51

Odp: jak poprawić samopoczucie?

mi zawsze poprawia samopoczucie dobra książka, jak historia mnie wciągnie to potrafię się zupelnie wyłączyć i zapomnieć o wszystkich problemach

52

Odp: jak poprawić samopoczucie?

[quote=addai6]Grzane wino! <3[/quote]
Dawaj mi tu zaraz przepis jakiś dobry big_smile Akurat od kilku dni marzy mi się bardzo taki trunek.

Imogena, masz rację... można odpłynąć, dać się porwać i to jest takie "odmieniające" jakby wyciągało nas z jednej sytuacji i wstawiało w inną. Bez czegoś inspirującego nie można się tak po prostu oderwać od złego nastroju, a dobra lektura ma tę moc. Bez czegoś takiego nie potrafimy po prostu przestać na chwilę myśleć o czymś, co spowodowało zły nastrój, a trzeba jakoś złapać dystans, żeby nie dać się owładnąć całkowicie temu nastrojowi i by potem móc spojrzeć na jakiś problem ze świeżym umysłem.

53

Odp: jak poprawić samopoczucie?

U mnie dobrym sposobem na poprawę humoru jest sport, jeśli chodzi o coś nieco bardziej pożytecznego to też sprzątanie, ale takie gruntowne (prawie z przemeblowaniem całego mieszkania) tongue  ewentualnie smaczne posiłki (samo gotowanie, jak i jedzenie). Dobra książka i film też nie są złe, ale to już wchodzi w grę, gdy wszystko inne zawiedzie

54

Odp: jak poprawić samopoczucie?

[quote=nika09]U mnie dobrym sposobem na poprawę humoru jest sport, jeśli chodzi o coś nieco bardziej pożytecznego to też sprzątanie, ale takie gruntowne (prawie z przemeblowaniem całego mieszkania) tongue [/quote]
Z przemeblowaniem aż?! To chyba na jakiś kryzys, a nie tylko na złe samopoczucie big_smile

55

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Oglądanie komedii lub kabaretów smile

56

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Mi poprawia nastrój dobra książka, najlepiej humorystyczna

57

Odp: jak poprawić samopoczucie?

A ka oglądam dawne filmy, np
Tredowata