1

Temat: nici liftingujące

cześć, czy któraś z Was robiła zabieg na policzki z nićmi liftigującymi?
jak długo trwało dochodzenie do siebie? jesteście zadowolone? jad długo widoczny jest efekt?

2

Odp: nici liftingujące

Słyszałam tylko o złotych niciach, ale sama bym sobie tego nie zrobiła, brrr...

3

ja słyszałam, że boli

4

Podobno boli,a ja boje się bólu więc ...odpada

5

Nie robiłam nici, ale słyszałam, że na początku boli, ale efekt podobno jest zaskakujący.

6

Tak słyszałam i korzystałam smile Trafiłam do świetnego miejsca w Warszawie, zresztą z polecenia koleżanki smile

7

Boli, ale tylko jak nici się ściągają, wydaje mi się, że jest to ból do przeżycia. Ten zabieg niciami Silhouette-Soft robiłam w krakowskiej Klinice i szczerze przyznam, że efekty przeszły moje oczekiwania. Wydaje mi się, że jak zapiszecie się do jakiegoś dobrego gabinetu to również udzielą Wam takich informacji, a jeżeli nie to na waszym miejscu rozważyłabym inny gabinet. Mipowiedzieli o wszystkim tj. o zabiegu, efektach, co mogę, a czego nie mogę czy jak to wszystko będzie wyglądać. Wydaje mi się, że tak to powinno wyglądać wszędzie.

Ostatnio edytowany przez be_so_lovelly (2018-10-25 19:58:29)

8

Ja miałam zabiez z użyciem Nici hialuronowych w klinice cococlinic z Tarnowskich Gór, nie bolało a efekt był widoczny szybko. Moim zdaniem nie nastawiaj się negatywnie tylko umów się na zabieg i sprawdź sama.

9

równiez slyszalam o niciach, ale poki co nie decyduje sie na nie, bo takie zabiegi zostawiam sobie na nieco pozniej smile ale jesli chodzi o lifting to skusilam sie na lifting biomimetyczny u doktora Kępy. efekt super smile przede wszystkim poprawka jest subtelnie wykonana, wiec nie obawiam sie, ze mam naciagnieta skore czy cos smile wrecz przeciwnie, jest ladnie ujedrniona, a zmarszczki wygladzone.

10

a jaki jest koszt?