526

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja używam raczej tych naturalnych. Ostatnio z olejkiem wiśniowym miałam z Mydlarni u Franciszka.

527

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

JA puder bananowy  big_smile

528

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Peeling arbuzowy z wegańskiej serii kosmetyków Bielendy Vegan Friendly. Trudno znaleźć tę serię w drogeriach, musiałam zamawiać przez internet.

529

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatni zakup jaki zrobiłam to [] z racji tego, ze mam problem ze zmarszczkami to cos  z tym trzeba robic jeszcze nad tym blotem z morza martwego sie zastanawiam no ale najpierw zobaczymy czy ten krem zdziala cuda big_smile

530

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja się wybieram jutro do Hebe - dużo fajnych okazji cenowych znalazłam dzisiaj w ich gazetce poprzez aplikację na smartfona Moja Gazetka. Np. z Palmersa Shea Formula z 25,99 przecenione na 14,99 albo podkład do twarzy z Revlona z 69,99 na 39,99. Sporo fajnych ofert, więc jak ma się nieco kaski odłożonej na szaleństwa to można się nieźle obłowić smile

531

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kupiłam przyrząd do pellingu stóp, który wycina martwy naskórek, ale tak żwawo wzięłam się zabiegu,że dosłownie odcięłam kawałek pięty na końcu stopy i teraz kupiłam ''kosmetyk - octenisept"
do gojenia się ran roll

532

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja mam coś takiego, rewelacja, któraś z Was słyszała o tym, któraś wypróbowała?

533

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

piankę do mycia ciała z nivea o cudnym zapachu rabarbaru! i jeszcze jakieś lakiery do paznokci w lecie można poszaleć z kolorami

534

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja tez tym razem dużą pojemność olejku kalice od inoar <3 jest cudowny

Ostatnio edytowany przez basia0707 (2017-07-25 13:36:17)

535

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

O jejku... od jakiegoś czasu szaleję z zakupami kosmetycznymi. Tym razem nakupiłam produktów chroniących przed UV, bo po niedawnym poparzeniu słonecznym postanowiłam zadbać o ochronę na maksa. Mam już spray do włosów, mleczko, balsam, olejek, żel po opalaniu i krem do twarzy i to głównie filtry 50 big_smile Mam świeżą skórę na sobie, bo tamta zlazła płatami. Muszę teraz o nią dbać.

536

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kupiłam sobie olejek do włosów Kalice z Inoaru smile Miły i łatwy w użyciu, a przede wszystkim poprawił wygląd moich włosów- są gładsze, bardziej błyszczące i miękkie w dotyku.

537

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Maseczkę przeciwzmarszczkową z Eveline smile pora wziąć się za odpowiednią pielęgnację, bo niedawno trzydziestka mi stuknęła i widzę, że cera już nie taka jak kiedyś smile

Ostatnio edytowany przez malinamalwa (2017-09-07 00:03:20)

538

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Pomadkę do ust Nivea o smaku jeżynowym.

539

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Musi być fajna big_smile a ja kupiłam peeling magic peel bielendy, to  taki peeling który zmienia kolor podczas masażu twarzy i nakładania go, używałyście go już?

540

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Lato się skończyło, więc kupiłam sobie samoopalacz ;D wzięłam taki tani, z Eveline, w żelu. Polecam, kilka minut i skóra ma ładny opalony kolor. Zazwyczaj nie lubię męczyć się z takimi kosmetykami, ale ten bardzo łatwo się nakłada, nie zostawia smug i nie brudzi ubrań

541

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Bronzer w kamieniu z st.moriz, bardzo fajnie konturuje się nim twarz. smile

542

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dezodorant do ciała wink z nivea

543

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

wczoraj olejek w kremie o zapachu kokosa z bielendy, miałam go juz wczesniej i jak widac chetnie wracac, przede wszytskim ze wzgledu na przyjemna konsystencje i wchłanianie

544

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Trzy kosmetyki z linii Sexy Mama przeciwko rozstępom i cellulitowi, największy Bio-oil  200 ml, odzywkę do włosów Syoss smile

545

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Oprócz kosmetyków do makijażu na promocji w Rossmanie, zakupiłam sobie równiez zestaw swoich ulubionych kosmetyków do pielęgnacji Babuszka Agafia  jestem od nich uzależniona tongue

546

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Moje ukochane żele pod prysznic z bodyshopu, uwielbiam ich zapach. Nie wspominając o ostatniej promocji w znanej drogerii.

547

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Odżywkę Syoss smile Uwielbiam ich produkty!

548

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Krem nawilżający firmy Cien, którego poleciła mi koleżanka.

549

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Piankę Taft. Trzeba poukładać sobie w głowie i na głowie big_smile

550

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Olejek z magnolii do twarzy Harika smile cudooo
http://www.harikabeauty.com/olejek-do-twarzy-harika/olejek-z-magnolii-do-twarzy-30ml-1-fl-oz