51

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Moim zdaniem to zabawa dla bogatych, ale efekty są na pewno lepsze niz zwykle protezy

52

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Szukam możliwości na "naprawienie" uśmiechu dla mojego ojca. Ma duże problemy z uzębieniem, a sztuczne szczęki bardzo go irytują. Czy takie implanty zygomatyczne są w stanie coś w takiej sytuacji pomóc?

53

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Dlaczego tak niechętnie podaje się przedziały cenowe dotyczące implantów? Niewiele jest gabinetów, które podają wprost ceny implantów, łączników, koron, odbudowy kości. Wiem, że cena końcowa jest zależna od wielu czynników, np. materiału, stopnia ubytku kości, ale kurczę... jeśli tak łatwo jest wycenić podczas konsultacji, to czemu nie podać zakresu cen? O co chodzi, żeby przychodzić do gabinetu, zamiast zrobić rozeznanie gdzie taniej? Ja na przykład nie mam czasu na odwiedziny w kilku gabinetach i przypuszczam, że wiele osób też miałoby z tym problem.

54

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Ok, czyli cena zależy od wielu rzeczy, a co z liczbą implantów? Mogę wkręcić dwa na jednej wizycie?

55

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Robiłam implanty, kasą w ogole się nie przejmowalam, ponieważ mają tam możliwość wzięcia na raty, więc od reki, bez zadnego problemu załatwiłam to na miejscu, także bez większego obciążenia finansowego. I co najważniejsze znieczulaja tam nowoczesną metoda komputerową, ZERO BÓLU!!

56

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Zgłębiłem temat tych implantów zygomatycznych i umówiłem ojca na wizytę. Mam nadzieję, że będzie warto...

57

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Jezeli cie stac to implant zebowy jest akurat najlepszym wyborem, o wiele lepszym niz proteza.

58

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

jakby mnie było stać to czemu nie? ile kosztuje takie wstawienie ząbków?

59

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

implanty są drogie więc jeśli będziesz chciała zrobić ich kilka to raczej i tak się nie obędzie bez jakiegoś dodatkowego hajsu. A prawda jest też taka, że na implantach nie ma co oszczędzać smile

60

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Implanty to kosztowna sprawa, ale choćby ze względu na wygodę i efekt warto w nią zainwestować. Ja już jestem po wszczepieniu jednego implantu i zamocowaniu korony w miejsce górnej czwórki, niedługo za namową dr. będę robić dolną piątkę. U mnie na szczęście nie wystąpiły żadne powikłania, a wszystko poszło gładko i sprawnie teraz tylko regularnie stawiam się na kontrole i jest ok.

61

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Zdecydowanie najlepsza forma rekonstrukcji zęba! Kosztowna, ale przydaje się na lata smile

62

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

oj czasem po prostu trzeba je wstawic i taka decyzja jest podyktowana nie tylko wzgledami estetycznymi, ale tez zdrowotnymi. ja mialam wypadek i stracilam ząb, wiec musialam miec zrobiony implant, nawet sie nad tym za bardzo nie zastanawialam. implant wyglada jak naturalny ząb, nie mam z nim zadnych problemow.

63

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Moja mama ma implant, o wieeele wygodniejsze i ladniejsze rozwiazanie niz proteza.

Ostatnio edytowany przez Zoomie (2019-08-12 14:35:27)

64

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Często można to rozbić na raty bezpośrednio w gabinecie. Zdecydowanie lepsze niż proteza, wygoda i wygląda. Sam komfort używania jest lepszy.

65

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Implanty są o wieeeeele fajniejsze niz prosteza, moja mama ma dwa i są niemal nie do odroznienia od zęba no i są wygodniejsze. Problemem jest na pewno cena, ale placimy za jakosc na dlugie lata.

66

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Implanty są w porządku. Mój wujek sobie zrobił po tym jak proteza cały czas mu przeszkadzała. Warunek jest tylko taki by znaleźć dobrego specjalistę.

67

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Ostatnio byłam na konsultacji implantologicznej i muszę powiedzieć, że implantolog szczegółowo ze mną omówił przebieg i plan leczenia. Brak górnej 5tki zawsze był dla mnie ogromnym kompleksem. Teraz już wiem, że niepotrzebnie tyle z tym zwlekałam. Myślę, że jak ktoś jest zdecydowany to nie powinien się dłużej zastanawiać.

68

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Też tak uważam. Podobnie jak Ty miałam ogromne kompleksy z tego powodu. Jako że jestem osobą wesołą i lubię się śmiać, to naprawdę bardzo przeżywałam i żałuję, że tyle czasu zwlekałam z implantacją.

69

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

A przynajmniej dobrze sprawdza się ten implant? Nie ma z nim problemów?

70

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Uważam, że to świetna opcja

71

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Znajoma wstawiała prawie wszystkie zęby, wygląda jak gwiazda filmowa z białym uśmiechem - robią to szybko i profesjonalnie, niemal bez ryzyka.

72

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Trzeba ratować uzębienie na każdy sposób, bo najgorsze są sztuczne szczęki, wiele osób narzeka na nie i nie chce ich nosić na co dzień

73

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Ja regularnie wymieniam plomby żeby tylko nie stracić żadnego zęba.