26

Odp: idealna skóra twarzy

Należy unikać też niezdrowej żywności, bo skóra pokazuje stan naszego organizmu i toksyny "wyrzuca" w postaci wyprysków...

27

Odp: idealna skóra twarzy

Zerknij sobie na serie kremów firmy oeparol można je dostać w aptece. Jak dla mnie są najlepsze jakie mogą być. Dopiero teraz widzę różnicę jednak to co kupione w aptece jest najlepsze

28

Odp: idealna skóra twarzy

Ja odkad pamiętam stosuję serum z witaminą C, takie które dostaniecie w każdej aptece smile Dbam też o to zeby zawsze zmyc makijaz wieczorem i oczyscic twarz smile Nigdy nie miałam problemów ani z tradzikiem ani z przebraweiniami smile

29

Odp: idealna skóra twarzy

A to muszę o nim pomyśleć. Moja skóra potrzebuje nawilżenia.

30

Odp: idealna skóra twarzy

Myślę, że odpowiednia pielęgnacja skóry pozwala na utrzymanie napiętej i ładnej skóry twarzy na długie lata. Ale jak się okazuje kosmetyki często wpływają na zwiotczenie skóry, poczytajcie sobie o tym  . Nadmiar kosmetyków jest gorszy od nie używania ich wcale

31

Odp: idealna skóra twarzy

Taka idealna skóra twarzy to na pewno dobrze oczyszczona i wypielęgnowana pod wieloma względami. Każdy znajdzie coś dla Siebie w tym temacie w kosmetykach. Producent kosmetyków naturalnych, gdzie w składzie zawiera witaminy i parabeny, wiele składników pochodzenia naturalnego. Ceny wyższe, ale za to bardzo wydajny, na długo wystarczają.

32

Odp: idealna skóra twarzy

Ja używam tego . I skóra może nie jest jeszcze idealna albo jestem tego bliższa niż kiedykolwiek dzięki temu specyfikowi smile

33

Odp: idealna skóra twarzy

Idealna skóra twarzy jest do osiągnięcia, trzeba tylko naprawdę o nią dbać. Maseczki rzeczywiście bardzo pomagają ale nie można też zapominać o peelingu i tu przydaje się magic peel bielendy , ten który zmienia kolor jeśli jest zrobiony prawidłowo i odpowiednio długo.

34

Odp: idealna skóra twarzy

To prawda, systematyczna pielęgnacja to podstawa. Dlatego warto zainwestować w odpowiednie kosmetyki i nawilżać często skórę od wewnątrz i zewnątrz.

35

Odp: idealna skóra twarzy

A jak radzicie sobie z cerą mieszaną? Bo ja ciągle szukam dobrego kosmetyku, który będzie miał działanie matujące, lae jednocześnie nie przesuszy mi wybranych miejsc na twarzy. Ostatnio na blogu czytałam recenzję emulsji KONOPKA'S, która podobno ma działanie lekko matujące. Czy któraś z Was jej używała? Autorka bloga była zadowolona, ale chętnie poznam też opinie innych wink

36

Odp: idealna skóra twarzy

Jak myślicie, czy zanieczyszczenia z zewnątrz mają bardzo duży wpływ na stan cery? Często przebywam w pomieszczeniach, w których jest słaba wentylacja i pył. Jak bardzo mi to szkodzi? sad Bo cerę mam okropną i nawet jako nastolatka ani jako palaczka nie miałam takich problemów jak teraz. Zastanawiam się czy otoczenie jest właśnie największym problemem w moim przypadku sad

37

Odp: idealna skóra twarzy

Na ecoandwell.pl widziałam wiele ciekawych propozycji kosmetyków naturalnych do twarzy. Warto zajrzeć smile

38

Odp: idealna skóra twarzy

A ja uważam, że oczyszczanie to podstawa, bo używanie kosmetyków typu krem i maska nie zapewnia idealnej skóry, a czasem nawet zapychają one pory i powodują tworzenie się wyprysków. Z wiekiem i tak będą zmarszczki, których krem nie wygładzi.

39

Odp: idealna skóra twarzy

ja używam toniku z wodą termalną z apteki, bardzo poprawił mi cerę

40

Odp: idealna skóra twarzy

Taka cera jest możliwa ale często wymaga sporego nakładu czasu i pieniędzy. Chociaż gdy czasem obserwuje buzie niektórych pań to nie mogę się nadziwić jak piękną skórę mają. To chyba jest jednak sprawa genów.

41

Odp: idealna skóra twarzy

Na jakość cery na twarze bardzo dużo ma wpływu nie tylko same kosmetyki czy geny ale również styl życia czy mamy zdrową dietę oraz czy uprawiamy jakiś sport bo bez tego to najlepsze kosmetyki nie pomogą nawet.

42

Odp: idealna skóra twarzy

Całkowicie zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć smile

43

Odp: idealna skóra twarzy

Mi zaczyna klapnąć skóra na twarzy. Pod oczami worki, wiotki podbródek, ble sad

44

Odp: idealna skóra twarzy

Cóż, dojrzałość tak wygląda... A nie myślałaś o jakimś zabiegu ujędrniającym cerę?

45

Odp: idealna skóra twarzy

> Beata20 napisał/a:

> Chcąc mieć idealną skórę twarzy, należy dbać o nią regularnie. Zabieg liftingujący jest dobrym pomysłem, by przywrócić młodość naszej skórze. Taki zabieg można przeprowadzić w salonie  . Czekam na mój pierwszy zabieg!


no właśnie bez zabiegów ani rusz sad

46

Odp: idealna skóra twarzy

> niechcemisie napisał/a:

> Mi zaczyna klapnąć skóra na twarzy. Pod oczami worki, wiotki podbródek, ble sad

Pora coś z tym zrobić wink

47

Odp: idealna skóra twarzy

trzeba unikać słońca i mrozu, zdrwo sie odżywiać,
pytanie kto ma na to wszytsko czas big_smile

48

Odp: idealna skóra twarzy

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady smile Z całą pewnością mi się przydadzą smile

49

Odp: idealna skóra twarzy

> Diabela napisał/a:

> > niechcemisie napisał/a:

> Mi zaczyna klapnąć skóra na twarzy. Pod oczami worki, wiotki podbródek, ble sad

Pora coś z tym zrobić wink

To zrobiłam... wyhodowałam sobie właśnie drugi podbródek big_smile

50

Odp: idealna skóra twarzy

> kobieta321 napisał/a:

> Cóż, dojrzałość tak wygląda... A nie myślałaś o jakimś zabiegu ujędrniającym cerę?

Jeeeju... mam 33 lata. Nie dojrzewa się po czterdziestce? big_smile Proszę, powiedz, że tak big_smile