26

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Ja byłam na Princess Rich smile

27

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Robiłam sobie zabieg w gabinecie. Bardzo profesjonalny. Ale nie igłową, tylko miroigłową na twarz, bo nie chciałam nakłuwać naczyń krwionośnych. Faktycznie po takim zabiegu efekt jest praktycznie od razu widoczny. Dużo lepiej wchłaniają się kosmetyki. Ja dostałam najpierw serum, później maseczkę z alg i na koniec krem odżywczy z witaminami. Skóra zrobiła się gładsza.

28

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Moja znajoma robiła sobie zabieg mezoterapii metodą igłową . Wygląda fajnie jędrność skóry się poprawiła i pozbyła się drobnych zmarszczek.

29

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Hej, raz miałam robiony zabieg tego rodzaju efekty był widoczne.

30

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Poczytałam trochę w internecie i umówiłam się na konsultacje. Jeśli szukacie pewnej ręki i doświadczonej osoby do takich zabiegów to naprawdę polecam smile

31

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Ja się dopiero rozglądam i najchętniej to bym sprawdziła, jak zareaguje moja skóra na mezoroller. Ktoś ma doświadczenia z tym zabiegiem? Jak wrażenia, efekty? Byłam ostatnio na peelingu  i babeczki sobie bardzo chwaliły.

32

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Znajoma robiła sobie zabieg  mezoterapii i w pakiecie było taniej więc też na cellulit. Efekt świetny, a miała naprawdę bardzo widoczny.

33

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

pomaga w ogóle?

34

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Jakość i estetyka zabiegów jest wysoka.

35

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Ja robiłam mezoterapię w Gliwicach i mogę powiedzieć, że to działa. Cellulit u mnie się zmniejszył. O wiele szybciej widać efekty niż po kremach itp.

36

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Ja również skorzystałam z mezoterapii i po wielu nieudanych próbach usunięcia cellulitu, tutaj w końcu zadziałało.

37

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Wiecie co mnie takie zabiegi jednak już lekko przerażając, rozumiem peeling czy depilacje laserową  ale taka poważna interwencja w nasz organizm jest już zjawiskiem wysoce niepokojącym... dlatego na żadną mezoterapie się nie wybieram wink

38

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Ale można zawsze wybrać się na mezoterapię bezigłową, tutaj już nie ma żadnej fizycznej ingerencji w Twoje ciało, ja chodzę na rózne zabiegi od czasu do czasu.

39

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Ja korzystam z usług salonu po sąsiedzku, wg mnie the best

40

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Byłam  na mezoterapii igłowej i raczej już nie pójdę, miałam trochę problemów ze skórą po tym zabiegu

41

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

A sprawdzałaś na ? tam ostatnio widziałam kilka takich sprawdzonych salonów medycyny estetycznej także możesz zajrzeć na ich ofertę...

42

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Ja miałam robioną falę akustyczną i polecam.

43

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

U mnie przy walce z cellulitem mezoterapia dała bardzo fajne efekty. Przede wszystkim skóra stała się dużo gładsza i znacznie przyjemniejsza w dotyku.

44

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Specjaliści  dobrze wykonują ten zabieg

45

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Dobrze wykonany zabieg jest bezpieczny i skuteczny. Rewelacyjnie wpływa na rewitalizację skóry.

46

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

moim zdaniem najlepiej wybrać się na zabieg jak jest promocja

47

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Mezoterapia prawidłowo wykonana powinna przynieść efekty. Zwracajcie uwagę na to kim jest wykonawca - zdarza się, że w Polsce takie usługi wykonują kosmetyczki po szkoleniach, co jest po prostu chore.

48

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

A powiedz mi taką jedną rzecz, bo mieszkam w Sopocie - sugerujesz w tej klinice jakiegoś konkretnego lekarza?
Ile razy to trzeba powtarzać i po jakim czasie faktycznie widać tego efekty? Jak długo się one utrzymują?

49

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Raczej nie, zresztą wiesz jak jest - urlopy, te sprawy, różnie może być z dostępnością. Klinika to klinika, muszą dbać o jakość zabiegów i nie ma znaczenia tutaj kto z ich specjalistów to wykona. Nie są to kosmetyczki bez doświadczenia, tylko lekarze, więc raczej można im zaufać.

50

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Dzięki za konkretne informacje, umówiłam się na wizytę, finansowo się wyrobię. Myślałam już o tym wcześniej, ale jakoś teraz bardziej się nastroiłam na działanie. Zobaczymy jeszcze jak mi to wyjdzie, ale zakładam, że cele będą zrealizowane. Wertuję trochę internet i widzę, że dziewczyny potwierdzają działanie tego zabiegu. Ktoś zaprzeczy?