1

Temat: idealna skóra twarzy

jak sądzicie? idealna skóra twarzy jest możliwa bez różnych profesjonalnych zabiegów? wiadomo że te zabiegi kosztuję sporo i nie każdego na to stać... da się je zastąpić kosmetykami i domową pielęgnacją? fajnie byłoby mieć ładną cerę...

2

Odp: idealna skóra twarzy

Nie wiem, czy da się mieć idealną cerę. Zawsze będzie nam coś przeszkadzało. Może to być nie ładny koloryt, błyszczenie się, zaskórniki, wypryski, później zmarszczki. Zawsze coś będzie nie tak. najważniejsze, żeby polubić siebie taką jaką się jest i oczywiście dbać o skórę na co dzień. Myślę, że patrząc na wszystkie panie z TV, wpadamy w niepotrzebne kompleksy. One też nie wyglądają idealnie bez masy makijażu.

3

Odp: idealna skóra twarzy

A ja na swoją cerę nie narzekam tongue Dlatego nie zgadzam się z koleżanką wyżej, że "Zawsze będzie nam coś przeszkadzało." wink Mnie nic nie przeszkadza wink Ja nawilżam twarz takim kemem dla dzieci . To jest lipidowy krem do twarzy i ciała dla maluszków. Mam tak świetnie nawilżoną cerę, że już nie sięgnę po nic innego wink

4

Odp: idealna skóra twarzy

Oczywiście, że jest możliwa, ja nie stosuję żadnych zabiegów, dopóki działają kosmetyki, to wolę sobie zostawić zabiegi na nieokreśloną przyszłość, kiedy już teoretycznie nic mi nie pomoże wink Póki co stosuję kremy, głównie dermokosmetyki, bardzo fajny jest naprzykład oeparol balance, dobrze nawilża, odżywia skórę. I w przeciwieństwie do zabiegów nie kosztuje majątku wink

5

Odp: idealna skóra twarzy

Najważniejsze, żeby skóra była zdrowa. Jestem zwolenniczką domowych, zupełnie naturalnych kosmetyków takich jak np. maseczki na twarz i włosy z bananów! Słyszałyście o tym? Robię sobie taką maseczkę przynajmniej raz w tygodniu. ponieważ banan doskonale nawilża i oczyszcza skórę twarzy oraz łagodzi podrażnienia. Jeżeli któraś z Was chciałaby zobaczyć, jak wykonać taką maseczkę, to polecam zajrzeć tu. Maseczki domowe to świetna sprawa, można je wykonać minimalnym kosztem, a efekty są fantastyczne.

6

Odp: idealna skóra twarzy

Oczywiście że tak. Pielęgnujmy ją przede wszystkim od środka, stawiając na zdrową dietę bogatą w witaminy i mikroelementy, które ją nawilżą od wewnątrz. Pijmy wodę. Stosujmy kosmetyki dopasowane do naszego typu cery i jej aktualnych potrzeb wink Systematyczność to podstawa!

7

Odp: idealna skóra twarzy

Ja staram się dobrze oczyszczać skórę rano i wieczorem, wiem że to jest podstawa pielęgnacji twarzy. Rano używam kremu rose care z bielendy, do tego mam ich olejek różany do twarzy, który zwykle wklepuje wieczorem, albo mieszam odrobinę z kremem. Skóra jest po tym olejku gładka i bardziej nawilżona. Do tego kilka razy w tygodniu robię peeling i staram się regularnie robić maseczki na twarz

8

Odp: idealna skóra twarzy

Różane kosmetyki do twarzy- to brzmi bardzo zachęcająco! Karolino a nie wiesz czy w tej linii pojawiły się również maseczki do twarzy i peeling? smile

9

Odp: idealna skóra twarzy

Dobry krem może zdziałać bardzo bardzo wiele. Tylko czasami kobietki wcale nie zwracają uwagi na to czym się smarują! pierwszy lepszy, czasami w ogóle nie dobrany do cery i wieku. Na przykład ściąga jaki krem powinna wybrać kobietka 40+ , pewnie kilka takich się tu znajdzie. Zapraszam do lektury drogie Panie, dbajmy o siebie z głową.

10

Odp: idealna skóra twarzy

Moim zdaniem przede wszystkim powinnyśmy dbać o to, aby skóra twarzy była odpowiednio nawilżona i promienna. Sama używam dla uzyskania takiego efektu serum i kremu elixir by nature- rano i wieczorem i doskonale się sprawdzają. Po pierwsze dokładnie oczyszczają skórę, a co więcej świetnie zapobiegają jej zanieczyszczaniu. Przy tym mają niesamowity, ziołowy zapach smile

11

Odp: idealna skóra twarzy

Nie ma idealnej cery:). Może być ładnie wyrownana ,ponalowana. . Zawsze jest coś. smile.

