26

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Mój brat ma staż w restauracji jako kucharz i zazwyczaj wraca głodny do domu. Także czasem najciemniej pod latarnią wink

27

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Ja nie jadam jakoś często na mieście, ale jeśli już to lubię zjeść coś dobrego. Szczególnie lubię kuchnię włoską, a w Warszawie jest restauracja Szkutnia (http://www.szkutnia.waw.pl/), do której się przeważnie wybieram. Jeśli ktoś jeszcze nie był to polecam, bo mają spory wybór dań w dobrych cenach.

28

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Ostatnio staram się unikać, wolę jednak sama gotować wink

29

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Takie sformułowanie "jedzenie na mieście" kojarzy mi się z czymś niezbyt zdrowym tzn. jakiś kebab, hamburger na szybko itp. Ale można też jeść w sprawdzonych restauracjach tylko skąd brać na to pieniądze:-) Raz na jakiś czas można ale częste wizyty w dobrych knajpach to nie dla mnie.

30

Odp: Jak często jadacie w mieście?

średnio raz w miesiącu , wole sam ugotować i wiedzieć co jest w srodku big_smile

31

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Wydaje mi się że jednak teraz jest taka konkurencja na rynku że jednak restauracje muszą zadbać o to by jedzenie było dobre...

32

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Ja bardzo często. Mieszkając w dużym mieście nie sposób nie jadać na szybko w lokalach.

33

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Jadam na mieście 2-3 razy w tygodniu  Mieszkam w mniejszym mieście, tak więc tutaj jedzenie nie jest drogie smile Tak więc:

wychodzimy na obiadek na tygodniu jak mamy lenia i nie chce nam się gotować
na weekend do jakiejś knajpki ze znajomymi aby coś sobie razem zjeść
no i raz czy dwa razy w tygodniu lubimy sobie zjeść jakieś smaczne ciasteczko na mieście

34

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Ja osobiście nie mm czasu jeść na mieście, ale za to często zamawiam sobie jedzenie z Margaret we Wrocławiu. Często do pracy no i ogólnie na wszelkie imprezy ze znajomymi. Tam mają takie pyszne jedzenie. Zawsze mi smakuje, świeże składniki, dobrze doprawione w niezłej cenie.

35

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Raz w tygodniu, dobrze gdzieś wyjść na miasto

36

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Mieszkam w Warszawie i jest tu do wyboru bardzo dużo restauracji. Ja jednak preferuję tylko jedną, do której kilka razy w miesiącu przychodzę na dobry obiad lub kolację. To lokal, do którego warto przyjść z przyjaciółmi lub rodziną. Ma niesamowitą atmosferę, smakowite posiłki z różnych zakątków Europy oraz przepyszna bąble, którym po prostu trudno się oprzeć.

37

Odp: Jak często jadacie w mieście?

> Kaja6 napisał/a:

> Ja przez nową pracę jadam niestety bardzo często. Aczkolwiek zawsze staram się, by obiad w domu był.
żadko

38

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Ja zabieram żonę raz w tygodniu gdzieś na randkę

39

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Z lenistwa (nie, nie z wygody, z lenistwa) zaczęłam jadać na mieście częściej, ale nie ukrywam, że trochę za dużo to lenistwo kosztuje i czas na zmiany.

40

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Trudne pytanie! Myślę, że są to jakieś 3-4 razy w tygodniu, jeśli do jedzenia na mieście zaliczacie nie tylko dania obiadowe, a jakieś przelotne frytki. Zwykle na takim szybkim jedzeniu kończę, kiedy po pracy muszę załatwić tysiąc rzeczy, a żołądek upomina się o obiad. Wyglądam wtedy jakbym tydzień nie jadła smile

41

Odp: Jak często jadacie w mieście?

> iwaaa91 napisał/a:

> Wyglądam wtedy jakbym tydzień nie jadła smile

Przypomniała mi się sytuacja, która ostatniego lata rozśmieszyła mnie niesamowicie big_smile Otworzyli na wakacje budkę z lodami wyrabianymi w jakiś tradycyjny sposób. Były obłędnie pyszne, to prawda. Ludzie stali za nimi w bardzo długich kolejkach. Całe miasto o nich mówiło. Wyprzedawały się w szalonym tempie. Przyglądając się reakcji kupujących zauważyłam kobietę, która zaczęła lizać loda jeszcze trzymanego w ręce przez sprzedawczynię big_smile Hahaha
Sprzedawczyni podawała rożek kobiecie, kobieta wyciągnęła po niego obie ręce, ale zanim jej dłonie go uchwyciły, ona już językiem pochłaniała kultowy deser big_smile

Ty się chyba tak nie rzucasz na te frytki, co ? wink

42

Odp: Jak często jadacie w mieście?

To zalezy od okazji i stanu portfela big_smile Ale przecietnie tak 2-4 razy w miesiacu

43

Odp: Jak często jadacie w mieście?

I to jest chyba przyzwoita częstotliwość smile Taka umiarkowana. Te 2-4x w miesiącu nie stanowią wyzwania dla budżetu, a zapewniają wystarczające urozmaicenie.

44

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Średnio 1-3 razy w miesiacu, po prostu jak jest akurat okazja.

45

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Srednio 2-3 razy w miesiacu. Glownie dlatego, że poza weekendami raczej nie bywam w miejscach z restauracjami.

46

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Zalezy od pory roku, miesiaca i mojego stanu konta big_smile Czasem potrafie chodzic co tydzien, czasem nie zjesc nam iescie nawet po 3 miesiace.

47

Odp: Jak często jadacie w mieście?

A ja akurat w weekend mam dużo czasu na gotowanie, więc obiady na mieście to raczej mam w środku tygodnia.

48

Odp: Jak często jadacie w mieście?

No właśnie ostatnio to trochę za często... Co prawda to często to i tak jakieś 1 w tygodniu ale na zdrowie to raczej nie wychodzi wink

49

Odp: Jak często jadacie w mieście?

okazjonalnie

50

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Kiedyś często, a teraz coraz rzadziej, odkąd nauczyłam się gotować:)