26

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

ja polecam Wellderm na Pięknej smile teraz akurat do połowy listopada mają promocję na Princess Rich smile

27

Robiłam sobie zabieg w gabinecie New Look. Bardzo profesjonalny. Ale nie igłową, tylko miroigłową na twarz, bo nie chciałam nakłuwać naczyń krwionośnych. Faktycznie po takim zabiegu efekt jest praktycznie od razu widoczny. Dużo lepiej wchłaniają się kosmetyki. Ja dostałam najpierw serum, później maseczkę z alg i na koniec krem odżywczy z witaminami. Skóra zrobiła się gładsza.

28

Moja znajoma robiła sobie zabieg mezoterapii metodą igłową w Klinice Elite w Warszawie. Wygląda fajnie jędrność skóry się poprawiła i pozbyła się drobnych zmarszczek.

29

Hej, raz miałam robiony zabieg tego rodzaju w N25 na nowogrodzkiej. Efekty był widoczne. Na kosmetyka-warszawa.pl jest więcej o ich działaniu. Polecam.

30

Ja polecam Instytut Oka w Wilanowie a dokładniej Panią Monikę Dzięgielewską  Jest znakomita w zabiegach estetycznych twarzy. Pierwszy raz zobaczyłam ją w Dzień Dobry TVN, poczytałam trochę w internecie i umówiłam się na konsultacje. Jeśli szukacie pewnej ręki i doświadczonej osoby do takich zabiegów to naprawdę polecam smile

31

Ja się dopiero rozglądam i najchętniej to bym sprawdziła, jak zareaguje moja skóra na mezoroller. Ktoś ma doświadczenia z tym zabiegiem? Jak wrażenia, efekty? Byłam ostatnio na peelingu w New Look na Śródmieściu i babeczki sobie bardzo chwaliły.

32

Znajoma robiła sobie zabieg w medicover tylko na cellulit. Efekt świetny, a miała naprawdę bardzo widoczny.

33

pomaga w ogóle?

34

W Wawie to mogę doradzić klinikę Bejda Medical. Otwarta z w tym roku, więc młody wytwór, ale mają sprzęt najnowocześniejszy sprzęt. Ceny trochę wyższe od innych klinik,  ale też jakość i estetyka zabiegów jest wyższa.

35

Ja robiłam mezoterapię w Gliwicach i mogę powiedzieć, że to działa. Cellulit u mnie się zmniejszył. O wiele szybciej widać efekty niż po kremach itp.

36

Ja również skorzystałam z mezoterapii i po wielu nieudanych próbach usunięcia cellulitu, tutaj w końcu zadziałało. Skorzystalam z oferty bm quality med z Gliwic i efekt był bardzo dobry. Jeżeli ktoś zainteresowany to na prawdę polecam bo warto:

37

Wiecie co mnie takie zabiegi jednak już lekko przerażając, rozumiem peeling czy depilacje laserową  ale taka poważna interwencja w nasz organizm jest już zjawiskiem wysoce niepokojącym... dlatego na żadną mezoterapie się nie wybieram wink

38

Ale można zawsze wybrać się na mezoterapię bezigłową, tutaj już nie ma żadnej fizycznej ingerencji w Twoje ciało, ja chodzę na rózne zabiegi od czasu do czasu, w Warszawie na Bemowie jest dobry gabinet Dermika.

39

Ja korzystam z usług salonu Elite na złotej, wg mnie the best

40

Mezoterapie igłowa, jak niedawno się dowiedziałam, jest stosowana na problemy z wypadaniem włosów. Mój brat był właśnie na konsultacji dermatologicznej u dr Jagielskiej w klinice  Już po pierwszej konsultacji dowiedział się, że w jego przypadku taka mezoterapia wzmocni cebulki włosów i powstrzyma wypadanie. Ciekawe tylko czy on, facet z krwi i kości, to wytrzyma.

41

Jeżeli możesz podjechać do Lublina (z Warszawy nie jest tak daleko) to polecam klinikę dr Tarkiewicza.
Byłam tam na mezoterapii igłowej - na stronie jest cennik, rozsądne ceny.

42

A sprawdzałaś na ? tam ostatnio widziałam kilka takich sprawdzonych salonów medycyny estetycznej także możesz zajrzeć na ich ofertę...

43

Bardzo fachowa jest obsługa w klinice Beauty Skin, warto tam się zgłosić. Niedaleko metra Dworzec Gdański, także łatwy dojazd. Na stronie  jest lista ich zabiegów. Ja tutaj miałam robioną falę akustyczną i polecam.

44

U mnie przy walce z cellulitem mezoterapia wykonana w Laser Glamour  w Łodzi dała bardzo fajne efekty. Przede wszystkim skóra stała się dużo gładsza i znacznie przyjemniejsza w dotyku.

45

w melitusie dobrze wykonują ten zabieg

46

Przydatne informacje o mezoterapii igłowej można znaleźć tutaj . Dobrze wykonany zabieg jest bezpieczny i skuteczny. Rewelacyjnie wpływa na rewitalizację skóry. Profesjonalnie zabiegi takie wykonuje Inna Klinika Piękna, ale oni są z Krakowa. W Warszawie niestety nie znam takich miejsc.

47

moim zdaniem w Melitusie najlepiej wybrać się na zabieg

48

Nie wiem gdzie to wykonują w okolicy Wawy, ale np. jest top realizowane w Clinicadermatologica, w Gdańsku. Mezoterapia prawidłowo wykonana powinna przynieść efekty. Zwracajcie uwagę na to kim jest wykonawca - zdarza się, że w Polsce takie usługi wykonują kosmetyczki po szkoleniach, co jest po prostu chore.

49

A powiedz mi taką jedną rzecz, bo mieszkam w Sopocie - sugerujesz w tej klinice jakiegoś konkretnego lekarza?
Ile razy to trzeba powtarzać i po jakim czasie faktycznie widać tego efekty? Jak długo się one utrzymują?

50

Raczej nie, zresztą wiesz jak jest - urlopy, te sprawy, różnie może być z dostępnością. Klinika to klinika, muszą dbać o jakość zabiegów i nie ma znaczenia tutaj kto z ich specjalistów to wykona. Nie są to kosmetyczki bez doświadczenia, tylko lekarze, więc raczej można im zaufać.