476

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Mydełko AA do skóry wrażliwej, krem na dzień oraz krem na noc AA Energia Młodości 30+ smile Fajna promocja jest w Rossmanie - przy zakupie kremu na dzień i na noc, jeden jest gratis smile

477

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Odżywkę do paznokci kurację SOS Eveline <3

478

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Tez mam wrażliwą skórę i kupiłam ostatnio kosmetyki z Kivvi i m.in. pianke do oczyszczania twarzy (Ribes Nigrum Linea)
z tej stronkihttps://witalnie.com.pl/kivvi-czarna-porzeczka-pianka-do-oczyszczania-twarzy-150ml.html
Jakośc kosmetyków bardzo wysoka, sa super, naturalne, ekologiczne, polecam spróbować jeżeli masz problemy z kosmetykami.

479

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Zajrzałam do Natury, a tam akurat promocja -40% na kosmetyki. Od razu wzięłam sobie ulubiony lakier MySecret i przy okazji nowość Sensique - zmywacz do paznokci. smile Coś czuję, że zajrzę jeszcze w tym tygodniu do drogerii, bo w gazetce same hity wrzucili. smile
A to moje zakupy malutkie. smile Nie liczę płatków Milly do demakijażu. wink

[img]//i65.tinypic.com/2uswzn8.jpg[/img]

480

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja kupiłam ostatnio odżywkę do włosów w sprayu marki LV Polska. Cena 14,50 smile

481

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

W tym miesiącu kupiłam bardzo dobry szampon do włosów farbowanych z wyciągiem z bursztynu oraz inuliną. Ten szampon jest bardzo delikatny, ładnie pachnie i naprawdę go lubię. Ponadto ma całkiem dobrą cenę.

482

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Jeśli o mnie chodzi to rewelacyjnym kosmetykiem jest olej kokosowy. Ma działanie nawilżające, nie uczula zalet można by wymieniać i wymieniać. Super sprawdza się również w kuchni. W dobrej cenie dostaniecie go na  Naprawdę polecam.

483

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio kupiłam odżywkę do włosów Biovax, gąbeczkę do makijażu, dezodorant w kulce La roche posay i maskę do twarzy z węglem, oczyszczającą Carbo detox z bielendy

484

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dwa zmywacze do paznokci w Biedronce, bo po tym badziewiu z wodą różaną, które gdzieś kupiłam na próbę, postanowiłam mieć zapas normalnego, dobrego zmywacza. Ta woda różana zatęchła i zmywacz, który przez nią i tak dobrze nie usuwał lakieru, zaczął okropnie cuchnąć.

485

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A co to za cuda z wodą różaną? Pierwsze słysze.... ja kupuję zmywacze z Natury, te o której wyżej pisała agrestowa. Pięknie pachną, ale nie psują się przez to, a zmywają lakier bardzo dobrze.

486

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Płyn do kąpieli Malizia Argan i Wanilia i inne świoetne włoskie kosmetyki  w Saluti.pl - mają teraz darmową dostawę przez cały weekend:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-21-23-pazdziernika[/url]

487

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dziś na mojej drodze stanęła drogeria Natura, więc nie oparłam sie zrobieniu szybkich zakupów wink Udało mi się upolować ich nowość Intimelle - żel do higieny intymnej. Wziełam na przetestowanie Kojący, ale następnym razem jak będę wezme sobie też ich husteczki do higieny intymnej.

[img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/14572263_1391817700845758_1706835602477307623_n.jpg?oh=28c20850eab5d59665e4e98d59471b69&oe=5889AC3D&__gda__=1485709238_10cf80292277ea8ad41316c24e58e34f[/img]

488

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja poszłam w kolorówkę tym razem i testuję nowości smile żel modelujący do brwi i eyeliner smile
[img]https://lh3.googleusercontent.com/cgi_9YEgGVykx2zVsy2YjwjeMKWYBG8664M8-uyM2z8SWRaiHV4aG5duR18ar5hE9umXAuM6eu-J9iE=w324-h420[/img]

489

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja kupiłam na szybko pomadkę do ust w kiosku, bo jak na złość zmieniłam torebkę i nie przepakowałam wszystkiego, niestety bez fajerwerków. Właśnie uświadomiłyście mi, że dawno nie rozpieszczałam się zakupami kosmetycznymi, a widzę, że mnóstwo nowości w Naturze, wiec koniecznie muszę nadrobić. @Cleopatra i jak spisuje się ten Intimelle? Właśnie mi się kończy więc może przy okazji bym nabyła inny niż do tej pory używałam.

