1

Temat: Krem ,czy baza?

Co bardziej polecacie?Krem czy bazę pod makijaż??

2

Odp: Krem ,czy baza?

W młodszym wieku wystarczy baza, ale dla kobiet 30+ niezbędny jest już krem, żeby dostarczać wartości odżywczych cerze przez cały dzień.

3

Odp: Krem ,czy baza?

A jakie bazy polecacie???Coś,co nie zapycha.Jakiej  firmy?

4

Odp: Krem ,czy baza?

Przez wiele lat stosowałam tylko i wyłącznie kremy pod makijaż i w zupełności mi to wystarczało. Niestety krem, którego teraz używam kompletnie nie nadaje się pod makijaż, bo podkład się na nim wałkuje i nie rozprowadza się równomiernie i dlatego chcę zacząć stosować bazy pod makijaż. Zastanawiam się nad tą ofertą  , bo słyszałam, że produkty tej marki są bardzo dobrej jakości, a ich cena w tym sklepie jest zdumiewająco niska. Może któraś z Was stosuje lub stosowała produkty Paese i mogłaby mi napisać swoją opinię o niej?

5

Odp: Krem ,czy baza?

U mnie Artdeco w ogóle się nie sprawdził.Polecam bazę Max&More uwielbiam ją.A kosmetyków w linku w ogóle nie znam,może warto spróbować

6

Odp: Krem ,czy baza?

Ja stosuję krem.

7

Odp: Krem ,czy baza?

Moim zdaniem i krem i baza mają inne zadanie, więc powinno się ich stosować jako coś za coś. O ile krem sprawdzi się jako baza, np. hydrosense z oeparola, fajny lekki, wygładza, nawilża i ma filtr przeciwsłoneczny. A baza ma tylko przygotować "podłoża" i żadnych wartości odżywczych czy pielęgnacyjnych dla skóry raczej nie ma.

8

Odp: Krem ,czy baza?

A może takie lekkie kremy nawilżające ? Co Wy na to? To chyba wystarczy, prawda?

9

Odp: Krem ,czy baza?

Ja używam codziennie kremu przed nałożeniem podkładu. Ale szczerze powiem, że jeszcze nigdy nie używałam bazy wink musze wypróbować, czy lepsza jest baza

10

Odp: Krem ,czy baza?

Na co dzień jak najbardziej wystarczy krem. Tylko on zawiera substancje, które odpowiednio zadbają o twarz. Natomiast przed wyjściem jak najbardziej baza smile

11

Odp: Krem ,czy baza?

Ja najbardziej lubię baze z serum emani, dzięki niej nie świeci mi się twarz. Na noc za to zdecydowanie krem

12

Odp: Krem ,czy baza?

Na co dzień używam kremu, ale jeśli zależy mi na dłuższym utrzymaniu efektu to zdecydowanie baza. Stosuję tonizującą od Kobo, to mój nr 1 wśród tego typu kosmetyków:
[img]//i66.tinypic.com/24zc1o7.jpg[/img]

13

Odp: Krem ,czy baza?

Ja stosuję kremy smile Mixę smile

14

Odp: Krem ,czy baza?

A ja różnie ale pilnuję zawsze żeby jednak były z filtrem] bo słońce mi najwyraźniej szkodzi

15

Odp: Krem ,czy baza?

Ja na codzień stosuję kremy, jakieś lekkie, nawilżające, po których skóra się nie świeci, ale przed duzymi wyjściami, to jednak używam bazy, zeby całość lepiej wyglądała i trzymała się.

16

Odp: Krem ,czy baza?

Ja używam bazy z Inglota smile Zdecydowanie lepiej mi się trzyma na niej makijaż i jest leciutka więc nie czuje jej na twarzy smile

17

Odp: Krem ,czy baza?

Ja na co dzień używam kremu, a bazy nawet nie mam;-) Moim zdaniem ona jest niezdrowa dla cery, pełna sylikonów i chemii.

18

Odp: Krem ,czy baza?

Ja stosuję dokładnie tę bazę -  Super wygładza buzię i jest taka delikatna. A druga rzecz to baza jest naprawdę wydajna, opakowanie wystarcza mi na dłuuugo.

19

Odp: Krem ,czy baza?

Może się mylę ale przecież i krem i baza mają inne zadanie, jeżeli chodzi o twarz

20

Odp: Krem ,czy baza?

Dobry krem nawilżający lub normalizujący, w zalezności od cery i tyle wystarczy. Jeśli skóra jest zadbana, to nie potrzebuje bazy żeby makijaż się trzymał.

21

Odp: Krem ,czy baza?

zalezy od okazji i od wieku, starsze panie mogą potrzebować np. bazy wypełniającej zmarszczki.

22

Odp: Krem ,czy baza?

Mi ostatnio znajoma mówiła że pod makijaż w ogóle świetnie się sprawdzają te  świetnie wyrównują koloryt i bardzo dobrze też nawilżają skórę

23

Odp: Krem ,czy baza?

Ja stawiałabym na krem tongue Baza jest bardziej dla osób w podeszłym wieku, którzy mają naprawdę spory problem z cerą (zmarszczki etc.).

24

Odp: Krem ,czy baza?

Krem być musi. Moim zdaniem bezwzględnie. Natomiast baza przydaje się, gdy chcemy mieć trwalszy makijaż na jakąś okazję i mamy czas, żeby trochę dłużej się picować.

25

Odp: Krem ,czy baza?

Przez kilka dni pod rząd używałam bazy i przesuszyła mi skórę hmm Szczególnie pod oczami w efekcie czego pojawiły się zmarszczki których wcześniej nie było... Tak więc baza tylko na specjalne okazje...