1

Temat: nici liftingujące

cześć, czy któraś z Was robiła zabieg na policzki z nićmi liftigującymi?
jak długo trwało dochodzenie do siebie? jesteście zadowolone? jad długo widoczny jest efekt?

2

Odp: nici liftingujące

Słyszałam tylko o złotych niciach, ale sama bym sobie tego nie zrobiła, brrr...

3

Odp: nici liftingujące

ja słyszałam, że boli

4

Odp: nici liftingujące

Podobno boli,a ja boje się bólu więc ...odpada

5

Odp: nici liftingujące

Nie robiłam nici, ale słyszałam, że na początku boli, ale efekt podobno jest zaskakujący.

6

Odp: nici liftingujące

Tak słyszałam i korzystałam smile Trafiłam do świetnego miejsca w Warszawie, zresztą z polecenia koleżanki smile

7

Odp: nici liftingujące

Boli, ale tylko jak nici się ściągają, wydaje mi się, że jest to ból do przeżycia. Ten zabieg niciami Silhouette-Soft robiłam w krakowskiej Klinice i szczerze przyznam, że efekty przeszły moje oczekiwania. Wydaje mi się, że jak zapiszecie się do jakiegoś dobrego gabinetu to również udzielą Wam takich informacji, a jeżeli nie to na waszym miejscu rozważyłabym inny gabinet. Mipowiedzieli o wszystkim tj. o zabiegu, efektach, co mogę, a czego nie mogę czy jak to wszystko będzie wyglądać. Wydaje mi się, że tak to powinno wyglądać wszędzie.

Ostatnio edytowany przez be_so_lovelly (2018-10-25 19:58:29)

8

Odp: nici liftingujące

Ja miałam zabiez z użyciem Nici hialuronowych w klinice cococlinic z Tarnowskich Gór, nie bolało a efekt był widoczny szybko. Moim zdaniem nie nastawiaj się negatywnie tylko umów się na zabieg i sprawdź sama.

9

Odp: nici liftingujące

równiez slyszalam o niciach, ale poki co nie decyduje sie na nie, bo takie zabiegi zostawiam sobie na nieco pozniej smile ale jesli chodzi o lifting to skusilam sie na lifting biomimetyczny u doktora Kępy. efekt super smile przede wszystkim poprawka jest subtelnie wykonana, wiec nie obawiam sie, ze mam naciagnieta skore czy cos smile wrecz przeciwnie, jest ladnie ujedrniona, a zmarszczki wygladzone.

10

Odp: nici liftingujące

a jaki jest koszt?

11

Odp: nici liftingujące

Tak się składa, że ja robiłam smile Ooo jestem bardzo zadowolona, żaden krem wam takiego efektu nie zagwarantuje, troszkę bolało ale efekt jest powalający. Koszt zabiegu drogi ale efekty utrzymują się do 15 lat, więc naprawdę warto zastanowić się nad taką inwestycją.

12

Odp: nici liftingujące

Ja sama jestem po tym zabiegu i ja jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Nici miałam wstrzykiwane w klinice medycyny estetycznej, gdzie zabiegi są wykonywane przez lekarzy. I na to właśnie was wszystkie uczulam, aby chodzić na zabiegi do takich miejsc.

13

Odp: nici liftingujące

Jestem ciekawa, jakie będą skutki uboczne po 10-20 latach stosowania takich zabiegów. przecież wstrzykując tę chemię czy wszywając oddziałuje się na organizm obciążająco... Jacksonowi w końcu nos odpadał od tych operacji...

14

Odp: nici liftingujące

Skóra się regeneruje , przecież nikt nie chodzi ciągle na zabiegi....