426

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Płyn micelarny Mixa Optymalna Tolerancja. niby ma dobre opinie, choć w składzie zawiera substancje prowokujące powstawanie zaskórników, więc tak do końca nie jestem do niego przekonana.

427

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Krem do rąk z evree, taki czerwony
Top na lakier zwykły i do lakierów żelowych

428

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ja na próbę lakier semilac
@Diabela jaki ten top kupiłaś??
i nowość szminkę od golden rose sheer and shine - fajna kremowa z delikatnym połyskiem i jak zwykle masa kolorów do wyboru smile

429

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Plastry do depilacji Tanita i żel do higieny intymnej Venus. W Rossmannie teraz promocja na plastry smile

430

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Lubię od czasu do czasu poszukać po sieci nowych produktów kosmetycznych. Czasami odwiedzam luxusportal oraz analizuje różnice cenowe na allegro. Ostatnio upolowałam krem przeciwzmarszczkowy marki Shiseido.
Muszę powiedzieć, że zaskoczyła mnie jego skuteczność. Moja cera wygląda teraz dużo lepiej. Chociaż w moim wieku to nie oczekiwałam raczej cudów.

431

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Niedawno kupiłam sobie taki fluid , bo jest on matująco wygładzający, a od niedawna mam problemy z błyszczącą skóra twarzy. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, bo od bardzo dawna nie miałam problemu ani z wypryskami na twarzy ani z przetłuszczającą sie skórą. Ten fluid jest bardzo lekki i delikatny i bardzo dobrze radzi sobie z tym okropnym świeceniem się skóry. Ma także bardzo duża zaletę, a mianowicie cenę, bo jest bardzo tani, a także łatwo dostępny, bo znaleźć go można w zasadzie w każdej drogerii.

432

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Błyszczyk do ust, mimo że mam ich wiele, no ale nie mogłam się oprzeć, bo 70% off smile

433

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Na promocji kupiłam olejek do modelowania ciała z Evree super slim smile

434

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kupiłam szampon do włosów i krem nawilżający smile

435

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Cześć ostatnio postanowiłam wypróbować coś nowego co proponujecie tutaj na forum, na wakacjach w pensjonacie który ma w swojej ofercie na prawdę to samo jak reszta...

Ostatnio edytowany przez patrykmalec (2016-07-20 12:01:20)

436

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Polecam kosmetyki firmy SANEX.
Utrzymywanie zdrowia skóry oznacza stosowanie delikatnych produktów, które wspierają jej naturalną barierę ochronną. Odkryj linię żeli pod prysznic i antyperspirantów Sanex.
Serdecznie polecam smile

437

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam poprzez internet krem nawilżający La Roche Posay, szampon La Roche Posay, filtr przeciwsłoneczny +50 La Roche Posay, antyperspirant Lady Speed Stick, pomadkę w płynie GR i lakiery do paznokci.
Trochę dużo wyszło smile

438

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Skarpetki zluszczające do stóp z Bielendy, seria Comfort smile szukalam czegos, co zregeneruje moją suchą skore na stopach i to jest to! bez wstydu zakladam sandały big_smile

439

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja znalazłam coś co okiełznało moje niesforne włosy, szampon i odżywka z olejem kokosowym z pierwszego tłoczenia. Zestaw z wyprostował i wygładził moje włosy, a lśniące były już po pierwszym użyciu. Do tego cenię sobie naturalne kosmetyki i a ich składzie nie ma substancji drażniących takich jak SLS, czy silikony.

440

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Po przeczytaniu tego artykułu kupiłam świetny krem od Vichy. Dla mnie ta marka jest wybawcą. Uratowała mi cerę, włosy i dłonie.

441

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Sama się sobie dziwię, ale kupiłam pomadki do ust, w mocnych kolorach. Ale mam od niedawna kolorowe gumki na aparacie i jak zobaczyłam pomadkę w niemal identycznym odcieniu to nie mogłam się powstrzymać wink Usta po pomalowaniu wyglądają na pełniejsze.
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-sfixTHNW_IA/V0WLGBHJ25I/AAAAAAAAOPo/rxx1B2g4eMgywcgxPgJvzrCj-sOpfqW0gCCo/s512/CAM05622.jpg[/img]
Pomadki są świetne, mają mocny kolor, nie zlizują się szybko, naprawdę super smile

442

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Pianka do mycia twarzy z niemieckiej firmy LR RACINE

443

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ale piękny odcień!!Miałam puder z tej firmy i rewelacja!

444

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Olejek do kąpieli Bielendy, obłędnie pachnie!

445

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Krem pod oczy Ziaja

446

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja teraz testuję kremy bb z Ziai, póki co ta firma mnie nie zawiodła, więc wynajduję coraz to nowe rzeczy z niej wink Już mam cały zapas w łazience produktów Ziai smile

447

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Krem do cycków Eveline, ale nie odpowiada mi jego zapach. Ten z serii Slim Extreme 3 D w różowej tubie.

448

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Tonik Dermedic, już kolejny bo jestem z niego zadowolona:)

449

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

pakiecik kosmetyków Soufre biosiarkowych:

450

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Tonik do twarzy Chantarelle:)