12

Odp: idealna skóra twarzy

Można osiągnąć idealną cerę. Ale trzeba naprawdę dobrze o nią dbać.

13

Odp: idealna skóra twarzy

Przepisu na idealną cerę niestety nie znam. Moim zdaniem takim pierwszym krokiem do ładnej cery jest stosowanie kosmetyków z jednej linii np. LV Polska. Mam cerę wrażliwą, więc na co dzień stosuję kosmetyki bez barwników i substancji zapachowych. Nie zapominam o peelingach, czy codziennym demakijażu i nawilżaniu skóry.

14

Odp: idealna skóra twarzy

Dla mnie idealnym wyporem były kosmetyki Louis Widmer . Stosuję od paru miesięcy i widzę wyraźną poprawę mojej skóry. Poza tym oczywiście staram się chronic skórę przez marznięciem, przed przesuszeniem, dbam o to, by nie jeść takich rzeczy, które pogarszają cere, np. pikantnych, czekolady, sztucznych słodyczy.

15

Odp: idealna skóra twarzy

Ja od dłuższego czasu stosuję kosmetyki do pielęgnacji twarzy Yves Rocher z serii Sebo Vegetal  i widzę dużą poprawę kondycji mojej skóry. Polecam każdemu, kto zmaga się z niedoskonałościami cery wink

16

Odp: idealna skóra twarzy

Rzadko kiedy spotyka się dziewczyny z tzw. idealną cerą, bez przebarwień czy niedoskonałości. Dla mnie w pielęgnacji cery najważniejszy jest dokładny demakijaż i dobre nawilżenie, czyli używanie dobrego kremu, który wygładzi, ujędrni, skoryguje owal twarzy. Obecnie używam kremu i serum z Bielendy Neuro Collagen, który spełnia te wymagania i dodatkowo nadaje się pod makijaż.

17

Odp: idealna skóra twarzy

Tu jest sporo informacji o pigmentacji ,  jak macie z tym problem warto poczytać

18

Odp: idealna skóra twarzy

Dziewczyny, a czy któaś z Was próbowała tego blendera do rozprowadzania pudru? Nie wiem, czy warto kupić, zamiast beautyblendera....

19

Odp: idealna skóra twarzy

Chcąc mieć idealną skórę twarzy, należy dbać o nią regularnie. Zabieg liftingujący jest dobrym pomysłem, by przywrócić młodość naszej skórze. Taki zabieg można przeprowadzić w salonie  . Czekam na mój pierwszy zabieg!

20

Odp: idealna skóra twarzy

Dbanie o skórę twarzy to dla mnie  nie lada wyzwanie .Zawsze miałam z tym problem.Znalazłam krem odżywczy linii Resibo  .
Po 2 tygodniach używania już widzę poprawę.

21

Odp: idealna skóra twarzy

Na skóre twarzy bardzo dobre są produkty  - wszelkie podkłady, fluidy i kremy jako baza to najwyżej jakości kosmetyki jakie możemy otrzymać w Polsce :)Sięgnij po jeden z naszych podkładów i przekonaj się, jak łatwo zakryjesz niedoskonałości i wyrównasz koloryt cery.

Ostatnio edytowany przez milka4 (2017-02-25 00:17:33)

22

Odp: idealna skóra twarzy

[quote=Lia]Oczywiście że tak. Pielęgnujmy ją przede wszystkim od środka, stawiając na zdrową dietę bogatą w witaminy i mikroelementy, które ją nawilżą od wewnątrz. Pijmy wodę. Stosujmy kosmetyki dopasowane do naszego typu cery i jej aktualnych potrzeb wink Systematyczność to podstawa![/quote]
Zdecydowanie masz rację, dieta to podstawa smile

23

Odp: idealna skóra twarzy

A co sądzicie o wszelkich zabiegach plexr? Czy to już jest zbytnia ingerencja w organizm?

Ostatnio edytowany przez Wanda92 (2017-03-09 09:52:56)

24

Odp: idealna skóra twarzy

Mało która kobieta/dziewczyna może pochwalić się naprawdę idealną cerą. Zwykle jest jakiś problem, a to przebarwienia, a to zaskórniki, a to naczynka. Trzeba znać swoje niedoskonałości i próbować jakoś z nimi walczyć smile Ja np. mam problem z zaskórnikami. Myślę, żeby przetestować taką maseczkę. Z tego, co czytam, to jest naprawdę dobra. Stosowałyście?

25

Odp: idealna skóra twarzy

Idealna cera to czysta cera, trzeba stosować peelingi, maseczki, robić dokładny demakijaż, dbać o dobre nawilżenie (kremy) i tonizowanie skóry (np. esencją multiwitaminową od Bielendy). A raz na jakiś czas pójść na zabiegi w gabinecie kosmetycznym - oczyszczanie czy algi.