1

Temat: puszące się włosy:(

moim problemem są puszczące się włosy...już nie mam do nich siły... znacie jakieś sposoby na to by się chociaż mniej puszyły?

2

Odp: puszące się włosy:(

dla mnie puszenie = większa objętość
chyba ze puszenie przejawia się jakoś inaczej ... ?

3

Odp: puszące się włosy:(

puszą mi się włosy mniej więcej od brody... a nasadę mam 'przylizaną'...;/
wybryk natury, co;p?

4

Odp: puszące się włosy:(

a próbowałaś np. modelować włosy za pomocą prostownicy, pianki, lakieru? jeśli nie to może choć jeden z tych sposobów ci pomoże smile

5

Odp: puszące się włosy:(

prostuje włosy, ale to jest i tak krótkotrwały efekt... używałam też szamponów i odżywek prostujących włosy-strata czasu i pieniędzy;p

6

Odp: puszące się włosy:(

a spryskiwałaś jedwabiem?

7

Odp: puszące się włosy:(

nakładam jedwab na włosy, trochę to nawet pomaga, ale nie aż tak jak bym chciała:P

8

Odp: puszące się włosy:(

Polecam mleczko wygładzające. U mnie działa.

9

Odp: puszące się włosy:(

spróbuję tego mleczka:)
a może jakieś domowe sposoby znacie?

10

Odp: puszące się włosy:(

ja sobie prostuję na prostownicy gdy mam już tak strasznie napuszone a w łazience odżywki brak ....

11

Odp: puszące się włosy:(

grzebień spryskaj wodą i przeczesz włosy

12

Odp: puszące się włosy:(

stary sposób sprawdzony

13

Odp: puszące się włosy:(

ale raczej nie do zastosowania w zimne dni, ja zaraz miałabych chore zatoki sad

14

Odp: puszące się włosy:(

Mi pomaga jedwab w płynie.

15

Odp: puszące się włosy:(

Nie próbowałam.

16

Odp: puszące się włosy:(

Czesz je zraszając je wodą i przyplaskuj.

17

Odp: puszące się włosy:(

wydaje mi sie ,że najlepiej się sprawdzi tutaj mleczko wygładzajace .
Ujazmia włosy a jak do tego przeczesze sie je delikatnie prostownica to wyglądaja nieźle.

18

Odp: puszące się włosy:(

Moim zdaniem trzeba zainwestować nie tylko w dobre kosmetyki, ale tez w dobrą prostownice do włosów. Zazwyczaj osoby, którym puszą się włosy korzystają właśnie z takich urządzeń. Trzeba wybrać dobrej marki prostownice, żeby dobrze prostowała takie nieokiełznane kosmetyki, a z drugiej strony nie niszczyła aż tak bardzo włosów.  Słyszałam, ze bardzo dobrą opinię mają Hair Goddess . Są to te prostownice z wyższej półki, jak to się mówi. W lepszych sklepach można je bez problemu dostać. Do tego jak się dokupi jakieś dobre kosmetyki, odzywki, maseczki, to na pewno włosy nie będą się tak puszyły.

Ostatnio edytowany przez lida (2010-07-16 13:03:14)

19

Odp: puszące się włosy:(

nie suszę włosów suszarką, nie prostuję i w ogóle dbam, a i tak się puszą... już taka ich uroda chyba...

20

Odp: puszące się włosy:(

Warto było się dowiedzieć, o Waszych sposobach, bo dziś koleżanka pytała się mnie o nie.

21

Odp: puszące się włosy:(

Ja mam też puszące się a szczególnie tak na drugi dzień po spaniu, nawet jedwab nie pomaga sad

22

Odp: puszące się włosy:(

Odżywki po każdym myciu, jedwab na końcówki, maseczka raz w tygodniu ( polecam WAX- świetny! ). I jakiś fluid przed suszeniem czy też prostowaniem, powinno pomóc.

23

Odp: puszące się włosy:(

A ja Wam zazdroszczę, ze macie włosy puszyste smile

24

Odp: puszące się włosy:(

Fakt. Lepsze takie niż żadne;-)

25

Odp: puszące się włosy:(

Co na głowie to i w głowie... czy jakoś tak.