51

Odp: puszące się włosy:(

A jest taki spray do puszących się włosów. Koleżanka mówiła właśnie ostatnio że używa i że faktycznie świetnie działa a nakłada sie go bardzo szybko. Dobrze że wymyślają takie rzeczy

52

Odp: puszące się włosy:(

Sprayu nie uzywałam ale w salonie Expert  korzystałam z usługi Smartbond która właśnie wygładza włosy ale też wzmacnia i zapobiega zniszczeniom. Teraz mam gładkie i miękkie włosy które o wiele lepiej się układają.

53

Odp: puszące się włosy:(

może są przesuszone na końcach? możesz spróbować bogatych masek odżywczych albo odpowiedniego oleju, a jak nie pomoże, to może warto się zastanowić nad ścięciem, jeśli są zniszczone. no chyba, że to od wilgoci się puszą, wtedy można nakładać na nie jakieś serum i tak wychodzić z domu.

54

Odp: puszące się włosy:(

Puszące się włosy to również moja zmora, zwłaszcza jak na zewnątrz jest duża wilgotność powietrza, już nie mówiąc o tym jak moje włosy wyglądają jak spadnie deszcz. Ja sobie troszkę już z tym poradziłam. Po pierwsze prostowanie, co wydawałoby się najbardziej logicznym rozwiązaniem, na dłuższą metę tylko może pogorszyć stan włosów, ponieważ mocno je wysusza i niszczy (im bardziej suche i zniszczone włosy tym bardziej się puszą). Ważne jest zatem, żeby włosy zregenerować (obciąć to co trzeba, zrobić jakiś profesjonalny zabieg), a potem stale o nie dbać (dobre kosmetyki, może jakiś preparat przeciwko puszeniu się, unikać prostownicy, suszyć włosy po myciu z użyciem chłodnego nawiewu i zamiast prostownicy, prostować je na szczotce). No i przede wszystkim włosy trzeba chyba jednak zaakceptować takimi jakie są. Powodzenia wink

55

Odp: puszące się włosy:(

Warto stosować jedwab do włosów lub inny środek antystatyczny, który wygładza włosy.

56

Odp: puszące się włosy:(

Olejek arganowy też daje radę.