26

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

może własnoręcznie przygotowane batoniki muesli? smile

27

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

ja polecam catering dietetyczny. Jeśli pracujecie i nie macie opcji zjedzenia normalnego,zdrowego posiłku dzwonicie po dowóz- tzw. dieta z dowozem.

28

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Posiłki do pracy można przygotować łatwo i zdrowo, tylko trzeba wiedzieć jak i na początku, gdy nie ma się wprawy, może to trochę trwać. Ja ostatnio spożywam kurczaka z kaszą jaglaną i to danie bardzo przypadło mi do gustu. Szczególnie kiedy przeczytałam , że mięso wcale nie jest takie złe. To dobrze, bo kurczaka bardzo lubię.

29

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

ja też nie wyobrażam sobie innego rozwiązania jak catering dietetyczny. Lubię jeść zdrowo, ale niestety praca nie pozwala mi spędzać zbyt wiele czasu w kuchni, dlatego zdecydowałam sie na wsparcie profesjonalistów. Polecam zwłaszcza osobom, ktore cenią sobie jakość produktów. sama jestem wege i naprawde sporo sie naczytalam na ich temat, bo jak wiadomo nie wystarczy tylko kupic ziemniaka czy pomidora trzeba wiedziec gdzie kupic najlepszego no i jak go podac. tutaj naprawde menu jest rewelacja.

30

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Podobno te jedzenie jest niesmaczne z tych cateringów. Ja zdrowo się odżywiam i nie ma dnia abym nie zjadła miski płatków. Jak chcecie ich spróbować to polecam:)

31

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

@stila to zależy kto co lubi... ja nie jadłam lepszego. Posiłki przyjeżdżają z macro bios bar świeże, warzywka i owoce są z ekologicznych upraw - to naprawde dobry produkt. Na wszystko zreszta maja certyfikaty. dania sa fantazyjne, nie ma nudy - jest pomysl zresszta na stronce maja podana propozycje menu na kazdy tydzien. no dla mnie np. planowane na środę krem z dyni i kukurydzy z curry, gałką muszkatołową i świeżym tymiankiem czy Orkiszowe tagiatelle z cieciorką w sosie pomidorowym jest mocne smile

32

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Ja muszę coś podgryzać...wiec z dwojga złego biorę do pracy marchewki i sobie skubię, lub orzechy:)

33

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Ja przez jakiś czas szykowałam sobie lunch-boxy do pracy - różnego rodzaju sałatki itp. Jednak było to dość czasochłonne. A jak jeszcze dodatkowo obliczałam kaloryczność i ilość składników odżywczych - pochłaniało naprawdę wiele czasu.
Więc wróciłam do zwykłych kanapek i jogurtów. Ostatnio jednak zaczęłam się zastanawiać nad cateringiem dietetycznym. Na stronie, jednej z firm cateringowych, znalazłam nawet taką specjalną opcję - "dieta Lunchbox Optimal". Zamawiając tą opcję dostaje się 2 posiłki do pracy o łącznej kaloryczności 800 kcal. Na dzień wychodzi około 30 złotych, więc moim zdaniem całkiem w porządku cena - biorąc pod uwagę, że posiłki są zbilansowane no i oszczędzamy sporo czasu wink Znacie jeszcze jakieś firmy cateringowe, które mają w swojej ofercie właśnie takie rozwiązanie - lunchboxów do pracy?

34

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Zgadzam się w 100% z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

35

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Ja piję koktajle z owsianką w pracy.

36

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Ja często zabieram kaszotto z warzywami i odgrzewam na lunch:)

37

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Owoce wymieszane z jogurtem, oczywiście niesłodzonym...

38

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Ja robię teraz sałatki warzywne z dodatkiem kaszy kuskus