101

Odp: zakupy przez internet

> Krecik napisał/a:

> Ja już nie umiem żyć bez internetowych zakupów big_smile . Właśnie wyglądam listonosza i kuriera(...)

Właściwie ja też już nie. Mam więcej czasu, kiedy przeglądam oferty sklepów online, niż gdybym miała odwiedzić fizycznie ileś sklepów, zwłaszcza, że pogrzebać mogę sobie nawet mając kilka wolnych minut.
Łatwiej orientuję się w księgarniach internetowych, niż tych z regałami, bo jest bardziej przejrzysty podział, ale gdyby księgarnie stacjonarne oferowały takie same ceny jak te w sieci, to chyba nauczyłabym się w nich szperać, bo regały pełne nowiutkich książek wyglądają tak pięknie!
W niektórych sklepach, aptekach, drogeriach brakuje czasami tego konkretnego produktu, rozmiaru, wersji, a online bardzo szybko mogę to zweryfikować i zrobić zakupy tam, gdzie jest, zamiast szukać od drzwi do drzwi. No i najważniejsze - porównywanie cen smile To jest największy plus zakupów online. Uwielbiam tę funkcję.

102

Zwykle kupuję przez internet ubrania, buty, kosmetyki, chemie, torebki i akcesoria. Jednym słowem wszystko oprócz spożywki smile Mój ostatni zakupy to trzy bluzki .

103

Rozumiem was wszystkich. Ja też nie mogę bez niego żyć, ciągle szukam różnych rzeczy w necie.

104

Ja teeeż big_smile Zwłaszcza kiedy chcę zabić czas tongue

105

Ja ostatnio kupiłam buty i bluzę bo w mojej okolicy takie sklepy pozamykali

106

> oliwka napisał/a:

> Ja ostatnio kupiłam buty i bluzę bo w mojej okolicy takie sklepy pozamykali

Nie jest to zbyt zdrowe, ponieważ tak naprawdę nie lubię kupować ubrań w Internecie - zbyt łatwo jest nie zgadnąć z rozmiarem(

107

Teraz po tych wszystkich kwarantannach i obostrzeniach to zakupy przez internet wrzuciły drugi bieg. I same możecie zauważyć jak ta sytuacja ogólnie zmieniła przyzwyczajenia. Ogromna rzesza ludzi przekonała się do zakupów przez internet a sklepy stacjonarne, co już dziś widać, na tym stracą w przyszłości. Może to i lepiej smile