76

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Ja byłam na mezoterapii bezigłowej w Warszawie i byłam bardzo zadowolona z efektów. Także nie zgadzam, że nie przynosi ona efektów.

Ostatnio edytowany przez milenka (2018-01-24 11:27:43)

77

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

> lilianka napisał/a:

> Polecacie jakis salon warszawski, w który wykonują mi ten zabieg, nie krzywdząc mnie? tongue Wrzucajcie jakies swoje typy i piszcie dlaczego właśnie ten przypadł Wam do gustu smile


lilianka Nie jest to duża klinika, ale właściciel ma ogromną wiedzę na temat medycyny estetycznej i podchodzi uczciwie do klientek. Na pewno Cię nie skrzywdzą smile

78

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Korzystałam w Warszawie, i szczerze polecam. CZĘSTOTLIWOŚĆ: 3 zabiegi co 3 tygodnie
CENA – od 400 zł. w zależności od ilości zużytego materiału.

79

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Robiłam mezoterapię na twarz, głównie zależało mi na poprawie okolic oczy i czoła. I faktycznie pozbyłam się zmarszczek, które były moim utrapieniem. Już po pierwszym zabiegu widziałam wyraźną poprawę, a po skończonej serii wreszcie wyglądam lepiej.

80

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Super efekt! Profesjonalnie, bezpiecznie, jestem zachwycona i wszystkim polecam ten zabieg i miejsce!

81

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Mezoterapia potrafi zdziałać cuda w wielu przypadkach, sama jestem tego przykładem smile Jeżeli o mnie chodzi to polecam zabiegi w akademi medycyny estetycznej na Ursynowie w Warszawie

Ostatnio edytowany przez marta80 (2018-09-29 21:43:38)

82

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Ja robiłam mezoterapie z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

83

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

nie mam pojęcia

84

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

> marta80 napisał/a:
> Mezoterapia potrafi zdziałać cuda w wielu przypadkach, sama jestem tego przykładem smile Jeżeli o mnie chodzi to polecam zabiegi w akademi medycyny estetycznej na Ursynowie w Warszawie

Moja siostra była ich pacjentką i też sobie chwaliła. Tylko, że ona miała kilka zabiegów na usta. Nie wiedziałam, że mają też mezoterapie.
Całkiem fajnie pokazują efekty zabiegów https://ursynow-ame.pl/zabiegi/mezoterapia/

85

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Ooo... własnie szukam dla siebie, muszę w końcu zrobić mezoterapię, bo już od roku się z tym noszę. Widzę, że cena tutaj niezła, a efekty też wyglądają bardzo dobrze na zdjęciach.
Marta, czyli rozumiem, że jesteś zadowolona z efektów w AME? Umówię się jutro.

86

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Mezoterapię miałam wykonywaną w Beauty Address przy Inflackiej - potrzebne było wykonanie kilku zabiegów, ale efekt jaki udało nam się osiągnąć mnie zadowala (moim głównym celem było spłycenie zmarszczek).

87

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Ja robiłam mezoterapię w Stargardzie u Romańczuka i ma dobre ceny. Zabieg skuteczny, ale zastanawiam się już na kwasem hialuronowym na zmarszczki. Sprawdzała któraś?

88

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Zabieg mezoterapii cienkoigłowej przeprowadzają na pewno  w klinice urody. Ja po zimie zapisałam się do nich na zabieg w celu regeneracji i rewitalizacji skóry. Bardzo jestem zadowolona z efektu smile

89

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Słuchaj, a nie wolisz isc na wypełnianie kwasem hialuronowym? w Warszawie to profesjonalna klinika medycyna estetyczna, mają tam nowoczesny sprzęt, doświadczonych lekarzy, każdy doradzi, podpowie, ma takie rozsadne podejscie do medycyny estetycznej. Mi, z racji dosc mlodego wieku (28 lat) poradzila kwas. A skarżyłam sie glownie na gorsza kondycje skory- malo jedrna, troche tez zmeczona stresem, szybkim tempem zycia. Po zabiegu jest spora roznica!! W dotyku czuc miekkosc, jedrnosc, a na pierwszy rzut oka no to widze, ze jest ladniejszy koloryt,skora jest taka dotleniona itp.

90

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

klinika na Białostockiej - pełna profeska i ceny jak na warszawę niezłe. Poza tym mają świetnych lekarzy, szczególnie doktor Maj. Ja do niej najcześciej chodzę na zabiegi.

91

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

W klinikach mają profesjonalny sprzęt, bardzo dużo zabiegów do wyboru, więc najlepiej tam robić mezoterapię.

92

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Mnie igły przerażają, nie poszłabym na taki zabieg...

93

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Mezoterapia igłowa jest na pewno świetną terapią uzupełniającą jeśli chodzi np o wypadanie włosów.

94

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Na skórę też działa super!