76

Odp: zakupy przez internet

Jeśli chodzi o żywność to ja osobiścię wolę robić zakupy stacjonarne. Można najpierw spojrzeć na promocję w różnych sklepach

77

Odp: zakupy przez internet

Ja kupuję już chyba wszystko przez internet big_smile . Szczególnie widzę to teraz przed świętami. Kupiłam już większość prezentów dla rodziny (i przy okazji dla siebie hihi). Kupiłam grę dla syna i książki dla mamy w empiku, dla siebie piżamkę i kapcie w home&you smile pierniczki, ozdoby do pierniczków i puszkę świąteczną u dr. oetkera. Muszę jeszcze poszukać dobrego ciśnieniomierza i ładnego świątecznego koca na prezenty dla dziadków.

78

Odp: zakupy przez internet

Jestem stałą klientką sklepów internetowych a z kurierem jestem już za pan brat.

79

Odp: zakupy przez internet

Bardzo często korzystam ze sklepów internetowych, nawet leki zaczęłam kupować przez internet, kilka razy zamówilam przez doz.pl, żadnych problemów nie było i dużo można zaoszczędzić

80

Odp: zakupy przez internet

Ja tez tam kupuje, zresztą nie tylko leki, mają swietne kosmetyki w dobrych cenach. Np. te naturalne Botame.

81

Odp: zakupy przez internet

Często są w necie mega rabaty na ebooki. Okazji bardzo, bardzo dużo. Co istotne, są też promocje na nowości. 2 tytuły kupiłam poniżej 10 zł. I fakty są takie, że stacjonarnie takich promocji się nie uraczy.

82

Odp: zakupy przez internet

Ostatnio kupiłam biżuterię w Internecie. Komplet kolczyków i zawieszkę.

83

Odp: zakupy przez internet

> rylka11 napisał/a:

> (...) kilka razy zamówilam przez net, żadnych problemów nie było i dużo można zaoszczędzić

____________________________

Też lubię zakupy w sieci i przekonalam się, że można wiele rzeczy kupić taniej. Bardzo wygodna jest dla mnie opcja dostawy do wybranej apteki.

84

Odp: zakupy przez internet

Nie ma nic wygodniejszego niż zakupy przez internet big_smile

85

Odp: zakupy przez internet

Panele i nie tylko, właściwie wszystko zamawiam przez internet - od jedzenia po wiatraki i inne tego typu. Oczywiście ze to wielka wygoda, a nawet i oszczędność niekiedy. Wiadomo, że zawsze znaleźć można jakie skody rabatowe, ja sama polecam kody i cashbacki, no w sumie wszystko. Jak sie robi tak często zakupy przez internet jak ja to bardzo przydatne.

86

Odp: zakupy przez internet

Tak, teraz możesz znaleźć wszystko w Internecie i kupić to z dostawą od drzwi do drzwi. To bardzo wygodne. A z dostawą w ogóle jest fajnie.

87

Odp: zakupy przez internet

Ja już nie umiem żyć bez internetowych zakupów big_smile . Właśnie wyglądam listonosza i kuriera, bo dziś przyjdzie kurtka i futerko z h&m oraz słodkości z e-oetker. Już nie mogę się doczekać big_smile

88

Odp: zakupy przez internet

Ja ostatnio jeszcze zamawiałam torebki i worki foliowe na nowaplast.pl Ponieważ ich produkty są wysokiej jakości, torby i woreczki są bardzo wytrzymałe i nadają się do pakowania nawet nieco cięższych rzeczy. Do tego mają konkurencyjne ceny smile Dzięki nim mam zawsze zapas niezbędnych torebek i woreczków i nie muszę za nie przepłacać w sklepie.

89

Odp: zakupy przez internet

> Krecik napisał/a:

> Ja już nie umiem żyć bez internetowych zakupów big_smile . Właśnie wyglądam listonosza i kuriera(...)

Właściwie ja też już nie. Mam więcej czasu, kiedy przeglądam oferty sklepów online, niż gdybym miała odwiedzić fizycznie ileś sklepów, zwłaszcza, że pogrzebać mogę sobie nawet mając kilka wolnych minut.
Łatwiej orientuję się w księgarniach internetowych, niż tych z regałami, bo jest bardziej przejrzysty podział, ale gdyby księgarnie stacjonarne oferowały takie same ceny jak te w sieci, to chyba nauczyłabym się w nich szperać, bo regały pełne nowiutkich książek wyglądają tak pięknie!
W niektórych sklepach, aptekach, drogeriach brakuje czasami tego konkretnego produktu, rozmiaru, wersji, a online bardzo szybko mogę to zweryfikować i zrobić zakupy tam, gdzie jest, zamiast szukać od drzwi do drzwi. No i najważniejsze - porównywanie cen smile To jest największy plus zakupów online. Uwielbiam tę funkcję.

90

Odp: zakupy przez internet

Rozumiem was wszystkich. Ja też nie mogę bez niego żyć, ciągle szukam różnych rzeczy w necie.

91

Odp: zakupy przez internet

Ja teeeż big_smile Zwłaszcza kiedy chcę zabić czas tongue

92

Odp: zakupy przez internet

Ja ostatnio kupiłam buty i bluzę bo w mojej okolicy takie sklepy pozamykali

93

Odp: zakupy przez internet

> oliwka napisał/a:

> Ja ostatnio kupiłam buty i bluzę bo w mojej okolicy takie sklepy pozamykali

Nie jest to zbyt zdrowe, ponieważ tak naprawdę nie lubię kupować ubrań w Internecie - zbyt łatwo jest nie zgadnąć z rozmiarem(

94

Odp: zakupy przez internet

Teraz po tych wszystkich kwarantannach i obostrzeniach to zakupy przez internet wrzuciły drugi bieg. I same możecie zauważyć jak ta sytuacja ogólnie zmieniła przyzwyczajenia. Ogromna rzesza ludzi przekonała się do zakupów przez internet a sklepy stacjonarne, co już dziś widać, na tym stracą w przyszłości. Może to i lepiej smile

95

Odp: zakupy przez internet

Ja już sobie nie wyobrażam że miałoby nie być zakupów online...

96

Odp: zakupy przez internet

Ja też już połowę zakupów robię on-line....