490

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja kupilam eyebrow powder-puder do brwi od golden rose. Jest bardzo fajny, ma konsystenscje bardziej mokra niz cienie dzieki czemu idealnie sie utrzymuje caly dzien bez osypywania sie. Daje bardzo naturalny efekt, idealnie osiada miedzy wloskami. Cena : 10.90 zl wiec az sie prosi zeby kupic wink

491

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

@Cleopatra też mam ten Intimelle tylko "Ochronny" z ekstraktem z kory dębu. O właściwościach kory to już opowiadała moja prababcia... smile To nowa odsłona tych żeli, poprzednie też kupowałam w Naturze, bo bardzo je lubię. smile

@kaweczka i jak te nowości Ci się sprawują? MySecret i Kobo coraz częściej zaskakują mnie fajnymi pomysłami do kosmetyczki. smile

@jestes.aniolkiem nie przekonuje mnie konsystencja pudru na brwiach... Nie mówię, że to złe.. ale przy moich gęstych włoskach taki puder byłby widoczny niestety. To raczej dla dziewczyn z cienkimi i rzadkimi brewkami. wink

492

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Jestem bardzo zadowolona. Żel do brwi jest trwały i nadaje ładny kolor. Zawsze miałam problem z dobraniem fajnego chłodnego odcienia, ale ten jest dla mnie idealny. A eyeliner bardzo mile mnie zaskoczył, jest trwały i ma taką głęboką czerń, że wow wink

493

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Balsam pod prysznic Eveline- świetna sprawa i obłędnie pachnie!

494

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dzisiaj kupiłam kolejną rzecz z LV Polska. Lakier do włosów bezzapachowy. smile

495

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

W Hebe:
- odżywkę do włosów Schauma Sea Buckthorn Vital. Niespecjalnie przepadam za ta marką, ale była akurat promocja. Odżywka pachnie obłędnie, bardzo energetyzująco, wspaniale!
- dezodorant Nike Woman (ten pomarańczowy). Na pewno nie kupię go więcej, bo jednak to nie mój zapach.
- aktywny spray do stóp i obuwia Undofen
- znalazłam doskonały krem do stóp Ultra Soft firmy Torf Corporation!
Zwykle bardzo nie odpowiada mi zapach większości kremów tego typu, przez co wolę smarować stopy kremami do rąk, w tym jednak zapach jest jak najbardziej do zaakceptowania. Poza tym fajnie się wchłania i zostawia skórę taką milutką w dotyku. Rewelacja!

Bardzo, bardzo polecam:
[img]//img.wybieramy.co/p-a9-43-a943db057f0ae587e923b6462f4b1080500x500/torf-corporation-ultra-soft-naturals-sos-regenerujcy-krem-do-stp-100ml-krem-do-stp.jpg[/img]

496

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ja też stosuję do stóp balsamy oraz odżywki do włosów, które się nie sprawdziły na głowie wink

497

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja zainwestowalam w kremy Lumiere de Vie naturalna linia kosmetykow do kazdego rodzaju skor.. zawieraja wyciag z alg czerwonych i zielonych ktore koja i goja....zamykaja naczynka ,wybielaja plamy(widze mega roznice po 3 tygodniach) ... swietnie nawilzaja i wyrownuja warstwe sebum..juz nie mam problemu z tlusta strefa "T" wink

Ostatnio edytowany przez factory of beauty (2016-11-11 19:14:29)

498

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja nowość z Natura Care. Wprowadzili trzy ślicznie wyglądające kremy do rąk i kupiłam sobie jeden na wypróbowanie Przyjemny, wydajmy, dobrze się wchłania, a przede wszystkim ma fajny skład sprzyjający regeneracji - z masłem shea i woskiem pszczelim na czele. Bardzo lubię. smile

499

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio kupiłam jedną z serii kosmetyków marki Irena Eris, bo tutaj znalazłam kupony rabatowe, dzięki którym zaoszczędziłam sporo pieniędzy na zakupach smile Planuje jeszcze kupić kilka kosmetyków, żeby podarować je w prezencie świątecznym, bo dla niektórych osób kompletnie nie wiem co kupić i myślę, że ucieszą się z kosmetyków. Tylko muszę podpatrzyć do jakiego typu cery używają kosmetyków. A Wy używacie produktów Irena Eris i polujecie na promocje i rabaty?

500

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Moroznik kaukaski -niebezpieczny stosowany wewnętrznie, ale w kremie działa podobno super modelująco.
Zobaczymy wydaje się być obiecujący ten naturalny kosmetyk ziołowy.

Ostatnio edytowany przez KAROLINA77 (2016-11-15 17:34:34)