sprawdzić, bo może to być niezapomniana przygoda, zwłaszcza że sceneria piękna.

5

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

Też właśnie szukam jakiegoś pomysłu, bo siostra niedługo wychodzi za mąż i czas się za to zabrać big_smile

6

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

ja bylam w klubie ale pannie młodej nie zbyt się to podobalo mnie osobiście podobają się limuzyny z wyposazeniem

7

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

Koleżanka ostatnio organizowała wieczór panieński w Warszawie. Niby nic specjalnego, ale zabawa była super. Podają nam świetne drinki - margerita truskawkowa oraz przepyszne dania. My skupiłyśmy się głównie na dobrej zabawie, drinkach i sałatkach. Przepyszne jeśli mam być szczera. Do tego jeszcze te wszystkie przyprawy i zioła orientalne. Super. Sama pewnie nigdy bym tam nie poszła, ale w gronie znajomych zabawa była świetna. Wróciłyśmy bardzo późno do domów. Rezerwacje można też robić on-line . Nie potrzebowałyśmy żadnego striptizera:) Kobitki umieją się bawić we własnym gronie, po co na wieczorze panieńskim mężczyźni?:)

8

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

Ja bym chciała ognisko nad jakąś wiodą, najlepiej w noc świętojańską, byśmy sobie puszczały wianki na wodę:)

9

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

ja właśnie mam przygotować , może dziewczyny dostarczycie mi kilka fajnych pomysłów na tą noc?:)

10

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

Niedawno byłam na wieczorze panieńskim. Wprawdzie nie byłam organizatorką, ale załatwiałam wynajem fotobudki. Dziewczyny wpadły na pomysł poszaleć z gadżetami i powygłupiać się przed obiektywem. wyszło naprawdę wesoło i....... wesoło smile

11

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

Relaks smile Ja przed swoim ślubem byłam na zabiegach kosmetycznych smile Ttrafiłam z polecenia znajomej. Warto było, skorzystałam z depilacji laserowej i mikrodermabrazji.

12

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

My miałyśmy taki wyjazdowy i to w parku rozrywki . Naprawdę pełne zaskoczenie no i do tego gwarantowane noclegi także impreza udana...

13

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

A może w starym tramwaju z 1928 r.?

14

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

Ciekawe propozycje dajecie, ja ostatnio planowałam swój panieński i było piwo rozgrzewka a potem na kluby big_smile

15

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

A może zorganizować mini golfa?. W innych miastach na pewno też są smile Myślicie, że będzie to niebanalny pomysł na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru?

16

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

Mój panieński miał miejsce w wynajętym domku nad jeziorem. Część imprezy spędziłyśmy na plaży, na szczęście pogoda dopisała, a część w domku i było super! Oczywiście jeśli ktoś chce się wybawić na imprezie, to lepszy będzie klub, ale sceneria domku nad jeziorem, dobre wino, przekąski i grono przyjaciółek, to świetna opcja na ten konkretny wieczór smile

17

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

W doborowym towarzystwie miejsce nie jest najważniejsze tylko pomysł i dobry humor:)

18

Odp: Jak przygotowujecie wieczory panieniskie?

Fajnym pomysłem jest pokój zagadek na taki wieczór:)