51

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Jaki jest koszt zabiegu? Czy na raz wkręca się kilka implantów czy pojedynczo??

52

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Moim zdaniem to zabawa dla bogatych, ale efekty są na pewno lepsze niz zwykle protezy

53

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Szukam możliwości na "naprawienie" uśmiechu dla mojego ojca. Ma duże problemy z uzębieniem, a sztuczne szczęki bardzo go irytują. Czy takie implanty zygomatyczne są w stanie coś w takiej sytuacji pomóc?

54

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

> Milord napisał/a:

> Szukam możliwości na "naprawienie" uśmiechu dla mojego ojca. Ma duże problemy z uzębieniem, a sztuczne szczęki bardzo go irytują. Czy takie implanty zygomatyczne są w stanie coś w takiej sytuacji pomóc?
Witaj Milord
Wydaje mi się, że implanty zygoamtyczne pomogą odbudować uśmiech. Stosowane są przede wszystkim u osób, które mają znaczące lub całkowite braki w uzębieniu.Implanty zygomatyczne są dużo wygodniejsze, więc być może będą idealnym rozwiązaniem dla Twojego ojca.

55

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Dlaczego tak niechętnie podaje się przedziały cenowe dotyczące implantów? Niewiele jest gabinetów, które podają wprost ceny implantów, łączników, koron, odbudowy kości. Wiem, że cena końcowa jest zależna od wielu czynników, np. materiału, stopnia ubytku kości, ale kurczę... jeśli tak łatwo jest wycenić podczas konsultacji, to czemu nie podać zakresu cen? O co chodzi, żeby przychodzić do gabinetu, zamiast zrobić rozeznanie gdzie taniej? Ja na przykład nie mam czasu na odwiedziny w kilku gabinetach i przypuszczam, że wiele osób też miałoby z tym problem.

56

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

> niechcemisie napisał/a:

> Dlaczego tak niechętnie podaje się przedziały cenowe dotyczące implantów? Niewiele jest gabinetów, które podają wprost ceny implantów, łączników, koron, odbudowy kości. Wiem, że cena końcowa jest zależna od wielu czynników, np. materiału, stopnia ubytku kości, ale kurczę... jeśli tak łatwo jest wycenić podczas konsultacji, to czemu nie podać zakresu cen? O co chodzi, żeby przychodzić do gabinetu, zamiast zrobić rozeznanie gdzie taniej? Ja na przykład nie mam czasu na odwiedziny w kilku gabinetach i przypuszczam, że wiele osób też miałoby z tym problem.

Witaj
Tak jak wspomniałeś cena implantów uzależniona jest od różnych czynników, materiału, problemu z jakim przychodzi pacjent czy chociażby kliniki, w której będzie wykonywany zabieg. Przedział cenowy mieści się mniej więcej w kilku tysiącach, jednakże zadowolenie ze strony pacjentów utwierdza nas w przekonaniu, że zabieg ten jest wart każdej złotówki. W końcu jest to ostatnia deska ratunku dla  ludzi, którzy nie mają możliwości zastosowania implantów standardowych.

57

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Ok, czyli cena zależy od wielu rzeczy, a co z liczbą implantów? Mogę wkręcić dwa na jednej wizycie?

58

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Robiłam implanty, kasą w ogole się nie przejmowalam, ponieważ mają tam możliwość wzięcia na raty, więc od reki, bez zadnego problemu załatwiłam to na miejscu, także bez większego obciążenia finansowego. I co najważniejsze znieczulaja tam nowoczesną metoda komputerową, ZERO BÓLU!!

59

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

> klepsydra napisał/a:

> Ok, czyli cena zależy od wielu rzeczy, a co z liczbą implantów? Mogę wkręcić dwa na jednej wizycie?

Witaj klepsydra
Tak cena jest bardzo różnorodna. Najlepszym rozwiązaniem na poznanie dokładnej kwoty będzie po prostu umówienie się na wizytę. Doświadczeni fachowcy wyliczą Ci koszt takiego zabiegu z użyciem implantów.

60

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Zgłębiłem temat tych implantów zygomatycznych i umówiłem ojca na wizytę u Państwa. Mam nadzieję, że będzie warto przejechać 60 km !

61

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Jezeli cie stac to implant zebowy jest akurat najlepszym wyborem, o wiele lepszym niz proteza.